Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. jestem na zaproszenie Piromanki,ale pomóc nie mogę:( za to podniosę psiaki!!
  2. [quote name='gia126']Bazarek-fajny pomysł,zawsze jakiś pomysł na pieniążki.U nas powolutku Lunka coraz śmielsza choć nadal jest strachliwa.Nawet sama nieraz zaczepia żeby się z nią bawić hihihi jest bardzo,bardzo mądra i uwielbia kiełbasę mniam mniam.Teraz siedzimy razem na fotelu i piszemy sobie do Was:loveu:[/QUOTE] A może wstawisz zdjęcia:)?
  3. [quote name='ANETTTA']wet mu przekuł tego małego jakby krwiaka wycisnął krew i zrobił opatrunek [/QUOTE] ojej musi bardzo cierpieć:(
  4. [quote name='ANETTTA']zaszybko sie cieszyłąm dragonowi puchnie ucho ....!! trzymajciekciuki jade do weta :shake:[/QUOTE] :kciuki:mocno!
  5. a jak podoba Wam się Lusia z takimi uszkami?? [IMG]http://i52.tinypic.com/aw2d1i.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/iqannp.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i52.tinypic.com/vxcc4z.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/warsie.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/120ilqa.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1zclbpl.jpg[/IMG]
  7. piękny:) kochany Kudiś na reszcie szczęśliwy!
  8. podnoszę Sarunię:) A przy okazji zapraszam na bazarek dla naszych bialskich psiaków:) http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85.
  9. podnosimy Lady-jakoś dla mnie zostanie Lady:)
  10. [QUOTE]Tofik ma w nich diabliki:)[/QUOTE]z tym się zgodzę:evil_lol:
  11. nikogo u Lusi nie ma.. to zaproszę na bazarek na nasze bialskie psiaki:) [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url]. [/B]
  12. pozwolę sobie zaprosić na bazarek na nasze psiaki ze schroniska z Białej Podlaskiej http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85. zapraszamy,ponad 320 piesków czeka na pomoc!!
  13. to i tu zaproszę na bazarek na nasze bialskie psiaki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url].
  14. zapraszamy na bazarek na bialskie psiaki [url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url].
  15. [B]zapraszamy na bazarek dla naszych psiaków ze schroniska![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url].
  16. [B]zapraszamy na bazarek dla naszych psiaków ze schroniska! [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85[/url].
  17. [quote name='elmira']Zapraszam na bazarek dla naszych psiaków z Białej:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85.?p=15739979#post15739979[/url][/QUOTE] [B]Elmirko bardzo Ci dziękuję!![/B] I zapraszamy,psiaczki czekają..
  18. wstawiam dzisiejsze zdjęcia,Lusia ładnie zjadła kolację i śpi,potem spacerek:) [IMG]http://i53.tinypic.com/2cxd93m.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2vbtxs3.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2yytgsx.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2qxxbnd.jpg[/IMG]
  19. i co u Was,jak Luna? Może jakieś zdjęcie?
  20. [quote name='elmira']Ja już będę zaglądała. Fajne te Miśki.[/QUOTE] to zaglądaj,zaglądaj:) A ja za tydzień jadę z paczką dla psiaków i jakiś szczeniorek opuści schronisko..!
  21. zdjęcia -na razie jedno,bo coś kurcze nie mogę.. [IMG]http://i51.tinypic.com/23440n.jpg[/IMG]
  22. [quote name='elmira'][quote name='GaBi12'][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TMCcFOh62LI/AAAAAAAADz0/9BP6SXDIlHM/kreskabaner.png[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TMCcFMOAMuI/AAAAAAAADzw/b8GXExOOII8/banerkreska.png[/IMG] Niepodlinkowane.[/QUOTE] Ale piękne bannerki..:)
×
×
  • Create New...