-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[COLOR=#006400][I][B]Mnie otwiera się wszystko. [/B][/I][/COLOR] [B]Kochani . Doszła wpłata od wtatara > [COLOR=#800000]50 zł [/COLOR]> od Rolanda _D[COLOR=#b22222] 30 zł IV [/COLOR]i wtatara >[COLOR=#b22222] 20 zł>[/COLOR][/B][B][COLOR=#B22222]V,VI[/COLOR][/B][B] Roland _D >[COLOR=#b22222] 50 zł >VI[/COLOR] Avilla > [COLOR=#b22222]10 zł za V[/COLOR] Poniewaz pieniazki już wysłałam, wiec doliczam te 10 zł od Avilla na maj. [/B] [COLOR=#ff0000][B]Na czerwiec zostaje 100 zł + bazarkowe.Jeszcze nie wpłacone wszystkie ,wiec nie wiem ile będzie + te co jeszcze wpłyną,mam taką nadzieje. [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=lime] [/COLOR] [COLOR=#006400][B] Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV,V,VI Kaja555 - 10 zł> III,IV, V Coronaaj - 25 zł> III,IV, Felka - 30 zł > III,IV Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI Rents - 50 zł> III,IV,V, VI, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI Avila - 10 zł III, IV,V [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='jkp']adres na paczce to chyba adres sklepu , adresu zamawiającego tam nie ma nie ma. Ale ja juz dostałam kartkę w grudniu i po prostu wystarczy mi ,że Państwu sprawię radość :)[/QUOTE] To ja jeszcze raz bardzo dziekuje. Radość przeogromna. :multi:
-
[I][SIZE=1]A ja tak po cichu sobie myslę ,ze p.Magda zakocha sie Zapusiu i już go nie odda.[/SIZE][/I]
-
[B]Droga boczną ,poprzez dianę79, dotarło[COLOR=#ff0000] 25 zł [/COLOR]dla Barika, od Rolanda _D. BARDZO ,BARDZO DZIĘKUJEMY.[/B][CENTER][COLOR=#3E3E3E]:B-fly:[/COLOR][COLOR=#000000][B]115 zł wpłacone w kwietniu +185 =300 zł >zapłacone za maj.[/B][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E] [B]Pieniądze poszły.Lilka daj znać jak dojdą.[/B][/COLOR][/CENTER]
-
[quote name='mestudio']A ja zaglądam i pilnuję czy nie trzeba wysłać pieniążków na jakieś szczepienia?[/QUOTE] Szczepienia w lipcu. Będę meldowac.:)
-
[quote name='jkp']zamówiłam karmy , dostawa kurierem w środę 5.06[/QUOTE] No i już dzis dotarła. Własnie do mnie dzwonili. BARDZO DZIEKUJĘ w ich imieniu. Pani troche zmartwiona ,bo adres jest bez nazwiska ,jedynie miejscowość( Klewnowo). Miała ochotę sama podziekować i wysłac kartkę. Kochani jestescie. :loveu: edit. Kotka ma zdjete szwy czuje się dobrze,ale problem z Dolarem ,bo pogryzł go Misiek. Na szczęscie nie grożnie .Mają urwanie krawatki. Musza ciagle go pilnowac ,bo Misiek jakoś nie może zaakceptować Dolara.
-
[B]Doszła wpłata od rents [COLOR=#b22222]50 zł[/COLOR][/B] [COLOR=#a52a2a][B]Maj zaczynamy od kwoty 115 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=4]Maj. [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]115 zł wpłacone. [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]DOSZŁA WPŁATA OD [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Rents -[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] 50 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Javena- [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]20 zł [/B][/COLOR][B]kaja555 [/B][COLOR=#ff0000][B]- 10 zł [/B][/COLOR][B]mdk8 [/B][COLOR=#ff0000][B]-20 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]rents - VI[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] -50 zł [/B][/COLOR][B]Roland_D[/B][COLOR=#ff0000][B] -25 zł [/B][/COLOR][B]spadek po innym piesku.[/B][COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#000000][B]razem -[/B][/COLOR][COLOR=#FF0000][B] 175 [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]zł [/B][/COLOR][B]Nikt juz nie wchodzi do Barika .Zapomniany staruszek. No cóż ,wprawdzie bazarek mam jeszcze nie skończony ,ale dołożę do tych brakujących. A to co u wtatary ,będzie na czerwiec. Czyli jest 290 zł + 10 zł trzeba dołozyć z bazarku. Wysyłam[COLOR=#ff0000] 185 zł [/COLOR]na hotelik. [/B]
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
To samo mamy z Barikiem .Nikt juz nie wchodzi na jego watek. Założycielka watku zniknęła ,jak tylko pies był w hotelu. Biedne te psiaki . Wiem ,ze ciązko jest latami płacić ,ale jak juz sie zobowiązuję ,to nie z myślą ,ze zaraz pies odejdzie.Trzeba sie liczyć z tym ,że choć starsze pieski ,jesli czuja odrobinę miłości ,odżywają. -
[COLOR=#a52a2a][B]Maj zaczynamy od kwoty 115 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=4]Maj. [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]115 zł wpłacone. [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]DOSZŁA WPŁATA OD [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Rents -[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] 50 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Javena- [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]20 zł [/B][/COLOR][B]kaja555 [/B][COLOR=#ff0000][B]- 10 zł [/B][/COLOR][B]mdk8 [/B][COLOR=#ff0000][B]-20 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]rents - VI[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] -50 ZŁ [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]razem -[/B][/COLOR][COLOR=#FF0000][B] 150 [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]zł Gdyby doszły wpłaty brakujące,mielibyśmy maj zapłacony. [/B][/COLOR][B]Nikt juz nie wchodzi do Barika .Zapomniany staruszek. No cóż ,wprawdzie bazarek mam jeszcze nie skończony ,ale dołożę do tych brakujących. A to co u wtatary ,będzie na czerwiec. Czyli jest 265 zł + 35 zł trzeba dołozyć. wysyłam[COLOR=#ff0000] 185 zł [/COLOR]na hotelik. [/B]
-
Roland_De podniósł stawkę jeszcze o 30 zł .Razem 60 zł [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:Cool!:[/COLOR][/CENTER] .Majowa wpłata wysłana była do wtatary.Czemu ,nie wchodzi.? Figanna znikneła. Zaraz zerknę na konto. [B]Doszła wpłata od mdk8 -20 zł [/B][CENTER][COLOR=#3E3E3E]:Cool!: Dziekuję bardzo.[/COLOR][/CENTER]
-
[quote name='Poker']Dostałam od państwa kartkę z podziękowaniami.[/QUOTE] Przekażę podziekowania. [quote name='jkp']Hej chcę wysłac paczkę , jakies specjalne potrzeby dla zwierzaków? i czy leki dla Państwa te same co w grudniu czy coś się zmieniło ?[/QUOTE] Raczej nic sie nie zmieniło . Będe dzwoniła to sie dowiem .
-
[COLOR=#a52a2a][B]Maj zaczynamy od kwoty 115 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=4]Maj. [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]115 zł wpłacone. [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]DOSZŁA WPŁATA OD [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Rents -[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] 50 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Javena- [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]20 zł [/B][/COLOR][B]kaja555 [/B][COLOR=#ff0000][B]- 10 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]razem - [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]8[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0 zł Mamy 195 zł brakuje 105 zł Gdyby doszły wpłaty brakujące,mielibyśmy maj zapłacony. [/B][/COLOR][B]Nikt juz nie wchodzi do Barika .Zapomniany staruszek.[/B][COLOR=#ff0000][/COLOR]
-
[COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=lime] [/COLOR] [COLOR=#006400][B] Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV Kaja555 - 10 zł> III,IV, V Coronaaj - 25 zł> III,IV, Felka - 30 zł > III,IV Javena - 20 zł >III,IV ,V Rents - 50 zł> III,IV,V, VI, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV, Avila - 10 zł III, IV wtatara sprawdz swoje konto.[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
Javena replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Bardzo bym chciała pomóc finansowo ,ale nie teraz . Jak opłacę wszystkie zobowiązania ,bazarki itd.zobacze ile zostanie. Narazie zapisauje ,bedę zagladać . Ona jest śliczna. Może mojego strachulca ktoś by tak odmienił ? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Javena replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Javena, nie wiem jak z procesją, ale ja bym chętnie powędrowała w las, a deszcz nie odpuszcza...[/QUOTE] U nas na samą procesję wyjrzało piękne słońce ,ciepło jak w lecie ,jak skonczyła się msza ,ludzie wrócili ,przyszły chmury i znowu padało. Przestało dopiero po 17. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Javena replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
He,he ,fajnie oczka zmrużył. Misia chyba zmarzła? Ładnego poranku nie było. Lało jak ...... za to teraz, nieśmiało zagląda słońce ,czy ludzie na procesję pójdą ,czy nie.:) -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Podmieniłam na niektórych ogłoszeniach zdjecia.Macie takie fajne jej fotki na wątku.