To dziwne troche,bo ja jestem zalogowana nie cały rok na dogo.Na Nk były zdjecia tej biduli,sprzedanej za pół litra wódki miałam jej zdjecie w galerii.Był podany adres przytuliska ,taki jak jest w internecie.Wiecie co,nie chciałabym zle o nikim sadzic,ale to mi jakos brzydko pachnie.