Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Ja zaglądam i widzę ,że to cudo nadal domu nie ma. U mnie tez ma odnawiane ogłoszenia.
  2. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/70679-sasha"]sasha[/URL] wybacz ,ale jestem na wątku Barika ,moze gdyby taka propozycja padła u niego ,napewno bym skorzystała.Tutaj wpadam sporadycznie,zajrzeć ,czy ruszyło cos w kwestii adopcji . Cały czas odnawiam jej ogłoszenia. Watek Barika. Praktycznie ,mało kto tam zagląda. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189860-Barikowi-brakuj-95-zł-deklaracji-by-mógł-nadal-pozostać-w-hoteliku!-Prosi-o-pomoc![/URL]
  3. [quote name='hotel_lilki']Niestety taka cisza jest u większości starych psów, długo siędzących w hotelikach. Szkoda naszego Bariczka.:shake:Chociaż jemu chyba nic do szczęścia nie potrzeba ma kochaną panią Ineczkę obok...jedzonko...spacerki...buda...:lol:.Trudno na reszte kasy zaczekam, wyślij to co masz;)[/QUOTE] Jutro wyśle .Napisałam jeszcze do Avilia .Pewna osoba była wczoraj ,ale na wiadomosć nie odpowiedziała. Wiem ,że kazdemu ciezko.Mnie tez,bo nie mam dochodów,([SIZE=1]NA GARNUSZKU U TZ-TA[/SIZE]),ale jak juz sie zoobowiazuje....to wiadomo.
  4. Nikt nie zajrzał brakuje ponad 60 zł Gdyby wpłacili Ci zalegający ,byłoby w sam raz.Mam wrazenie ,że sama tu zostałam.:-( Pisałam pw ,ale cisza.
  5. Jesli ktoś miał do czynienia z Cofeiną ,Wiola&Miłosz .Psierociniec lub innymi jej wcieleniami ,proszony o kontakt na tym wątku. Kolejna oszustka na dogo. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!?p=21019825#post21019825[/URL] [quote name='mestudio']Co jest teraz najbardziej potrzebne? TZmestudio[/QUOTE] Będę dzwoniła do Państwa .
  6. [quote name='missiaa']Dziś do nowego domu pojechał Dino :) Dziękuję Ziutce i Javenie za ogłaszanie go :) Dzięki Wam znalazł dom![/QUOTE] Ciesze się .Muszę Bibisia odnowić. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szczeniak-Bibis-z-oczkami-jak-wegielki-,szuka-domku-id68452.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku-498837427[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-22492214.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/176773/-Szczeniak-Bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/31908/szczeniak_bibis_z_oczkami_jak_wegielki_.php[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku-5022.htm[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/57683/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki--szuka-domku-/[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki,1154860.html[/URL] [URL]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/339-Szczeniak+Bibiś+z+oczkami+jak+wegielki+%2Cszuka+domku.#.UdHScDtM-e0[/URL] [URL]http://otiz.pl/start/41-psy/18783-szczeniak-bibi-z-oczkami-jak-w.html#.UdHT4jtM-e0[/URL] [URL]http://ogloszenia.atlas-zwierzat.pl/psy/oddam-psa/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku_i375[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/URL] [URL]http://tuwstawiaj.pl/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku--4140.html[/URL] [URL]http://www.krakof.pl/Zwierzeta/Zwierzeta/Psy/Szczeniak_Bibis_z_oczkami_jak_wegielki_szuka_domku._5755.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/krakow/psy,594/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku,6226513.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku/2922370[/URL] [URL]http://www.malineo.pl/szczeniak_bibis_z_oczkami_jak_wegielki__szuka_dom,ogloszenie,201307021119011914.html[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,szczeniak_bibis_z_oczkami_jak_we,51545.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Szczeniak_Bibis_z_oczkami_jak_wegielki__szuka_domku.,861060[/URL] [URL]http://krakow.ogllo.pl/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku,27455.html?active=08ab440810addae53c23cf0b16dca87b077dbd33[/URL] [URL]http://www.znajdy.pl/szczeniak-bibis-z-oczkami-jak-wegielki-szuka-domku-o1070.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/386853[/URL]
  7. [B]Barik chce się przypomnieć.[/B] [B][COLOR=#a52a2a]Z bazarku mam 120 + 130 = [/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]250 [/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a] za czerwiec. Brakuje[SIZE=4] 50 zł i 12[/SIZE] za szczepienie. KTO DOŁOŻY?[/COLOR][/B] [COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=lime] [/COLOR] [COLOR=#006400][B] Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV,V,VI Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł. Coronaaj - 25 zł> III,IV, Felka - 30 zł > III,IV Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI Rents - 50 zł> III,IV,V, VI, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI Avila - 10 zł III, IV,V[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  8. Z bazarku poniżej mam 120 zł dla Waszego schroniska .Gdzie wysłać?
  9. [quote name='missiaa']numer podawaj 50 40 60 219 Angela[/QUOTE] Własnie taki podałam;
  10. Zrobiłam kilka ogłoszeń Yorkowi i nawet odezwali sie potencjalni chetni ,ale odpowiedziałam ,ze do adopcji dopiero za kilka tygodni.Po kastracji. Niewiem tylko ,czy podalam dobry telefonu. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Przywieziony-do-mordowni-w-Olkuszu-id68386.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/znalazlem-zwierzaka/psy/Przywieziony-do-mordowni-w-Olkuszu,90055[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/przywieziony-do-mordowni-w-olkuszu-498525181[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/176007/-Przywieziony-do-mordowni-w-Olkuszu/[/URL]
  11. [URL]http://imageshack.us/a/img832/7030/ry18.jpg[/URL] Czy nie sądzicie,że tu sunia zachowuje się ,jakby się go bała? Płaszczy się jakby czuła lęk przed biciem. Na jutro będą ogłoszenia.Może jeszcze dziś wieczór?
  12. [quote name='Malgoska']on jest chyba większy od yorka nie? taki jamnik ze sznaucerem[/QUOTE] No ,napewno większy niż york.
  13. Mogę pomóc w ogłoszeniach.Z chęcia wzięłabym go na d.t. ,bo mały .Nie wiem tylko jak reaguje na koty i czy jest spokojnym psiakiem .Moze jakby poogłaszać jako znaleziony ,to właściciel może sie odnajdzie?
  14. [quote name='sasha']Wtrącę się,dziwi mnie dziewczyny,że chce Wam się wydawać kasę(której i tak Inka ma mało!) na odrobaczenie jej,kilka razy na tym wątku proponowałam,że mogę przesłać tabletki na odrobaczenie Inki([B]Barika też![/B])zaoszczędziłoby to kasę tak potrzebną na opłacenie hotelu Inki...nikt jednak z mojej propozycji nie skorzystał...szkoda...[/QUOTE] Ja pierwszy raz słysze ,że taka propozycja była. Z chęcią z niej skorzystam . [B]Oczywiscie, chodzi o Barika.[/B]
  15. Ewa mnie wezwała ,wiec jestem .Finansowo narazie jestem na dnie. Moze jakis bazarek uda mi sie zrobić.Trzymam kciuki ,Misiunia.
  16. Narazie wątek zapisze. W tej chwili jestem biedna jak mysz kościelna:)
  17. [B]kaja555 ,czy te [COLOR=#b22222]20 zł[/COLOR] to za czerwiec ,czy lipiec równiez? Na czewiec mamy [COLOR=#b22222]130 zł[/COLOR] deklaracji. [/B]
  18. [B]Kochani . Doszła wpłata od wtatara > [COLOR=#800000]50 zł [/COLOR]> od Rolanda _D[COLOR=#b22222] 30 zł IV [/COLOR]i wtatara >[COLOR=#b22222] 20 zł>[/COLOR][/B][B][COLOR=#B22222]V,VI[/COLOR][/B][B] Roland _D >[COLOR=#b22222] 50 zł >VI[/COLOR] Avilla > [COLOR=#b22222]10 zł za V[/COLOR] kaja555> [COLOR=#ff0000]20 zł[/COLOR] VI,VII Poniewaz pieniazki już wysłałam, wiec doliczam te 10 zł od Avilla na maj. [/B] [COLOR=#ff0000][B]Na czerwiec zostaje 110 zł + 20 kaja555 = 130 + bazarkowe.Jeszcze nie wpłacone wszystkie ,wiec nie wiem ile będzie + te co jeszcze wpłyną,mam taką nadzieje. [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=lime] [/COLOR] [COLOR=#006400][B] Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV,V,VI Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI,VII, Coronaaj - 25 zł> III,IV, Felka - 30 zł > III,IV Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI Rents - 50 zł> III,IV,V, VI, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI Avila - 10 zł III, IV,V [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  19. Czy Wy tez macie problem z edycja postów?
  20. [quote name='hotel_lilki']Barik ma wpisane w książeczce 2003 rok czyli 10 lat...trudno opisać jego wiek przez ten siwy włos. Wpłyneło 185zł dla Barika...dziękujemy...[/QUOTE] BARDZO DZIEKUJĘ ZA INFORMACJE. Mizianka dla Barika i jego ślicznej partnerki.:)
  21. Keks [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wesoly,-grzeczny-Keks,-czeka-na-Ciebie--w-domu-tymczasowym-id67410.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7656[/URL] [URL]http://www.wroclaw.neeon.pl/766665-chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Chcesz-wiecej-radosci-w-domu-Adoptuj-Keksa,89155[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wroclaw/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa-493047734[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/31209/chcesz_wiecej_radosci_w_domu_adoptuj_ke.php[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,77112,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa/60613[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=123966[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa-4747.htm[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/172866/Chcesz-wiecej-radosci-w-domu-Adoptuj-Keksa/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/297204-chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa--oferta-wroclaw/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-22391410.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/56812/chcesz-wiecej-radosci-w-domu--adoptuj-keksa-/[/URL] [URL]http://tuwstawiaj.pl/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa--4082.html[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-7308/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa.html[/URL] [URL]http://www.znajdy.pl/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa-o1017.html[/URL] [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,chcesz_wiecej_radosci_w_domu_ado,51337.html[/URL] [URL]http://wroclaw.olx.pl/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa-iid-518707031[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-5726/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa.html[/URL] [URL]http://wroclaw.ogllo.pl/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa,25587.html[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/Chcesz_wiecej_radosci_w_domu_Adoptuj_Keksa.,852566[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa/2841378[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/chcesz-wiecej-radosci-adoptuj-keksa,WgPn[/URL] [URL]http://www.malineo.pl/chcesz_wiecej_radosci_w_domu_adoptuj_keksa,ogloszenie,201306101649211157.html[/URL] >>>>>>>> [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/65733/[/URL] [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=19688[/URL] [URL]http://tygodniowe.pl/details.php?id=80350&key=83b68b943ab5a7b8728389581612f55f[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=292374&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-418810.html[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,1971446.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.anonse.pl/dolnoslaskie/wroclaw/psy,594/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa,6137496.html[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/32_dolnoslaskie/2589_radosny-keks-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/8218-chcesz-wiecej-radosci-w-domu-a.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=111331[/URL] [URL]http://ogloszenia.wp.pl/id,34762672,k,9344,podglad.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/7623/name/oddam-do-adopcji-chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa-wroclaw.html[/URL] [URL]http://24on.pl/detail.php?id=20371[/URL] [URL]http://wroclaw.szybkooferty.pl/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa/3943075.html[/URL] [URL]http://www.opole.bigtown.pl/ogloszenie,20130610193003,chcesz_wiecej_radosci_w_domu_adoptuj_keksa.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/chcesz_wiecej_radosci_w_domu_adoptuj_keksa_322370.html[/URL] [URL]http://www.letmeknow.pl/ad/details/16980/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa[/URL] [URL]http://www.oferciarz.pl/oferta/21015,Chcesz-wiecej-radosci-w-domu-Adoptuj-Keksa.[/URL] [URL]http://www.ofertuje.pl/Zwierzeta/Psy/Chcesz_wiecej_radosci_w_domu+_Adoptuj_Keksa._15143.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1_Psy/34_Wielorasowe/32412_Chcesz_wiecej_rado_ci_w_domu_Adoptuj_Keksa_.html[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=168155[/URL] [URL]http://www.mojagazeta.net/ogloszenia/ogloszenie-86946.html[/URL] [URL]http://wroclaw.worek.net/ads/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa/[/URL] [URL]http://www.rubryk.pl/ad/ad_details/da8083eb/0[/URL] [URL]http://tudodaj.pl/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa--20897.html[/URL] [URL]http://tablomat.pl/announcements/show/4776/chcesz-wiecej-radosci-w-domu-adoptuj-keksa[/URL]
×
×
  • Create New...