Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. zaglądam niecierpliwiie...:razz:
  2. i zapomniałam dodać, że na oko wetów i po badaniu pączuszek ma około 14 lat:)
  3. Romuś wg Weta ma najwyżej 14 lat. Kondycją dorównuje 3latkowi;). Wyniki krwi w porządku, jedynie trochę Alat podniesiony, ale troszkę, nie tyle co u Teonii. Byliśmy dziś rano u Teonii(*) nawet zmokliśmy;). Mam nadzieje, że nie będzie zły jak pokażę Romusia
  4. oczywiście nic się nie dzieje. Ty wiesz dobrze który najbardziej potrzebuje pomocy. Romuald teraz mruczy przemoknięty do suchej nitki:loveu:
  5. trzymamy kciuki;) biedna maleńka, co prawda widziałam ja 2 razy, podchodziła tylko do smaczka. O głaskaniu nie było mowy. Będzie dobrze, to śliczna psinka:loveu:
  6. ja nie będę wybierać bo nie umiem:( każdy jest dla mnie biedny:( a starunie to już w ogóle...... Romuś u weta spisał się na medal. Kawaler waży tylko 9,80 kg. Nie jak obstawiał tz z 15kg:oops:. Co do badań to morfologia, glukoza, biochemia i reszta w porządku. Jedynie co jest po za normą to podwyższony Alat - 138 U/L. Pamiętam jak Teofil miał 330:(. Płuca czyste, tętno dobre. Ząbki do roboty, ale musi się ta watroba ustawić. Może w listopadzie, jak przychodnia przeniesie się w nowe miejsce, bo tamto im zniszczyła powódź i od czerwca są w bardzo ciasnej filli. Jajka są i nie wykluczone, że się ich Roman pozbędzie, ale to zależy od maluszkowego zdrówka. [IMG]http://images62.fotosik.pl/282/1a1f05778912c2dbgen.jpg[/IMG]no dajże spróbować te pierogi!!!:diabloti: [IMG]http://images64.fotosik.pl/282/24e37d4f88e31955gen.jpg[/IMG]a tak sobie dziś odpoczywałem:loveu:
  7. zaglądamy:)
  8. dajcie spokój. Zobaczcie ile biduni:( jest komu pomóc...... i jeszcze Wam braknie:(
  9. Romano wpada na inspekcję;)
  10. [quote name='asiuniab']Romczysław Pączysław buziole:)[/QUOTE] Romczysław- Pączysław dziękuje cioci za papryczkę:loveu: nie śmiemy jej tknąć skoro słoiczek podpisany Romczysław- Pączysław z serduchem:loveu: Zdjątka może jutro Romuś sobie zrobi. Robi się z niego cycuś;) Wczoraj z tz stali pod sklepem, chwilkę mnie nie było, jak wyszłam to jakby mnie 3 dni nie było:oops: a jak wchodzę do domu to Romano staje na łapkach, przednimi oplata moją nogę i tak razem kuśtykamy do kuchni:evil_lol:
  11. super:) żeby więcej miało szczęścia psiaków:loveu:
  12. Byliśmy dziś w parku. Tz tak robił zdjęcia, że w domu okazał się błąd pliku i nie ma żadnego:( oczywiście damy znać co u weta. [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/s403x403/1380150_10200894011420877_435842371_n.jpg[/IMG]
  13. [quote name='pikola']Tak to prawda.Mam taka babunie w domu. A ile Romus ma lat?[/QUOTE] chyba dokładnie nikt nie wie 10-13?? idziemy do weta pojutrze pierwszy raz;)
  14. Romuś jest bardzo grzeczny. Zachowuje się jakby był w domu od zawsze. Wczoraj mój ,,mądry tata'' przyniósł mu kawał wiejskiej kiełbachy. Oczywiście kupił tym Romusia, który możecie pomyśleć co wyprawiał:p dostał małe kółeczko spróbować, aż piszczał jak ją jadł:eviltong: niestety starsi nie rozumieją i najchętniej by upaśli, tłumacząc się, że głodny, biedny, nikt mu nigdy nie dał.... Pryskałam Romusiowi zęby takim preparatem co kiedyś Teofciowi. Biedne ma Romi te ząbki, aż dziw że chrupie karmę. Te zrównane prawie z dziąsłami się kiwają:( We wtorek idziemy do weta. Jutro pierwsze spotkanie z psem mojej mamy:oops:
  15. Do Teonia chodzimy podczas porannych spacerków (*). Romuś mimo wieku dorównuje niejednemu młodziakowi;). Teoń był wyjątkowy, zamknięty w sobie, ale ja go rozumiałam i bardzo kochałam:( Staruszki są najukochańsze.
  16. Cześć Zefirku:)
  17. zaglądam do Czarosława:) no niestety o Oskarku nic nie wiadomo:(
×
×
  • Create New...