-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Ze schronu zabiorę Kudiego w czwartek po południu.Niunio spędzi jedną noc u mojej koleżanki,a rano...WITAJ NOWE ŻYCiE![/QUOTE] :ghost_2::ghost_2::loveu: -
Biała Podlaska.Sznaucerek miniatura ze schronu.Ma domek stały!:)
kinga_kinga7 replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Już po wizycie... Państwo owszem - w wieku moich dziadków, ale to ich jedyny minus (jeśli można to tak nazwać..;) ) :D :D :D przemiła inteligencka rodzinka - Pani to prawdziwa dama, a Pan - dżentelmen ze starych czasów. Cała rodzina psiarska - córka wzieła ostatnio mocno skrzywionego boksera z fundacji. Pani pokazywała mi książeczkę Kamisia (poprzedniego foksa), cała zapisana szczepionkami, leczeniem itp. Wszystko już czeka na nowego pieska - miseczki, posłanko, obróżka i smycz. [B]Odnośnie kastracji[/B] - to nie jest tak, że Państwo są jej przeciwni. Jak najbardziej chcą Kudiego wykastrować. Obawiali się tylko brać starszego psa zaraz po kastracji, ponieważ mieli przykre doświadczenia z Kamisiem - późno wykastrowanym :( Chcą podpisać umowę adopcyjną, z warunkiem kastracji (mogę tego dopilnować - nie mają nic przeciwko odwiedzinom). Ponieważ Kudi jest mlody, liczą, że zabieg nie wpłynie na niego negatywnie (zresztą trochę ich pouświadamiałam na ten temat;) ) Nie wiem co jeszcze napisać, poza tym, że ja jestem zdecydowanie na [B]TAK[/B] - psiak będzie u nich bardzo kochany i będą się nim troskliwie opiekować. W kwestii transportu - do ustalenia z jostel (rozmawiałam już z nią), ale Państwo są gotowi pojechać po kudłaczka nawet jutro :)[/QUOTE] świetna wiadomość:)czyli KUDI będzie już niedługo w domku..:sweetCyb: -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
czekamy! Mam nadzieje na dobre wieści.. -
[B]dzisiaj Lusia narobiła nam kupę strachu! [/B]otóż przy takiej pogodzie biega z Tofikiem na podwórku prawie cały dzień , [B]ktoś otworzył bramkę i oba psy poszły same na spacer[/B]. Poszukiwania nic nie dały, ale mądre psy:) przecież same wracają do domu! Zostawiliśmy otwartą bramkę i ok. 17.00 oba psy siedziały zdyszane na schodach.Tofik już wcześniej się wypuszczał w miasto, Lusia chyba też orientuje się w terenie więc o zaginięciu nie było mowy, pilnowały się !!!! ale jaka rajza z niej się robi:)
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Trzymam kciuki! Za Ciebie u dentysty i za Mailusia! :)[/QUOTE] ja też trzymam!:) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
powodzenia Mailusiu w nowym domku:loveu: i bądź grzeczny.. -
[B]Puszek dostał drugą szansę:multi:[/B] prześliczny,6 miesięczny [B]Puszek[/B] -Urodził się w lesie przy ul. Mieszczańskiej. Do schroniska trafił w lipcu br jako malutki szczeniaczek. W tym samym miesiącu został adoptowany. Niestety, z przyczyn losowych, powrócił do schroniska. Teraz czeka na drugą szansę. Czy ją znajdzie? [IMG]http://i55.tinypic.com/2eplls4.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/34o537m.jpg[/IMG]