O to mi chodziło. Koszty przesyłki ida razem z kosztem towaru. Choć tyle moge dołożyć. Może zrobię to wspólnie z Milcią,a pieniązki do Alfy. Zobaczymy co na to powie reszta załogi.:)
Ja mam kilka rzeczy na bazarek. Chodzi tylko o wklejenie zdjęc. Koszt wysyłki zawsze zostawiam psiakom. Jezeli coś się sprzeda z moich rzeczy ,moze to isć już na konto Dylanki. MOZE TAK BYĆ??
A czego tu się wstydzic?? Ja też mogłabm powiedzieć,ze sie wstydze,bo aze 5 zł dałam:) Wazne ,ze jesteś z nami, na watku i myslami. Pozytywne fluidy nam przesyłasz. Dylanko ,wszyscy CIE kochamy i ze schronu wkrótce wyciagamy:)
A czego tu się wstydzic?? Ja też mogłabm powiedzieć,ze sie wstydze,bo aze 5 zł dałam:) Wazne ,ze jesteś z nami, na watku i myslami. Pozytywne fluidy nam przesyłasz. Dylanko ,wszyscy CIE kochamy i ze schronu wkrótce wyciagamy:)
Jejku,wchodze i co widze.....? Jaka euforia.:multi::multi: Nie na darmo wznosiłam modły do św. Franciszka..;) Jestem pewna,ze się uda...........Dziekujemy z całego serca Tobie Filcant i oczywiscie panu z Goldenline.:):):) jeszcze troszkę,jeszcze troszke ........
Witam!Melduje się ,ale nie wielę moge. W lutym napewno nie.Jesli wspomogę finansowo ,to dopiero połowa marca. Jest mi bardzo przykro. Podrzucam watek. Niech się koty pną do góry.