[quote name='elik']Czy możesz podać namiary na nią ??
Szukałam hotelików i DT na dogo. Byłam na stronie Jamora, ale on pisze, że przyjmuje tylko psy średnie tj. ok. 18 kg wagi, a podejrzewam, że nasza foksia nie ma tyle :-(
Proszę, jeśli sami nie chcecie zaciągać języka, to dajcie tu linki do hotelików, czy DT. Mnie samej trudno tyle wątków przerzucić, a i trwac to będzie..... a czas nagli.
[B]Pipi, czy widziałaś foksie wczoraj wieczorem, albo dziś rano ?[/B][/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175599-Pozwolimy-na-uA-pienie-Nie-ZabraliA-my-Cezara-do-hoteliku-u-AlinyS[/url]
To watek,gdzie przebywają inne pieski. Moze da rade jeszcze małego pieseczka?? Ja nie moge pisać ,ale Wy jako te pomagające ......Napisac do niej na pw