Zobaczymy,poczekamy jeszcze troche. Gdzieś czytałam,że szczeniaki do ok. 5miesiecy sikają czesciej. Potem już potrafią dłużej utrzymywac mocz. Moze to wpływ temperatur. Jest zimno ,a jak wiemy, nam tez czesciej sie zdarza ,jak zmarzniemy.;) Na spacerze ,sika nawet kilka razy.Przychodzi do domu i znowu.Zobaczymy.