-
Posts
12859 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by margoth137
-
Tedi - czasami droga do DOMU jest bardzo długa.
margoth137 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
biedna łapeczka:( -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
margoth137 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
zaglądam niecierpliwiie...:razz: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
i zapomniałam dodać, że na oko wetów i po badaniu pączuszek ma około 14 lat:) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
oczywiście nic się nie dzieje. Ty wiesz dobrze który najbardziej potrzebuje pomocy. Romuald teraz mruczy przemoknięty do suchej nitki:loveu: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
a ruskie ciociuniu;) -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
margoth137 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
trzymamy kciuki;) biedna maleńka, co prawda widziałam ja 2 razy, podchodziła tylko do smaczka. O głaskaniu nie było mowy. Będzie dobrze, to śliczna psinka:loveu: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
ja nie będę wybierać bo nie umiem:( każdy jest dla mnie biedny:( a starunie to już w ogóle...... Romuś u weta spisał się na medal. Kawaler waży tylko 9,80 kg. Nie jak obstawiał tz z 15kg:oops:. Co do badań to morfologia, glukoza, biochemia i reszta w porządku. Jedynie co jest po za normą to podwyższony Alat - 138 U/L. Pamiętam jak Teofil miał 330:(. Płuca czyste, tętno dobre. Ząbki do roboty, ale musi się ta watroba ustawić. Może w listopadzie, jak przychodnia przeniesie się w nowe miejsce, bo tamto im zniszczyła powódź i od czerwca są w bardzo ciasnej filli. Jajka są i nie wykluczone, że się ich Roman pozbędzie, ale to zależy od maluszkowego zdrówka. [IMG]http://images62.fotosik.pl/282/1a1f05778912c2dbgen.jpg[/IMG]no dajże spróbować te pierogi!!!:diabloti: [IMG]http://images64.fotosik.pl/282/24e37d4f88e31955gen.jpg[/IMG]a tak sobie dziś odpoczywałem:loveu: -
zaglądamy:)
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
dajcie spokój. Zobaczcie ile biduni:( jest komu pomóc...... i jeszcze Wam braknie:( -
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
margoth137 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
Romano wpada na inspekcję;) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']Romczysław Pączysław buziole:)[/QUOTE] Romczysław- Pączysław dziękuje cioci za papryczkę:loveu: nie śmiemy jej tknąć skoro słoiczek podpisany Romczysław- Pączysław z serduchem:loveu: Zdjątka może jutro Romuś sobie zrobi. Robi się z niego cycuś;) Wczoraj z tz stali pod sklepem, chwilkę mnie nie było, jak wyszłam to jakby mnie 3 dni nie było:oops: a jak wchodzę do domu to Romano staje na łapkach, przednimi oplata moją nogę i tak razem kuśtykamy do kuchni:evil_lol: -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
margoth137 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
śliczny:loveu: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dziś w parku. Tz tak robił zdjęcia, że w domu okazał się błąd pliku i nie ma żadnego:( oczywiście damy znać co u weta. [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/s403x403/1380150_10200894011420877_435842371_n.jpg[/IMG] -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
margoth137 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Romuś jest bardzo grzeczny. Zachowuje się jakby był w domu od zawsze. Wczoraj mój ,,mądry tata'' przyniósł mu kawał wiejskiej kiełbachy. Oczywiście kupił tym Romusia, który możecie pomyśleć co wyprawiał:p dostał małe kółeczko spróbować, aż piszczał jak ją jadł:eviltong: niestety starsi nie rozumieją i najchętniej by upaśli, tłumacząc się, że głodny, biedny, nikt mu nigdy nie dał.... Pryskałam Romusiowi zęby takim preparatem co kiedyś Teofciowi. Biedne ma Romi te ząbki, aż dziw że chrupie karmę. Te zrównane prawie z dziąsłami się kiwają:( We wtorek idziemy do weta. Jutro pierwsze spotkanie z psem mojej mamy:oops: -
Cześć Zefirku:)
-
sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara
margoth137 replied to Malgoska's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Trufci:) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
margoth137 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
ja również zaglądam;) -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
margoth137 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Czarosława:) no niestety o Oskarku nic nie wiadomo:(