Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. W schronisk mamy kolejne,wspaniałe i śliczne szczeniaki..oby przed zimą znalazły ciepłe i dobre domki:( [B]Miłka[/B] -sunia została podrzucona na jedną w Białej Podlaskiej,ma 2 miesiące i nie będzie dużym pieskiem.Czeka na szybką adopcję:) [B]Już w domku[/B]:multi: [IMG]http://i55.tinypic.com/wtym4z.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1zdyed4.jpg[/IMG]
  2. [quote name='gia126']Fajniutka jest,cieszę się ,że jest z nami.[/QUOTE] My też się bardzo cieszymy,że LUNA trafiła na taki dom jak Wasz:loveu::loveu: [B]I oby więcej takich domków,bo psiaków mamy jeszcze sporo..![/B]
  3. dzisiejsza sesja,lusia kiedy usłyszy szelest psich ciasteczek,to tak się cieszy i domaga-prosząc łapką:),że nie można jej odmówić! [IMG]http://i54.tinypic.com/2cwwfpz.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/fcjtcl.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/vrvex4.jpg[/IMG] a teraz zdjęcie Jeżynki,z którego się tak uśmiałam..:) Jeżynka jak chce na dwór,a pada deszcz,to wchodzi do psiej budy i leży:) [IMG]http://i56.tinypic.com/21jp189.jpg[/IMG]
  4. właśnie napisz jak u Luny z apetytem? Bo u Lusi..:shake:
  5. [quote name='jostel5']A przed chwilą miałam kolejny telefon od bardzo zainteresowanej Mailo osoby...:) Ma chłopak BRANIE...;)[/QUOTE] to może jakiś inny?? Na Rudzię też miałam aż 7 tel w ciągu dnia..
  6. [quote name='magenka1']Odwieszam Lusię :)[/QUOTE] dziękujemy za odwiedzinki:loveu:
  7. [QUOTE][B]MAILO JEDZIE JUTRO DO DOMKU STAŁEGO!:) :) :):loveu::loveu::loveu:[/B][/QUOTE] fajnie:multi::loveu:
  8. [quote name='wasabi81']Zagladam do slicznej Lusii i pozdrawiam serdecznie!! :-)[/QUOTE] my również!!!
  9. [quote name='Paja']Zaczyna sie robic mętne tak jak by powoli tracił wzrok[/QUOTE] ciekawe od czego mu się to robi? Pieniążki Mailo ma,więc może warto zrobić mu badania..?
  10. [QUOTE]Paja była dzisiaj z Mailo u weta (przy okazji ciachania jej suń,ale i trochę na moją prośbę...) Mały - musi mieć zrobioną biochemie,by wykluczyć u niego cukrzycę,bo "coś" się dzieje z jego oczkiem. Uważam,że trzeba to zrobić (koszt badania to ok.120 zł). Co wy na to?[/QUOTE] A co z jego oczkiem??
  11. [quote name='wasabi81'][URL]http://i52.tinypic.com/9ab98g.jpg[/URL] hihi... jaki fajny "mikro-piesek":loveu:[/QUOTE] no,nie taki mikro:evil_lol:
  12. [quote name='ANETTTA']trzymajcie kciuki aby w sobote tez było ok[/QUOTE] trzymam:kciuki:
  13. [quote name='jostel5']Zdecydowanie-nie była specjalnie szczęśliwa....;) Ale żeby w domku (i na kanapach) żyć,trzeba się często myć!:)[/QUOTE] mimo stresu stała tak dzielnie,że nie było [B]ani jednej [/B]próby ucieczki z wanny! Na zdjęciach widać jak śpi,ale jeszcze jak chrapie..:evil_lol:
  14. [quote name='wasabi81']Ojej, jakie mokre biedactwo... na trzecim i czwartym zdjeciu widac jak chetnie chciala wyjsc z wanny;-) Kingo, masz sliczny nowy avatarek:-)[/QUOTE] w wannie była bardzo przestraszona,ale była spokojna i cierpliwa..:) Teraz śpi u mamy na rękach:) [IMG]http://i52.tinypic.com/9ab98g.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2koq5v.jpg[/IMG]
  15. [quote name='gia126']hey Dziewczyny mam dla Was wiadomość Rudzia będzie nazywać się ,,LUNA,,już ostatecznie,bo jakoś nie mogą zapamiętać Lilit[/QUOTE] rzeczywiście łatwiej zapamiętać i Luna pasuje do niej jak ulał!:)
  16. Lusia dzisiaj przeszła kąpiel:)dzielnie stała,ale jak ją wołałam do łazienki,to już wiedziała co ją czeka.. [IMG]http://i52.tinypic.com/j9rhp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/25utypt.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/vzx0zr.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/288p401.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/10z3585.jpg[/IMG]
  17. [QUOTE]Edit[B].Pani się z Pają skontaktowała i....Pilnie szukamy kogoś miłego i doświadczonego:) do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w ewentualnym domku stałym Mailusia bliziutko Piekar Śląskich....! [/B] Rozesłałam już prośbę o pomoc na kilku śląskich wątkach,ale może znacie kogoś,kto mógłby tę wizytę zrobić...? [B]Kolejny raz edytuję...Wizytę zrobi prawdopodobnie Anettta "od benków" ,która mieszka prawie przez płot z ew.domkiem Mailo....:)[/B]:crazyeye::multi:[/QUOTE]takie dobre wiadomości,a tu tak pusto..:)
  18. [quote name='jostel5']Pewnie Paula poszła już spać....Albo coś się nie udaje...Poczekamy!:)[/QUOTE] nie śpię! I proszę zdjęcia Lili:) [IMG]http://i54.tinypic.com/29goh3m.jpg[/IMG] coś mi z drugim nie wyszło..a po drugie to są małe,bo jak dostaję na e-maila,to nie mogę w ogóle zapisać dużego..a po trzecie to Lilka jest słodka i cudna!!
  19. a do Lusi nikt nie zagląda?? pięknie dzisiaj zjadła kolację-prawie dwie miseczki wątróbki:loveu:
×
×
  • Create New...