Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='jostel5']Kinga,wieczorem napiszę tekst do ogłoszeń,który wrzucę do drugiego postu.Ale ogłoszeń robić nie umiem...Poradzisz coś na to? :)[/QUOTE] ok,jeśli będzie tekst,to porobię mu ogłoszenia:)
  2. Kudisiu,obyś szybciutko znalazł fajny domek:loveu:
  3. świetnie,że Lila (pięknie!) robi u Was takie postępy:loveu: I super,że znalazła taki dom jak Wasz,ma tyle miłości..:lol:
  4. Wstawiam zdjęcie Rudzi z nową pańcią:) [IMG]http://i53.tinypic.com/rwngpt.jpg[/IMG]
  5. [quote name='magdola']Ja myślę, że w tej sytuacji można zaryzykować... pomimo, że sama straciłam wiarę wludzi to wiem z doświadczenia, że nawet domek z super relacją po wizycie przedadopcyjnej może okazać się nieodpowiedzialny....[/QUOTE] ja też się zgadzam!
  6. [IMG]http://i55.tinypic.com/29x89kj.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/153nolx.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/seyowk.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/f9nltj.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/29bf43s.jpg[/IMG]
  7. [quote name='magenka1']heheh fajne te fotki widzę, ze u was też leniwie płynie weekend :)[/QUOTE] tak,Lusia w domu jest strasznym leniem i śpiochem:)
  8. [quote name='Dogo07']A skąd się domek dowiedział o psiaczku ? A gdzie ten domek ? A co z wizytą ?[/QUOTE] dopiero weszłam i zobaczyłam:crazyeye::loveu:
  9. [quote name='gia126']cześć Dziewczyny jesteśmy już w domu i po pierwszym wspólnym obiadku Rudzia śpi teraz i mam wrażenie ,że czuje się coraz lepiej z nami.na początku nie wiedziała co się dzieje chodziła wąchała wszystko,była troszkę przestraszona,jak pokazałam jej spanko nie zainteresowała się,dopiero jak pościeliłam ręcznik to się położyła.Jutro idziemy do naszego weterynarza zaszczepić Rudzię.Chciałabym usłyszeć jaki ona ma głos,ale to pewnie trzeba na to czasu.Pozdrawiam Was,będe pisać na bieżąco co u nas.Pa[/QUOTE] fajnie,że już jesteście w domku:):) Jutro na pewno będzie już inna..
  10. Rudzia pojechała po nowe,szczęśliwe życie do Chełma!!!!
  11. [B]A ja wiem,że Rudzi jest już w drodze do Chełma!!! Trzęsie się trochę,ale przytula,Pani jest szczęśliwa i bardzo dziękowała:)[/B]
  12. [IMG]http://i55.tinypic.com/2gspg09.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/ifvs4k.jpg[/IMG]
  13. [quote name='gia126']Paulinko ładniutka ta Twoja Lusia-pozdrawiam[/QUOTE] dziękuje:) jest bardzo mądrą i wdzięczną sunią! Fajnie,że do nas zajrzałaś:)
  14. Dopiero zaczynają się tel w sprawie Rudzi,miałam dzisiaj dwa!
  15. [quote name='gia126']dzięki Paulinko[/QUOTE] witaj serdecznie u nas i u Rudzi!!!!!
  16. [quote name='jostel5']Ooooo,cudnie! A domku nie sprawdzamy????Może trzeba jednak?[/QUOTE] dzwoniła też przed chwilą p.prezes i jest z Pani bardzo zadowolona! [B]Są umówieni na 9:00 w niedzielę[/B].Ja zaproszę Panią Agnieszkę na wątek i mam nadzieje,że się odezwie:)
  17. nikt nie zagląda,a ja mam bardzo dobrą wiadomość!!!!! [B]Dzwoniła dzisiaj Pani z Chełma[/B]-rozmawiałam z nią,bardzo fajna i miła osoba i chce adoptować Rudkę:):) Miała już jamniczka,także doświadczenie ma i obiecała,że Rudzia będzie miała dobry domek.[B]Chce przyjechać do schroniska w niedzielę[/B],podałam tel do p.kier. i p.prezes,ma się umówić i zadzwonić do mnie [B]W Rudzi jest zakochana! Urzekły ją jej piękne oczka:)[/B]
  18. [quote name='Dogo07']Śliczna Rudzia, nadal taka przestraszona ?[/QUOTE] tak:( Ale jest słodka i kochana:) i bardzo potrzebny jest domek,tym bardziej,że zima się zbliża!!
  19. [quote name='danka1234']kinga,skopiuj zrobione linki ogłoszeniowe i wklej prosze na 1 strone pod tekst by bylo widac gdize juz jest ogłaszana dla innych gdyby ktos chciał dorobic jej ogłoszeń.[/QUOTE] już robię:)
×
×
  • Create New...