Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Otrzymaliśmy jeszcze w spadku po innym piesku od Monia B [COLOR=#b22222]10 zł[/COLOR] dzieki cioteczce diana79 ,która podrzuciła nr.konta .Dziękuje [B]Mamy na czerwiec [COLOR=#ff0000]110 zł [/COLOR][/B]
  2. [quote name='Figanna']no tego nie wie nikt:) może mieć 5 a może 10 a może ma tylko 3? trudno to stwierdzić. siwizna, uzębienie - to może być mylące. patrząc na zdjęcia 5 bym mu dała[/QUOTE] Lilka ,będzie wiedziec lepiej ,bo chodzi z nim do weterynarza.Ma napewno książeczke.
  3. [B]czerwiec zaczynamy od [COLOR=#ff0000]100 zł[/COLOR].......[/B]
  4. [COLOR=#006400][I][B]Mnie otwiera się wszystko. [/B][/I][/COLOR] [B]Kochani . Doszła wpłata od wtatara > [COLOR=#800000]50 zł [/COLOR]> od Rolanda _D[COLOR=#b22222] 30 zł IV [/COLOR]i wtatara >[COLOR=#b22222] 20 zł>[/COLOR][/B][B][COLOR=#B22222]V,VI[/COLOR][/B][B] Roland _D >[COLOR=#b22222] 50 zł >VI[/COLOR] Avilla > [COLOR=#b22222]10 zł za V[/COLOR] Poniewaz pieniazki już wysłałam, wiec doliczam te 10 zł od Avilla na maj. [/B] [COLOR=#ff0000][B]Na czerwiec zostaje 100 zł + bazarkowe.Jeszcze nie wpłacone wszystkie ,wiec nie wiem ile będzie + te co jeszcze wpłyną,mam taką nadzieje. [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=lime] [/COLOR] [COLOR=#006400][B] Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV,V,VI Kaja555 - 10 zł> III,IV, V Coronaaj - 25 zł> III,IV, Felka - 30 zł > III,IV Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI Rents - 50 zł> III,IV,V, VI, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI Avila - 10 zł III, IV,V [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='jkp']adres na paczce to chyba adres sklepu , adresu zamawiającego tam nie ma nie ma. Ale ja juz dostałam kartkę w grudniu i po prostu wystarczy mi ,że Państwu sprawię radość :)[/QUOTE] To ja jeszcze raz bardzo dziekuje. Radość przeogromna. :multi:
  6. [I][SIZE=1]A ja tak po cichu sobie myslę ,ze p.Magda zakocha sie Zapusiu i już go nie odda.[/SIZE][/I]
  7. [B]Droga boczną ,poprzez dianę79, dotarło[COLOR=#ff0000] 25 zł [/COLOR]dla Barika, od Rolanda _D. BARDZO ,BARDZO DZIĘKUJEMY.[/B][CENTER][COLOR=#3E3E3E]:B-fly:[/COLOR][COLOR=#000000][B]115 zł wpłacone w kwietniu +185 =300 zł >zapłacone za maj.[/B][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E] [B]Pieniądze poszły.Lilka daj znać jak dojdą.[/B][/COLOR][/CENTER]
  8. [quote name='mestudio']A ja zaglądam i pilnuję czy nie trzeba wysłać pieniążków na jakieś szczepienia?[/QUOTE] Szczepienia w lipcu. Będę meldowac.:)
  9. [quote name='jkp']zamówiłam karmy , dostawa kurierem w środę 5.06[/QUOTE] No i już dzis dotarła. Własnie do mnie dzwonili. BARDZO DZIEKUJĘ w ich imieniu. Pani troche zmartwiona ,bo adres jest bez nazwiska ,jedynie miejscowość( Klewnowo). Miała ochotę sama podziekować i wysłac kartkę. Kochani jestescie. :loveu: edit. Kotka ma zdjete szwy czuje się dobrze,ale problem z Dolarem ,bo pogryzł go Misiek. Na szczęscie nie grożnie .Mają urwanie krawatki. Musza ciagle go pilnowac ,bo Misiek jakoś nie może zaakceptować Dolara.
  10. [B]Doszła wpłata od rents [COLOR=#b22222]50 zł[/COLOR][/B] [COLOR=#a52a2a][B]Maj zaczynamy od kwoty 115 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=4]Maj. [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]115 zł wpłacone. [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]DOSZŁA WPŁATA OD [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Rents -[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] 50 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Javena- [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]20 zł [/B][/COLOR][B]kaja555 [/B][COLOR=#ff0000][B]- 10 zł [/B][/COLOR][B]mdk8 [/B][COLOR=#ff0000][B]-20 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]rents - VI[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] -50 zł [/B][/COLOR][B]Roland_D[/B][COLOR=#ff0000][B] -25 zł [/B][/COLOR][B]spadek po innym piesku.[/B][COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#000000][B]razem -[/B][/COLOR][COLOR=#FF0000][B] 175 [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]zł [/B][/COLOR][B]Nikt juz nie wchodzi do Barika .Zapomniany staruszek. No cóż ,wprawdzie bazarek mam jeszcze nie skończony ,ale dołożę do tych brakujących. A to co u wtatary ,będzie na czerwiec. Czyli jest 290 zł + 10 zł trzeba dołozyć z bazarku. Wysyłam[COLOR=#ff0000] 185 zł [/COLOR]na hotelik. [/B]
  11. A my ciągle jestesmy do tyłu. Mam nadzieję,że wreszcie sie to wyprostuje.Dziekuje ,ze choć zagladacie.
  12. To samo mamy z Barikiem .Nikt juz nie wchodzi na jego watek. Założycielka watku zniknęła ,jak tylko pies był w hotelu. Biedne te psiaki . Wiem ,ze ciązko jest latami płacić ,ale jak juz sie zobowiązuję ,to nie z myślą ,ze zaraz pies odejdzie.Trzeba sie liczyć z tym ,że choć starsze pieski ,jesli czuja odrobinę miłości ,odżywają.
  13. [COLOR=#a52a2a][B]Maj zaczynamy od kwoty 115 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=4]Maj. [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]115 zł wpłacone. [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]DOSZŁA WPŁATA OD [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Rents -[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] 50 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Javena- [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]20 zł [/B][/COLOR][B]kaja555 [/B][COLOR=#ff0000][B]- 10 zł [/B][/COLOR][B]mdk8 [/B][COLOR=#ff0000][B]-20 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]rents - VI[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] -50 ZŁ [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]razem -[/B][/COLOR][COLOR=#FF0000][B] 150 [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]zł Gdyby doszły wpłaty brakujące,mielibyśmy maj zapłacony. [/B][/COLOR][B]Nikt juz nie wchodzi do Barika .Zapomniany staruszek. No cóż ,wprawdzie bazarek mam jeszcze nie skończony ,ale dołożę do tych brakujących. A to co u wtatary ,będzie na czerwiec. Czyli jest 265 zł + 35 zł trzeba dołozyć. wysyłam[COLOR=#ff0000] 185 zł [/COLOR]na hotelik. [/B]
  14. Roland_De podniósł stawkę jeszcze o 30 zł .Razem 60 zł [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:Cool!:[/COLOR][/CENTER] .Majowa wpłata wysłana była do wtatary.Czemu ,nie wchodzi.? Figanna znikneła. Zaraz zerknę na konto. [B]Doszła wpłata od mdk8 -20 zł [/B][CENTER][COLOR=#3E3E3E]:Cool!: Dziekuję bardzo.[/COLOR][/CENTER]
  15. [quote name='Poker']Dostałam od państwa kartkę z podziękowaniami.[/QUOTE] Przekażę podziekowania. [quote name='jkp']Hej chcę wysłac paczkę , jakies specjalne potrzeby dla zwierzaków? i czy leki dla Państwa te same co w grudniu czy coś się zmieniło ?[/QUOTE] Raczej nic sie nie zmieniło . Będe dzwoniła to sie dowiem .
  16. [quote name='mdk8']ja zaglądam często tylko nic nie piszę , przelałam właśnie 20,- ale dojdzie dopiero w poniedziałek.[/QUOTE] Bardzo dziekuję. Być moze sa wpłaty ,ale znowu na koncie wtatary ,a ona sie nie pokazuje.
  17. [COLOR=#a52a2a][B]Maj zaczynamy od kwoty 115 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=4]Maj. [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]115 zł wpłacone. [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B]DOSZŁA WPŁATA OD [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Rents -[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] 50 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Javena- [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]20 zł [/B][/COLOR][B]kaja555 [/B][COLOR=#ff0000][B]- 10 zł [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]razem - [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]8[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]0 zł Mamy 195 zł brakuje 105 zł Gdyby doszły wpłaty brakujące,mielibyśmy maj zapłacony. [/B][/COLOR][B]Nikt juz nie wchodzi do Barika .Zapomniany staruszek.[/B][COLOR=#ff0000][/COLOR]
  18. [COLOR=#0000cd][U][B][SIZE=5][SIZE=3]DEKLARACJE stałe [/SIZE][/SIZE][/B][/U][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=lime] [/COLOR] [COLOR=#006400][B] Wtatara - [SIZE=3]10[/SIZE] zł> III ,IV Kaja555 - 10 zł> III,IV, V Coronaaj - 25 zł> III,IV, Felka - 30 zł > III,IV Javena - 20 zł >III,IV ,V Rents - 50 zł> III,IV,V, VI, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV, Avila - 10 zł III, IV wtatara sprawdz swoje konto.[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  19. Bardzo bym chciała pomóc finansowo ,ale nie teraz . Jak opłacę wszystkie zobowiązania ,bazarki itd.zobacze ile zostanie. Narazie zapisauje ,bedę zagladać . Ona jest śliczna. Może mojego strachulca ktoś by tak odmienił ?
  20. [quote name='Jasza']Javena, nie wiem jak z procesją, ale ja bym chętnie powędrowała w las, a deszcz nie odpuszcza...[/QUOTE] U nas na samą procesję wyjrzało piękne słońce ,ciepło jak w lecie ,jak skonczyła się msza ,ludzie wrócili ,przyszły chmury i znowu padało. Przestało dopiero po 17.
  21. He,he ,fajnie oczka zmrużył. Misia chyba zmarzła? Ładnego poranku nie było. Lało jak ...... za to teraz, nieśmiało zagląda słońce ,czy ludzie na procesję pójdą ,czy nie.:)
  22. Podmieniłam na niektórych ogłoszeniach zdjecia.Macie takie fajne jej fotki na wątku.
  23. Wtatara,czy do Ciebie nie doszły jakies pieniazki? Koniec maja sie zbliża. Muszę chyba jeszcze raz wysłać pw do niektórych.
  24. [quote name='coronaaj']Na jakie konto placic teraz?[/QUOTE] Ze tez nie widziałam tego wpisu wcześniej. coronaj ,wybacz! :oops:Juz wysyłam
×
×
  • Create New...