-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Ja zaglądam do Zapcia ,ale nie wiem co pisać? Jestem pod wrazeniem z postępów Zapa .
-
Bezimienna...2- letnia sunia z Olkusza, u Ani75 w Koszalinie :))))
Javena replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam ,ale narazie nic nie mogę pomóc,chyba ,że w ogłoszeniach. -
[quote name='kizimizi']Jawena nie, masz meila z innym tekstem i zdjeciami.[/QUOTE] Mam tekst ,ale niestety zdjecia są za małe ,nie przyjmą w ogłoszeniach. Tylko dwa ostatnie mogą być. Tytuł ,musze skrócić ,bo za długi nie puszczą na niektórych portalach. Nie mogą być zdjęcia ,te co w poprzednich ogłoszeniach były? Tresć będzie taka jak ta ,która dostałam.Chyba ,że na watku bazarku wklicie nowe zdjecia. Link ponizej.
-
[quote name='kizimizi']chcialam wyslac jawenie meila ale nie moge - jej poczta nie przyjmuje wiadomosci, nie wiem ograniczenie danych? Wyslalam ci go Kora to moze uda ci sie jej przekazac a jak nie to daj link do bazaru to dodamy w post.[/QUOTE] Pomyłkowo podałam meila bez litery "o "poczta...... Czasem jak szybko pisze ,to klawiatura szwankuje. ma być [email][email protected][/email] :) Czy tekst ma być taki jak wyżej?
-
[quote name='sleepingbyday']A ta sunia jak wygląda? w jakim wieku? jak przeglądam dział "przygarnę". to zawsze pod kątem znajomych psów ;-)/ teraz szukam dt dla mieszkającego na ulicy wyjątkowej urody romana. ma z półtora roku, do dwoch lat. nie wiem, co z nim zrobić. nioe mówiać o satrsuszku pod zamościem, któremu umarł właściciel,jak się dowiedziałam, z rok temu - pies dziczeje, zaczął bardzo bac się ludzi, lokalni go dokarmiają, ale co z tego? mieszka na posesji swojego byłego pana - opuszczonej. strasznie to smutne, jak pomyślę,w jakim szoku i depresji musiał być - i wciąż jest.[/QUOTE] Aza ma 2,5 roku.Tak określił lekarz. Jest mieszańcem wilczura i chyba jakiegoś kundelka.
-
[quote name='jkp']poprosze na pw nr konta na pomoc dla Państwa, nie mam teraz czasu osobiscie cos wysyłac ale kaskę przeleję.[/QUOTE] Pieniązki zbiera mestudio
-
[quote name='Jota67']Ja nie dostałam konta a obiecałam coś skromnego....:)[/QUOTE] ja też.....
-
[quote name='Ada-jeje']informowaliscie sie w UG Babice czy pokryja koszty sterylki?[/QUOTE] Już jest wysterylizowana,ale nie dzięki gminie. Powiedziano ,że kazdy mógłby przyjść ze swoim psem.Szkoda słów.
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Javena replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy.Może sie przyda? -
[quote name='missiaa']Koszmar jakiś :( Bibiś dalej bez domu:( Na dodatek kontaktowali się do mnie dwa dni temu właściciele Sterki, że zaczeła atakować ich córeczkę, kontaktowali się z behawiorystą- który stwierdził, że nawet jak będzie pracować sie nad psem to nigdy nie będzie pewności, że ona nie zaatakuje, więc się wystraszyli i chcą ją oddać. Cale szczęście na nowy dom może czekać u nich, żeby nie robić jej zamieszania w głowie gdyby znów trafiła do nas. Załamała mnie ta wiadomość :( A dzis piszą do mnie ludzie od Bielucha, że też zachowuje się agresywnie w zabawie z dziećmi, prosiłam, żeby skontaktowali się z behawiorystą, ale chyba nie są tym zainteresowani:/ i do nas wróci. Gorzej być nie może....[/QUOTE] Czasem szczeniaki chytają zębami ,ale nie dlatego ,że chca ugyżc ,ale dla zabawy. Wiem to po moim ,choć już nie jest szczeniakiem. Nie wiadomo też jak dzieci się zachowują przy psie. Och ,ludzie ,ludzie ,jak to czasem sobie nie przemyślą ,biorą ,a potem kłopot,to trzeba oddać.
-
Mini bazarek dla Państwa . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246008-BASEN-OGRODOWY-dośc-duży-Bazarek-do-15-08-13-22-00?p=21165475#post21165475[/URL] [B]Bazarek wycofany.[/B]
-
Żeby ta kwota deklaracji stałych wyglądała lepiej ,dokładam biedną piąteczkę. >5zł stałej.< Prosze o nr konta. Zrobie jej ogłoszenia w wolnej chwili.
-
[quote name='Olena84']Jakieś nowosci u Państwa?[/QUOTE] Nowości sa . Jest piesek młoda sunia Aza. Wyrzucona w lesie. Państwo zgłosili sołtysowi ,bo naprawde nie mogą sobie pozwolić na jeszcze jednego psa. Sołtys powiadomił jakąś firmę do wyłapywania,ale psa nie złapali .Uciekł .Pojawił sie na podwórku po jakimś czasie. Weszła do budy i spała prawie 2 dni. Państwo nawiazali kontakt z fundacją INNI z Chrzanowa,ale oni nie mają miejsca .Prosili o dom tymczasowy dla niej ,a oni będą szukac jakiegoś lokum . Narazie jest u Państwa.Nie mieli serca jej oddawać gdzieś do schronu. Ją też zaszczepiono .Będę jej robiła ogłoszenia.
-
Otrzymałam zaświadczenia szczepienia piesków i jedno odrobaczenie,oraz paragony. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7979/hbkm.jpg[/IMG]. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/2152/axmk.jpg[/IMG]. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5/2z4n.jpg[/IMG] W sumie 160 zł . Mysle ,ze wystarczy taki dokument? Nr konta prześle na pw. Za resztę ,która została można zamówić karmę dla kotów. [quote name='Javena']Zobaczymy ile będzie za szczepienia . W kasie mamy 246 zł ,JAK ZOSTANIE ,TO ZAKUPI SIE KARMĘ . [/QUOTE] [SIZE=4][B]Zostało 86 zł [/B][/SIZE]
-
Jaka bidulka.Wcześniej nie udało mi się wejsć. Może uda mi się coś sprzedac? Deklaracji nie mogę się podjąć,bo mam ich zbyt dużo.
-
[B]DEKLARACJE STAŁE Wtatara - 10 zł> III ,IV,V,VI,VII Kaja555 - 10 zł> III,IV, V,VI>20 zł.VII , VIII> 15 zł, Coronaaj - 25 zł> III,IV,V,VI VII VIII,IX ,X , Felka - 30 zł > III,IV, V, VI, VII, Javena - 20 zł >III,IV ,V,VI,VII,VIII, Rents - 50 zł> III,IV,V, VI,VII,VIII, Roland_De - 50 zł od czerwca > III, IV,V,VI,VII,VIII, Avilia - 10 zł III, IV,V ,VI,VII [COLOR=#000080]Bardzo dziekuję wszystkim cioteczom ,które nas wspierają finansowo. Barik powoli wychodzi na prostą.[/COLOR][/B]
-
[B]Doszła wpłata od rents - 50 zł Roland_D -50 zł Javena -20zł Bardzo dziekujemy!!!!!! [/B][quote name='Javena'][SIZE=4][COLOR=#800000]Wysłałam w takim razie 260 zł za hotel.Powinny być w poniedziałek. Mamy na sierpień 151 zł[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] [B] [COLOR=#800000][/COLOR][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Mamy na sierpień 271 zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=#800000] BAZAREK OGŁOSZENIOWY DLA BARIKA. LINK W PODPISIE.[/COLOR][/B]
-
Pani zaszczepiła i odrobaczyła wszystkie psiaki .Czekam na wysłane rachunki. Przepraszam ,ze tak rzadko sie pojawiam .Mam gosci i brak dostepu do komputera.Akurat jest w pokoju ,który zajmuja. Od poniedziałku będę napewno.:)