Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. zalerek a to wystarczy podać tylko imię??
  2. [quote name='zalerek']Większość maluchów z tej zakładki ... http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-kategoria-szczeniaki-strona-1.html wszystkie z Brzeskiej i te czarne ostatnio dodane ... fajnie,że nie muszą spędzać zimy w schronisku..:)
  3. a ja dzisiaj robiłam ogłoszenie na szerloku-Lublin,szczeniakom,więc może..:):) Tak sobie myślę
  4. [quote name='zalerek']Mały cud ... dziś w ostatniej chwili przed mrozami 13 maluchów - szczeniaków pojechało do tymczasowego domku w Lublinie ... Kierownik schroniska jeszcze w drodze powrotnej ... Szczeniaczki mają ciepły przytulny dom ... Miłośniczka zwierząt zlitowała się nad maluchami w tym bardzo trudnym okresie i zabrała je do swojego dużego domu ... Prosimy o adopcję mieszkańców Lublina i okolic ... Maluchy są cały czas na naszej stronie ... Łzy same cisną się do oczu jak spotyka się tak wspaniałych ludzi z wielkim sercem ... nabiera się nadziei, że walka o każdego psiaka ma sens ... to mikołaj przyszedł wcześniej do maluszków:multi::multi: Chylimy czoło przed Panią,która zdecydowała się na tak dużą rodzinkę serdecznie dziękujemy!:buzi:
  5. U nas śniegu a śniegu..Lusia na początku była przerażona:roll:nie chciała wyjść! Ale potem,skakała po śniegu z Tofikiem:) I cieszy się jak dziecko:multi: [IMG]http://i54.tinypic.com/m7at8p.jpg[/IMG]
  6. przyszła zima,ale i kolejne szczeniaki..:( szczeniaki(rodzeństwo) zostały porzucone na jednym z bialskich osiedli. Pomóżmy szybko znaleźć im ciepły dom przed zbliżającą się srogą zimą! [B]Amik[/B] [IMG]http://i51.tinypic.com/349cms7.jpg[/IMG] [B]Bakuś[/B] [IMG]http://i54.tinypic.com/2niwi91.jpg[/IMG] [B]Beti[/B] [IMG]http://i56.tinypic.com/z35vl.jpg[/IMG] [B]Bleki[/B] [IMG]http://i55.tinypic.com/102rnmd.jpg[/IMG] [B]Dafi[/B] [IMG]http://i56.tinypic.com/2q2jwwy.jpg[/IMG]
  7. u nas też zima..śnieg,zimno:( podrzucę Cię chociaż do góry Beziu!:)
  8. [quote name='blacky764']Banerek: śliczny!! Dziękuje:) :)
  9. wstawiam zdjęcia Lusi:) [IMG]http://i51.tinypic.com/11vmk8z.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2uxwsxe.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2itlj0k.jpg[/IMG]
  10. dostałam wpłatę od: 20,-Jostel 20,-Kamila P 10,-Dorota Ł
  11. przyszło mi 100 zł na Fifiego z Krasnegostawu:)
  12. [quote name='jostel5']Bardzo dużo ich było-faktycznie...trochę ubyło,ale...przyjdą następne.:( Ja nie mam złudzeń ,a wielu ludzi-wyobraźni i serca...[/QUOTE] przyjdą,przyjdą:( Ja też mam pod bramką,cudnego w typie (kundelek,ale bardzo podobny,długie,suche łapki:)) pińczerka pręguska:( nie ma domku i chyba bardzo liczy na to,że dam mu ten domek,a ja....[B]nie mogę[/B]:(:(
  13. najmądrzejsza może nie, ale jest w gronie bardzo mądrych i pojętych psów. Możecie mi nie wierzyć, ale to jest prawda, wetka dzisiaj też powiedziała, że łapie w mig i ma posłuch!!!, stwierdziła, że jest kolosalna różnica w zachowaniu Luśki:ylsuper:
  14. [quote name='jostel5']Rozłożyła się na stole i uznała: "Dobrze mi tu robią,więc-zostaję!".A Kinga i Danusia psicę za fraki i -do domu!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] nie za fraki Jostel! ona sama biedna czyta w naszych myślach:)uwielbiam jak np.wracamy ze spaceru,podchodzi do swojego ręcznika i siada na wycieraczce (oczy chodzą jej dookoła głowy,czy ją pochwalę):evil_lol: łapki przednie podaje już bez komendy,tylnie-wstaje i lekko je unosi
  15. dzisiaj duma mnie rozpiera:) Byłam z Lusią u weta,wejście-galareta! bo już to miejsce zna,pięknie wykonała komendę siad i się troszkę poznawała z p.doktor,później wejście na stół i czyszczenie gruczołów-super:) nawet wet powiedziała,że Lusia bardzo ładnie się zachowuje i bardzo pozytywnie zmieniła się:loveu: Po tym zabiegu rozłożyła się na stole i przysłuchiwała się rozmowom:multi: [B]super dziewczynka[/B]
  16. [quote name='Soema']A ja przepraszam za zaśmiecanie, ale bardzo proszę o głosy w ankiecie KV.. http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=12756 dziwnym trafem Azylowi dochodzi głos na minutę.. godzinę temu przewaga była ponad 40 głosów.. :( ja już oddałam na Sandomierz:)
  17. [quote name='andegawenka']Mało takich fajnych domków, oj mało[/QUOTE] i takich ludzi,którzy chcą pomagać schroniskowym zwierzakom:multi::multi:
  18. troszkę szczeniaczków nam ubyło:) uzupełniam przy imionach..
  19. Tofik dopiero wrócił..a Luśka ładnie zjadła kolację-z ręki i śpi jak zabita:)
  20. nikt nie zagląda...podniosę Cię Obisiu:)!
  21. byłyśmy na spacerku,Tofik też;) i była próba jak Lusia chodzi bez smyczy,wypadła dobrze! Tofik uciekł,a Lusia za nim,pobiegała..i grzecznie wróciła:)a Tofik jeszcze poleciał..
×
×
  • Create New...