Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='Ellig']Jak wyslac? Nie trzeba wysylac ja juz wyslalam, trzba wpisac w rozliczenie : [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Dary rzeczowe:[/B][/SIZE][/COLOR] Ellig:[I][B]24 puszki x 1245g karma dla psow = 29,88 kg 60 puszek x 415 g karma dla kotow[/B][/I] = [B][I]24,90 kg[/I][/B] Potem zadzwonic do Państwa K. i zapytac czy otrzymali przesyłkę i to bedzie potwierdzenie. Status przesylki mozna sledzic na : [URL]http://www.siodemka.com/tracking/8030050905217/[/URL][/QUOTE] Chodzi o przyszłosć.Cioteczki zadeklarowały wpłacać pieniazki na moje konto ,a ja mam zamawiać co jakis czas karme ,żeby nie musieli jeżdzic wydawać pieniadze swoje, na jedzonko ,wysłać faktury do Fundacji i czekać ,az im przeslą na konto. Jest to dla nich nieco uciążliwe ,ale boje się,że tu nagniemy regulamin ,bo Państwo nie mają internetu i nie potwierdzą ,że cos otrzymalli . Na gębę nic sie nie da na dogo.:razz:
  2. [quote name='Ellig']Jestem i ja, dziekuje za nowy watek:) Wczoraj wyslalam do Państwa karme : [I][B]24 puszki x 1245g karma dla psow = 29,88 kg 60 puszek x 415 g karma dla kotow[/B][/I] = [B][I]24,90 kg[/I][/B] Firma kurierska Siódemka nr przesylki :[COLOR=#000080][I]8030050905217[/I][/COLOR][/QUOTE] Elig bardzo dziekuję. Musisz mi wyjaśnic nieco jak to wysyłac. Własnie mam problem, jak na dogo potwierdzic ,że cos było wysłane i jak potwierdzic ,że dostarczono .Państwo nie mają internetu . Pieniadze zbierane na dogo musza byc potwierdzane ,na co były wydane. Kurcze ,troche sie boje ,że złamiemy regulamin.
  3. [quote name='anka :)']Już jestem tu dziekuje za sprostowanie sprawy i przepraszam za niezrozumiałosc :-(.[/QUOTE] Nie ma za co przepraszać. Ja tez byłabym zdezorientowana.
  4. [quote name='3 x']czy zwierzaki jedzą jakąś specjalistyczną karmę? koty to chyba staruszki co?[/QUOTE] Tak ,wszystkie już sa w podeszłym wieku .Dowiem sie jaką karmę jedzą. Dziekuje serdecznie ,ze jestescie ze mna.
  5. SKARBONKA DLA PAŃSTWA K....2013r >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 5 III> 110 zł z bazarku >Javena 11.III > Gusiaczek 96 zł z bazarku 11. III > 3x> 20 zł 20. III> arim 20 zł W kasie mamy ......> 246 zł Szczepienia > 160 zł > zostało >86 zł karma dla kotków> 84,25 = 1,75 zł--------------------------------------------------------------------22 VIII >agusiazet>100zł 22 VIII >jkp > 300zł 26 VIII >Javena 20 zł 29 IX > Majowa >50 zł Razem 471,75 - 184 zł karma = 287zł75 gr +120 zł bazarek ogłoszeniowy Mamy w kasie 407,75 gr -185,40gr 29 XI - ZAKUPIONA KARMA NA KWOTĘ 185,40 ZOSTAŁO 222 ZŁ 35 GR --------------------------------------------------------------------------------------skarbonka państwa na rok 2014 12. 02.2014, zakupiono żwirek i karme dla kotków za kwotę 193,18 . 222,35 -193,18 = 30 ,17 zostało na marzec 145 zł> bazarek ogłoszeniowy +30,17= 175,17 na kwiecień Zakupiona karma na kwotę 138,20 zostało w kasie 36,97 zł Lipiec 2014 DOSZŁA WPŁATA od Arim>50 zł Olena84>50 zł TZmestudio 50 zł majowa >30 zł mamy 216,97zł 216,97 - 216,40 zakupiona karma. Zostało 57 gr. WRZESIEŃ Z bazarku ogłoszeniowego mam 115 zł Ocelot 30 zł Razem 145,57 zł. Zakupiony żwirek we wrześniu 74,89 145,57 - 74.89 = 70 zł ,68 gr. grudzień 2014 Bazarek 42 zł + 70, 68gr = 112, 68 zł Rok 2015 13 IV > Javena 20 zł Zakupiono żwirek za kwotę 70 zł, w kasie jest -50 zł 13 V> sleepingbyday > wysłała 25 zł jest -25 zł 19 V > ANONIM > przesłał 300 zł >zostało 275 zł 22 V > Javena 25 zł w kasie mamy 300 zł Zakupiono karmę za 173,90 zł . Na dzień 7 IX w kasie mamy 126, 10 zł Zakupiona karma > 119 zł . 25 XI w kasie zostało 7zł 10gr. ROK 2016 Marzec Wpłata Javena 50 zł + 7zł = 57 zł mestudio >?32 zł zakupiono karmę za 89 zł Arim - paczka Olena84 - paczka. Lipiec 2016 100 zł ode mnie zakupiono żwirek 85 zł zostało > 15 zł w skarbonce.
  6. [SIZE=4][COLOR=#4b0082][B]Lista dogomaniaczek(ów) oferujacych pomoc.[/B][/COLOR][/SIZE] [B]Poker[/B] > jakąs wpłate na karme. [B] Sleepingbyday[/B]> coś dorzuci [B] Gusiaczek[/B] > jakąś kwotę z bazarku [B] Ziutka [/B]> cos dorzuci . [B] Obraczus87 [/B]> Skromny grosik [B]majowa[/B] > żwirek [B] Olena [/B] > mysli:razz: [B][COLOR=#4b0082][SIZE=4]Paczki wysłane[/SIZE][/COLOR][/B]:multi: [B]mestudio[/B]> paczka z karmą [B] tz.mestudio[/B] >karma Josera >20 kg> zwirek [B] Elig[/B] > paczka [I]24 puszki x 1245g karma dla psow = 29,88 kg 60 puszek x 415 g karma dla kotow = [I]24,90 kg [/I][/I][B] Agusia Z[/B] > paczka [B]arim [/B]>paczka żywnosciowa ,Swiateczna [B] cisowianka[/B] >leki i saszetki dla kotów.[COLOR=#000000]lek Aziothoprine, kilka saszetek dla kotów(zestaw po 6 szt) 4 puszki małe, torebka ryżu, makaron i legowisko. [/COLOR][B]jkp [/B] > zwirek,obrożę,puszki dla kotków ,karma sucha itc.
  7. Potrzeby . 1.Karma miękka dla kotków 2. Karma dla piesków ,moze byc sucha,mokra,wszystko jedzą. 3. Żwirek dla kotków ,żeby nie trzeba było jeżdzic po wióry az pod Zator. 4.Leki dla Kajtka. 5. Pomoc w leczeniu ,jesli zajdzie potrzeba. 6. Mysle ,że pomoc w kupnie środków czystosci ,jeśli wystarczy pieniedzy. Narazie ZWIERZĄTKA SA ZABEZPIECZONE ,za co bardzo dziekuję wszystkim ofiarodawcom. Jedna ,anonimowa dogomaniaczka ,wysłała 100 zł .Pani Danusia wszystkie zwierzaki odrobaczyła. Dziekuje serdecznie. Jesli czegoś braknie, Państwo K. mnie poinformują.
  8. Dotyczy państwa, ktorzy jako jedyni we wsi przemują się losem zwierząt. Państwo mają razem 1100 zł....obecnie Pan jest z zawodu architektem, jak jeszcze był sprawny to coś sobie dorobił ,ale jest schorowany i nie ma juz tyle siły. Mimo słabego stanu zdrowia, podeszłego wieku i ogromnej pracy i kosztów związaych ze zwierzakami, państwo niesamowicie o nie dbają. W mieszkaniu jest czyściutko , zwierzaczki nakarmione, wygłaskane, szczęśliwe. Państwo rezygnują z leków dla siebie, przez co są już w dość ciężkim stanie (zwłaszcza pan). Najbardziej bulwersujące w tej sprawie jest to, że te zwierzęta zostały państwu niemal "wciśnięte". Kiedyś działali w pewnej organizacji na rzecz zwierząt . Poświęcili 6 lat swojego życia na opiekę nad kotami w kociarni tej organizacji. Poproszono ich, by zamieszkali tam z kotami . Zgodzili się, porzucając wszystko (mieszkali w Krakowie). Historia skończyła się tak, że w końcu fundacja się zwinęła, budynek został sprzedany,a oni znaleźli się z kotami na bruku. Kupili na szybko domek w Mętkowie i zabrali część kotów, które wówczas zostały bez opieki, zamknięte w nieogrzewanym budynku. Nie dali rady zabrać wszystkich.... Pani płakała za Dziaduniem, który nie miał zębów i mu specjalnie gotowała miękkie, a następcy państwa , kotom sypali tylko suche. Dziadunio umarł z głodu, o co oskarżyli państwa o zagłodzenie! Albo kicia która panicznie bała się innych kotów, a wrzucono ją do stada innych, choć państwo izolowali.... Takich historii jest mnóstwo.... Tak opisywały swoją wizytę założycielki poprzedniego wątku. Siedziałyśmy z Hanek i słuchałyśmy tych strasznych historii... Państwo pokazywali nam zdjęcia. Kiedyś mieli charty. Jeździli z nimi na wystawy i próby biegowe, a także odkupywali od kłusowników charty mieszkające przy budach. Mieli najlepsze charty w Polsce swego czasu. Widziałyśmy zdjęcia. Pan był sędzią kynologicznym. To wszystko poświęcili dla maleńkiego domku we wsi, która ich nienawidzi, bo są inni. Bo mają stado niechcianych zwierząt i żyją dla nich.... Pieski i kotki są leczone, sterylizowane, kastrowane. 1 z psów - Kajtek - cierpi na pęcherzycę - chorobę genetyczną (pochodzi ze związku matki z synem od pewnej namnażaczki ze wsi). Cały czas dostaje Encorton, inaczej bardzo cierpi. Jednak długo już nie pożyje i tak.... Bardzo chcemy pomóc państwu, oni fizycznie nie dają już rady. To smutne, że ci państwo poświęcili całe swoje życie pomocy zwierzętom, a teraz kiedy sami potrzebują pomocy, wszyscy się od nich odwrócili! Są wykształceni, mieli normalne życie. Zostali wykorzystani z powodu dobrego serca i prawdziwej, szczerej miłości do zwierząt!!!! A teraz żyją niemal na marginesie społecznym....(edit: ) Na życzenie grupy osób związanej z fundacją, w której niegdyś działali państwo, nadmieniam, że informacje dotyczące tamtej fundacji pochodzą jedynie od państwa i nie zostały przeze mnie ani nikogo z zewnątrz sprawdzane,chociaz sa u państwa dokumenty dotyczace tej sprawy. Tym niemniej nie mamy zamiaru tego robić, bo tamta sprawa jest już raczej zamknięta i nie ma sensu wracać do niej i rozdrapywać tylko po to, by potwierdzić czyjąś wersję. Założenie tego wątku i działania związane z państwem mają jedynie na celu pomoc im oraz ich zwierzakom w chwili obecnej. Wątek nie dotyczy tamtej fundacji i jej temat nie będzie już kontynuowany. Założyłam nowy wątek ,bo osoby ,które go zakładały nie zaglądaja na dogo ,albo sporadycznie . Wątek umierał śmiercia naturalną. Mam nadzieję ,że choc troche się to zmieni. Dziekuję wszystkim ,którzy zainteresowali się tymi starszymi ludzmi . Proszę, pomóżmy im i ich zwierzaczkom, dla których żyją.... OBECNIE pozostaje u Państwa K. 10 kotków ,które znacznie sie postarzały i 4 psy . Kajtuś i Misio ,którzy mają juz dożywocie. Wszystkie kotki były i sa do adopcji jak również dwa pieski ,ale jak do tej pory tylko kilka kotków znalazło domy i to te młodsze .Te które zostały ,zaczynają chorować. Nie mozemy przeciez tych ludzi zostawic samym sobie ,tylko dlatego ,że mają zwierzeta starsze i nie adopcyjne. Misia (zdjecie poniżej) i Dolar są do adopcji. Najbardziej potrzebna jest karma i żwirek . Idealnym rozwiazaniem odnosnie karmy ,byłaby wysyłka kurierem ,bo chcąc kupić coś taniej trzeba jechać kilka kilomerów do miasta . A tu zdrowia i sił coraz mniej. Chciałabym podziekować P.Bożenie ,która od dłuższego czasu pomagała , wpłacając na konto Fundacji pieniądze. To była jedyna pomoc. Jednak chwilowo znajduje sie w dołku finansowym,o czym powiadomiła Fundacje. Pani Bozena nie jest zalogowana ,ale podczytywała wątek i mam nadzieję ,że trafi równiez tutaj.
  9. Tą damę w czerwonych piórach ,to znam i Barika znam,ale filmików nie widze. Moze Wam sie przyda? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  10. Moze Wam sie przyda? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  11. Moze Wam sie przyda? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  12. Moze Wam sie przyda? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  13. Moze Wam sie przyda? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-20-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  14. Może ktoś będzie potrzebował ? Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-16-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  15. Może ktoś będzie potrzebował ? Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-16-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  16. Moze ktoś bedzie potrzebował? Zapraszam. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239776-16-OGŁOSZEŃ-ZA-3-zł-Bazarek-do-17-02-2013-godz-20-00[/url]
  17. [quote name='Javena']Chyba trzeba by napisać w tytule i do każdego kto wpłaca. [FONT=arial black][B]Ponawiam prosbę o wpis wpłaty na watku bazarku.[/B][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-Do-usunięcia/page11[/URL][/QUOTE] [SIZE=5][COLOR=#b22222][B]Wtatara ,ponawiam prosbe .Wątek jest w mojej sygnaturce. Prosze o wpis ,ze otrzymałaś pieniądze ,bo chce dać do usuniecia. [/B][/COLOR][/SIZE]
  18. Chyba trzeba by napisać w tytule i do każdego kto wpłaca. [FONT=arial black][B]Ponawiam prosbę o wpis wpłaty na watku bazarku.[/B][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-Do-usunięcia/page11[/URL]
  19. [quote name='javena']wpłaciłam 50 zł z bazarku. W poniedziałek powinny być. Prosze skarbnika o wpisnie tego faktu na wątku bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-biuro-turystyczne-dogo-tur-ferie-2013-ciepłe-kraje-też-do-30-01-22-00[/URL] [/quote] [B]prosze o wpis wpłaty na watek bazarku.[/B]
  20. Witamy Kundlaleśnego.:) Uroczy ,na dodatek rzyga w samochodzie jak mój Timus.:)
  21. Moją wpłate, bardzo prosze odnotować na watu bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-KONIEC-DOGO-TUR-FERIE-2013-Ciepłe-kraje-też-Do-30-01-22-00/page11[/url]
  22. Ale się porobiło.....;)
  23. [quote name='wtatara'][B]mdk8- 80 zł- wielkie dzięki Javena 50 zł- tez dziękuje- choc jeszcze nie mam na koncie wpłacam 290 zł[/B][/QUOTE] Będą jutro . U mnie w banku pobierają 1zł za każda transakcję ,jedynie jak wysyła sie jak stała -jednorazowa,to biora 0,50 zł ,ale wysyłają na nastepny dzień roboczy. Myslałam ,ze w poniedziałek ,ale okazało sie ,że wpisali mi jutrzejsza date. Jest realizowane. Deklaracje wpłace w punkcie PKO , dzis bedą napewno.
  24. Wpłaciłam 50 zł z bazarku. W poniedziałek powinny być. Prosze skarbnika o wpisnie tego faktu na wątku bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238424-BIURO-TURYSTYCZNE-DOGO-TUR-FERIE-2013-Ciepłe-kraje-też-Do-30-01-22-00[/URL] [B]PROSZE O WPIS WPŁATY NA WATEK BAZARKU.[/B]
×
×
  • Create New...