-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Zamknięcie wątku KONKURS na imię psiaka z logo !
kinga_kinga7 replied to zalerek's topic in Już w nowym domu
zalerek a to wystarczy podać tylko imię?? -
[quote name='zalerek']Mały cud ... dziś w ostatniej chwili przed mrozami 13 maluchów - szczeniaków pojechało do tymczasowego domku w Lublinie ... Kierownik schroniska jeszcze w drodze powrotnej ... Szczeniaczki mają ciepły przytulny dom ... Miłośniczka zwierząt zlitowała się nad maluchami w tym bardzo trudnym okresie i zabrała je do swojego dużego domu ... Prosimy o adopcję mieszkańców Lublina i okolic ... Maluchy są cały czas na naszej stronie ... Łzy same cisną się do oczu jak spotyka się tak wspaniałych ludzi z wielkim sercem ... nabiera się nadziei, że walka o każdego psiaka ma sens ... to mikołaj przyszedł wcześniej do maluszków:multi::multi: Chylimy czoło przed Panią,która zdecydowała się na tak dużą rodzinkę serdecznie dziękujemy!:buzi:
-
przyszła zima,ale i kolejne szczeniaki..:( szczeniaki(rodzeństwo) zostały porzucone na jednym z bialskich osiedli. Pomóżmy szybko znaleźć im ciepły dom przed zbliżającą się srogą zimą! [B]Amik[/B] [IMG]http://i51.tinypic.com/349cms7.jpg[/IMG] [B]Bakuś[/B] [IMG]http://i54.tinypic.com/2niwi91.jpg[/IMG] [B]Beti[/B] [IMG]http://i56.tinypic.com/z35vl.jpg[/IMG] [B]Bleki[/B] [IMG]http://i55.tinypic.com/102rnmd.jpg[/IMG] [B]Dafi[/B] [IMG]http://i56.tinypic.com/2q2jwwy.jpg[/IMG]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
u nas też zima..śnieg,zimno:( podrzucę Cię chociaż do góry Beziu!:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
świetne fotki Maila:):) -
[quote name='jostel5']Bardzo dużo ich było-faktycznie...trochę ubyło,ale...przyjdą następne.:( Ja nie mam złudzeń ,a wielu ludzi-wyobraźni i serca...[/QUOTE] przyjdą,przyjdą:( Ja też mam pod bramką,cudnego w typie (kundelek,ale bardzo podobny,długie,suche łapki:)) pińczerka pręguska:( nie ma domku i chyba bardzo liczy na to,że dam mu ten domek,a ja....[B]nie mogę[/B]:(:(
-
[quote name='jostel5']Rozłożyła się na stole i uznała: "Dobrze mi tu robią,więc-zostaję!".A Kinga i Danusia psicę za fraki i -do domu!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] nie za fraki Jostel! ona sama biedna czyta w naszych myślach:)uwielbiam jak np.wracamy ze spaceru,podchodzi do swojego ręcznika i siada na wycieraczce (oczy chodzą jej dookoła głowy,czy ją pochwalę):evil_lol: łapki przednie podaje już bez komendy,tylnie-wstaje i lekko je unosi
-
dzisiaj duma mnie rozpiera:) Byłam z Lusią u weta,wejście-galareta! bo już to miejsce zna,pięknie wykonała komendę siad i się troszkę poznawała z p.doktor,później wejście na stół i czyszczenie gruczołów-super:) nawet wet powiedziała,że Lusia bardzo ładnie się zachowuje i bardzo pozytywnie zmieniła się:loveu: Po tym zabiegu rozłożyła się na stole i przysłuchiwała się rozmowom:multi: [B]super dziewczynka[/B]
-
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Mało takich fajnych domków, oj mało[/QUOTE] i takich ludzi,którzy chcą pomagać schroniskowym zwierzakom:multi::multi: -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pokazuj się Sara!:) -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
nikt nie zagląda...podniosę Cię Obisiu:)! -
śliczna Lady w typie foksterierka za TM[*]
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
świetnie:) może być..!