Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='BUDRYSEK']owczarek collie[/QUOTE] Aaaa, no widzisz, jak sie człowiek całe zycie uczy.
  2. [quote name='BUDRYSEK'][B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B][/QUOTE] co to jest OC?
  3. Czy w hoteliku miała tendencje do ucieczek? Jesli nie ,uwazam ,że moze wrócić w to samo miejsce. Moja mama śp. uratowała ze smietnika dużego kudłacza. Wpadł do pojemnika i nie mógł wyjsć. Mama go wyciagła ,przyprowadziła do domu i szukała jekiegoś domu z ogrodem ,bo pies był tak duży ,ze zajmował pół kuchni. Znalazł sie chętny ,jakies 40 km od Jaworzna. Wieś , ogród. Pies przeskoczył ogrodzenie i wrócił po miesiacu. Przyjechali po niego ,wzieli .Pies wrócił ponownie. Wiecej już go nie oddała. Został już do końca swojego żywota. Do dzis nie wiemy ,jak mógł trafić z powrotem.
  4. Czy nie wydaje Wam sie to dziwne? Najpierw uciekła i wróciła ,potem jak ktos chciał odwiedzic ,okazało sie ,że uciekła oknem i jak na złość zgubiła obrozę i smycz. Moze uciekła duzo wczesniej? Dla mnie jest to niezrozumiałe. Jesli naprawdę uciekła ,a była niedaleko hotelu ,gdzie była wczesniej ,to moze tam wrócić.
  5. TEDZINKU ,tak mi cie żal. Trzymam kciuki.
  6. ŚNIEZEK DOSTAŁ JESZCZE. 10 zł od ewu 30 zł od AnieszkaK [B]VI[/B] i [B]VII[/B]. w kasie mamy 363 ,50 zł + 40 zł = [B]403,50 zł[/B]
  7. [quote name='matahari81']witam. Nie ukrywam ze od bardzo dlugiego okresu nie mam kiedy wchodzic na dogo. Dlatego zagladac bede ale zapewne z opoznieniej i to sporym. tOMCIO I KRIS MAJA DOMY!!! jest mnostwo nowych ale ja jestem w pracy a zdjecia mam w domu. Sa zwierzaki na stronce ale to nie wszystkie. jest ogromny wysyp malych kociakow a serce peka:( kolory do wyboru od czarnych po buraski biało bure trikolory whiskaski ech. wczoraj bylam w schronie i porobilam troche fotek postaram sie dzis wieczorem je dodac[/QUOTE] Przy okazji zapytam ,co stało sie z Herą wilkowata z łapką po wypadku. Nie ma jej wogóle na stronce a mam ogłoszenia i nie wiem ,czy je odnawiac.?
  8. [quote name='BUDRYSEK']dokładnie, na razie czekamy....tytułu jeszcze nei zmieniam... jezeki Deklarowicze zgodza sie to prosze o wsparcie dla Toro, kt jest u Lilu i zaczynają sie problemy a leczyc tez trzeba :([/QUOTE] Mysle ,ze jeszcze troche damy mu czasu. Na Fb musisz sama zapytac deklarowiczów. Ja przesle wiadomosć wszystkim z dogo.
  9. Zagladamy ,ale nie piszemy,bo nie ma wiadomości na bieżąco.
  10. Ale dobre wiesci . Trzymamy kciuki za Śniezka. Jak już będzie pewne ,ze zostaje ,kaske trzeba bedzie przeznaczyc na inny cel. Przy okazji zapraszam na bazarek horoskopowy. Link ponizej.
  11. Zapisuje. Katarzyna mnie zaprosiła,ale nie wiem jak pomóc. Cos pomysle. Za duzo tego zła.
  12. [quote name='hotel_lilki']cisza tutaj... A barik zalega za hotelik i odrobaczanie, pozdrawia cioteczki w ten upalny dzionek.[/quote] ano ,cisza. Skarbnik sie nie odzywa. Nie wiadomo ile w kasie?
  13. [quote name='hotel_lilki']bariczek żyje i ma się dobrze, nawet bardzo dobrze, bo zaczyna żądzic w hoteliku. Kiedys nasłuchiwalismy czy barik wogóle szczeka, radość była jak sie udało usłyszeć, a teraz gospodarz w boksie. Nowego psa oszczekał jakby bronił ineczki...swojej towarzyszki. Barik jest zdecydowanie smielszy i pewniejszy mimo to głaskania nadal nie pragnie...i nie daje sie dotykać...do boksu wraca szerokim łukiem abym go nie dotkneła. Posłuszny...spokojny i kochany.[/quote] gdzie będzie mu lepiej. Głaskania nie potrzebuje,bo zapewne ludzka reka nie kojarzy mu sie z głaskaniem. Pewnie nikt go nie głaskał. Ma swoją ukochaną i co mu trzeba wiecej. Wysłałam pieniażki .jak zwykle póżno ,ale wazne ,że udało mi sie coś wyskrobac.
  14. Wysłałam deklaracje Tedziowi .Wybcz Tedi ,ze tak pózno,ale wysyłam wtedy ,kiedy mam ,a to dosć trudne dla bezrobotnej.:)
  15. Deklaracja wysłana. Wybacz Rocky ,ze tak pózno ,ale ja stałych dochodów nie mam ,wysyłam jak uzbieram:)
  16. Deklaracja wysłana. W moim przypadku ,wysyłam pieniadze ,gdy mam . Ja nie pracuje ,nie mam dochodów ,wiec muszę "spyrlać" odkładac.;)
  17. Deklarację wysłałam. Mysle ,że w rozmowie ,trzeba powiedzieć ,że właściwie nie wiadomo ile lat ma pies .W ogłoszeniach jest 4 ,ale moze miec równie dobrze 5,6 lat. Przy tak małych dzieciach byłby wskazany piesek troszke starszy i spokojniejszy. OBY COŚ RUSZYŁO.
  18. Moze zajrzycie na bazarek . Link w sygnaturze.
  19. Kochana ,napisałam ,że jak bedzie dużo chetnych. Jesli nie ,to nie będzie czym dzielić. Zobaczymy.:lol:
  20. No to trzymamy kciki Masajku. Jestes piękny.
  21. http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-Zajrzyj-nie-pożałujesz-Do-12-07-22-00 JEŚLI BEDZIE ZAINTERESOWANIE ,TO BASZE TEZ PODEPNIEMY DO BAZARKU.
  22. [quote name='burawska']Wczoraj wieczorem Liska pojechała do nowego domku. Oby się wszystko udało. Będzie mieszkać z cała rodziną, na razie w mieszkaniu ale za 3 miesiące w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem. Została wstępnie nazwana Toffi. Wczoraj wieczorem rozmawiałam z nową właścicielką i jest zakochana z naszej Lisce. Pani o poranku biega więc terazObiecała, że niedługo podeśle kilka zdjęć.[/QUOTE] Liska ,wszystkiego dobrego. Bardzo sie ciesze.
  23. Łzy cisną mi sie do oczu ,na wspomnienie dawnego Lackyego .Jest przepiękny. WSPANIALI LUDZIE .
  24. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-Zajrzyj-nie-pożałujesz-Do-12-07-22-00[/url] BAZAREK DLA KSENI.Może cos z tego będzie?
×
×
  • Create New...