Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='Makila']Ja to mam dopiero wesoło. Przyjechał do mnie jamnior. Jest bardzo fajny i malutki. Ale coś nie tak jest z jego tylą nóżką. Chyba jakieś stare złamanie. Oprócz tego dwa mega przerażone psiaki (piesek i suczka) No i całkiem nad planowo bulowata suczka bez oka. Na dzień dobry o mało nie zagryzła mi innego psa. Szczerze powiem, że jestem przerażona tą suczyną. Ona nie będzie mogła u mnie długo zostać przez soją agresję.[/QUOTE] To moze ze strachu ta agresja? Tak na wszelki wypadek. Mój Timek ,musi dwa dni chodzić w kagańcu ,ale pózniej jest taka przyjażń ......Miałam dwa na tymczasie. Oczywiście było ich wiecej ,ale jak Timek tymczasowicz ,nie został na stałe.
  2. Pewnie sie wystraszyli ,że ją porwiesz. Zeby ich tam ........nie skończe.:angryy:
  3. [quote name='Dogo07']One teraz zostały w domu zamknięte w pokoju, a w przedpokoju 42kg mój kudłacz siedzi niecierpliwie, to dopiero jest sajgon.[/QUOTE] No ,nie wyobrazam sobie. Mój tylko 20 waży.:evil_lol:
  4. Dowiedziałam sie własnie ,że Kudłatka Gracja dzis do mnie nie dotrze. Oj ,aż sie sama boje.Jak ona taka mega wystraszona ,to przy tym moim szczekacu ,jeszcze sie gorzej wystraszy.
  5. Sliczny. Jak znajdę chwile ,to wstawie nowe zdjecia do ogłoszeń.
  6. Mam nadzieje,że wszystko sie ułozy. Mam psa wariata i 2 koty. Jak brałam na tymczas jakiegoś ,to mój nosił dwa dni kaganiec ,ale jak sie już zaprzyjaznił ,to świata za kumplem nie widział . Oby sie udało jak wczesniejsze tymczasy .Szybko domy znalazły ,a ja czułam sie naprawde szczesliwa . Teraz troche finanse nam się skurczyły .TZ .wydaje wiecej na lekarstwa ,niż ja za cały swoje życie,dlatego potrzebowałaby wsparcia na weta i troche karmy.
  7. [quote name='Dogo07'][B]POTRZEBNY NA JUTRO TRANSPORT DO KRAKOWA - bo dziewczyny wyciągną trzy psiaki i co z nimi mają zrobić ???!!![/B] Ja już dzisiaj będę dostępna tylko pod tel. i jutro do 16/17ej też.[/QUOTE] Ktoś pisał o transporcie,ale może na fb? nie pamiętam.
  8. [quote name='jkp']Leki zamowiłam , najpóźniej w sb odbiorę z apteki i zaraz wyślę priorytetem. po Ndz przyjda do Panstwa . Pozdr J[/QUOTE] [B]jkp[/B] , ogromnie dziękuje. Własnie odebrałam telefon,że dziś paczka z makaronem dotarła. Państwo K. bardzo,ale to bardzo pragną podziekowac. [B]Arim[/B], ja tez ze swej strony dziękuję.
  9. Gdyby sie nic nie znalazło ,ZARYZYKUJĘ WYRZUCENIE MNIE Z DOMU i wezmę ta maliznę. Mam nadzieję,że dobre cioteczki pomogą w ewentualnych leczeniach i troche w karmie? Nie chcę nic wiecej. Ktoś mówił o transporcie w stronę Ślaska .Ja mieszkam blisko Olkusza.Czesto na jagody jeżdziłam tam. On,ona jest niewiele większy od tego garnka.
  10. [quote name='ranias']czy ta cała trójca psia ma szansę na dt?[/QUOTE] Kurcze ,tu problem. Nic nie wiadomo. Zapadła mi w serce ta Pchełeka-Pchełek
  11. Gdybym zrobiła ogłoszenia ,jakie namiary podac do kogo? Np. Pchełce. Bardzo mnie zauroczyła. wziełabym ją ,ale nie wiem ,jak zareaguje mój rezydent ,choć on lubi takie Pchełki. Nie wiem tez, jaki ona ma stosunek do kotów/? Mam dwa.
  12. :multi:.....Oby sie udało . Zdjecia pasowało by ładniejsze. Tylko trzeba uwazać ,żeby z tej radosci ,nie próbowała czmychnąć.
  13. [quote name='doris66']Tak naprawdę to nawet luźno biegający pies nie powstrzyma złodzieja. U mnie na osiedlu była niedawno seria włamań. Okradziono domy gdzie były luźno biegające psy, przeważnie owczarki niemieckie. Złodzieje po prostu podali pieskom usypiacze w kiełbasce w dużej dawce. Pieski spały a złodzieje robili swoje. Pies do pilnowania podwórka /firmy , nawet luźno biegajacy, to jak dla mnie duże nieporozumienie, od tego jest monitiring, dozorcy a nie pies. Tylko, że nadal dla niektórych jak pies jest w firmie , nawet w kojcu, to właściciel czuje się lepiej. Problem jak zawsze wynika z postępowania człowieka .[/QUOTE] U nas było dokładnie tak samo. Uśpili psa ,wykradli wszystko co się dało ,uciekli od strony lasu i tyle .Nikt nie widział, nie słyszał ,pies spał . Właściciele wrócili z wczasów prawie do pustego mieszkania.
  14. Ja poprostu starałabym sie go przekonać,że pies w zamknięciu do niczego się nie przysłuży. Złodziej wejdzie i choćby pies szczekał ,to nikt nie słyszy, a człowieka nie dopadnie. Właściwie do niczego ten pies tam sie nie przyda, a tylko się męczy. Jesli bedzie chciał sprzedać to byłoby świetnie. Tylko gdzie go umieścić?Trzeba by ogłoszenia robic.Może akurat.....
  15. [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/270813?authkey=Gv1sRgCLGKypfO-5SzrwE#5916907207005703122[/URL] No własnie ,co to za malizny?
  16. [URL]http://i44.tinypic.com/2wcgwuv.jpg[/URL] Boziu ,a tu jeszcze takie maleństwo. Ciekawe ,czy piesek ,czy sunia?
  17. Zrobiłam ogłoszenia,a nie zauwazyłam ,że już sa. Ale moze to i dobrze.
  18. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Milus--Czy-problem-z-oczkiem-,to-wyrok--id72606.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=8509[/URL] [URL]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/516-Miluś-+Czy+problem+z+oczkiem+%2Cto+wyrok%3F#.Uh7ppNK8CWk[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/milus-czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok-518178564[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/milus-czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok-5544.htm[/URL] [URL]http://tuwstawiaj.pl/milus-czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok--4286.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/187249/-Milus--Czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/milus-czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok-22747907.html[/URL] [URL]http://sellit.pl/ogloszenie.php?id=114092[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/60053/milus--czy-problem-z-oczkiem--to-wyrok-/[/URL] [URL]http://krakow.ogllo.pl/milus-czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok,32286.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/milus-czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok/3062332[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/73019/[/URL] [URL]http://krakow.kokosy.pl/zwierzaki/psy/84911.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/milus-czy-problem-z-oczkiem-to-wyrok-ID3vU9R.html?action=show&id=52171379#xtor=EREC-55-[id1]-20130829-[displayLink]-122093@1-20130829084408[/URL]
  19. [quote name='Panna Marple']Miluś jest w schronie w Dębicy. Wydarzenie na FB byłoby super, dzięki:loveu: Psiak został wypatrzony przez jedną z wolontariuszek z tegoż schronu (mam z nią kontakt telefoniczny i mailowy). Biedaczyna (psiak, nie wolontariuszka;)) ginie w powodzi schroniskowych bid, a oczko nie jest atutem. Dowiem się jutro jaka jest historia tego oka, czy od zawsze czy nabyte i czy coś da się leczyć[/QUOTE] W Dębicy na podkarpaciu?
  20. [quote name='DONnka']Zapiszę biedaki... Koffi z krzywą łapką mnie rozwaliła :( Porozsyłam wieczorkiem wątek... Finansowo dorzucę we wrześniu jakiś grosz [B]Dobrze byłoby zrobić wydarzenie na fb[/B] Ja aktualnie prowadzę dwa i obiecałam pomóc przy trzecim, więc nie ogarnę kolejnego, ale mogę udostępniać i rozsyłać[/QUOTE] juz jest. [URL]https://www.facebook.com/events/486482148113635/[/URL]
  21. Ewcia ,dobra dusza mnie zaprosiła. No co moge? Końca nie widać. Jesli uda mi sie wysupłać jakis grosz ,to wysłac na nr konta powyżej?
  22. [quote name='stzw']Javena - ustawa nie zakazuje trzymania psa w kojcu. jest tylko zakaz uwięzi powyżej 12 godz. Rozmiar kojca Ivy - pies może swobodnie się w nim poruszac. Też nie ma się do czego przyczepic. Można sprawdzić szczepienia na wściekliznę, nakazać usunięcie palet i posprzątanie syfu i tyle. madziakato - poproś Vectrę o przeniesienie wątku do innego działu.[/QUOTE] No tak , nie znam sie za bardzo na tych przepisach ,ale serce sie sciska. Moze choc skontrolowac dziada ?Jakieś zalecenia odnośnie porządku.
  23. Co z jego oczkiem.? Po operacji? Od urodzenia? czy może trzeba leczyć. Na zdjeciach nie widac dokładnie. [B]Służe pomoca w ogłoszeniach.[/B] Tylko jakiś tekst by sie przydał i namiary . Czasem ludzie o wielkich sercach, adoptują własnie takie zwierzaki.
  24. [quote name='Olena84']Mam coronal5!!!, mam nadzieje, bo używałam i musiałam zmienić, wiec otwarty mogę podesłac[/QUOTE] Oczywiście. Nie ma problemu. [quote name='TZmestudio']przecież nie muszą prosić. Sami się wprosiliśmy na stary wątek. W tej chwili pomagamy i mamy nadzieję, że kiedyś, kiedyś może i nam ktoś pomoże. Przecieź to takie naturalne, że można się cieszyć z pomocy innym dobrym ludziom. TZmestudio[/QUOTE] Dobro powraca. Coś wiem o tym.
  25. W niektórych ogłoszeniach umiesciłam filmik ,bo tam superowo wyszedł. No ,i taki mądry ,umie wykonywać komendy.
×
×
  • Create New...