-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Murzynek/Muffi już w nowym domu, kciuki za wyleczenie! :)
Javena replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem na zaproszenie.Nie na wiele się zdam,ale popytam tu i ówdzie .Jamnik na łańcuchu ,toż to kpina!!!!! Trzeba by tym ludzim łańcuch załozyc. -
Kurcze,nie wiem jak inne cioteczki,ale myśle ,ze lepsze to niż piwnica i klatka. Poza tym on jest prze fajny i myślę że domek szybko sie znajdzie. co wy na to??
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Buster']Avila napewno się uda - z bazarku o którym pisała Javena jest już 159 i brakuje tylko jednej wpłaty ;) Grosieńko wszystko dla ciebie kochana psineczko! Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w bazarku![/QUOTE] Ooooo żesz,az tyle.? Ciesze się ogromnie. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wpłaciłam dziś Florusi deklaracje.Pojutrze powinny być. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam Lence zgodnie z umowa 15 zł.;)Pojutrze powinny byc. Lenka chyba dojrzewa,robi się kobietą.;)Ma sie kim opiekowac,dlatego tak zmieniła zachowanie.:lol:Oby znalazła domek taki z prawdziwego zdarzenia. -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/138597[/url] DZIEWCZYNY ,NA DNIACH ZWOLNI SIE MIEJSCE U ZUZI M ....DYLANKA ZNALAZŁA DOM U DOGOMANIACZKI. TO LINK HOTELIKU.
-
No tak,wszędzie to samo. Dziekuję za odzew.
-
Wazne ,ze sie odezwałas. Choc watek podciagłas. Naprawde nie wiadomo co z nim zrobić.Dziękuje.
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Doszły mi pieniążki od: [B]TRIPTI-10zł i reszta pieniążków z konta KOPCIUSZKA-107zł[/B] Na koncie Grosi mam obecnie [U][B]390zł[/B][/U].Z całej kwoty robię przelew na lecznicę i zaraz sprawdzę ile nam jeszcze długu za Grosię zostało. EDIT. Według moich obliczeń długu Grosi w lecznicy zostało jeszcze [U][B]260,56zł![/B][/U]Mam nadzieję,że uda nam się to spłacić...[/QUOTE] Z mojego bazarku powinno być 140 zł ,moze wiecej ,bo niektórzy wpłacili dodatkowo. Buster ,dziekuje za utworzenie bazarku.Bez niej ani rusz. Ja ciemnota komputerowa.:) -
Zeby choć na miesiac coś znalazł. Ja bym go przygarneła,ale mój Timek ,to taki zazdrosny,ze w kagańcu musi chodzic,bo jak ktos mówi mi Dzień dobry ,to sie rzuca. Na psy tak samo,chociaż jest kilka w okolicy z którymi się bawi.Natomiast nie wiem,czy do domu by wpuscił innego psa. Nie bedę ryzykowac.Dojazd kosztuje. Dodam ,że mam jeszcze dwa koty.:)
-
Ja tez zadeklaruję 10 zł. Jesli już coś bedzie wiadomo.
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186628-TO%C5%9AKI!-Szcz%C4%99%C5%9Bcie-kosztuje-110-z%C5%82!-Do%C5%82o%C5%BCysz-si%C4%99-Za-jedyne-5-z%C5%82-ratujesz-dwa-psy[/url]! Wątek Tosków. Jeden znalazł dom w tych dniach.
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Javena replied to ata's topic in Już w nowym domu
Nie moge sie doczytać,czy wpłata dotarła. -
Moj tel.781 501 389 To nr do domu tymczasowego u Paji. Mozna by zapytac. Zwolniło się u niej miejsce.
-
Wysłałam e meila.
-
[quote name='wtatara']wyslę wiadomoscia , mam tez ulotki[/QUOTE] ok.Wyślij. Skrzynkę masz pełną. Porobię mu parę ogłoszeń.
-
[quote name='wtatara']dzieki a plakaty mam[/QUOTE] Gdybyś taki plakat wysłała meilem ,to bym wydrukowała i powiesiła u nas. Jesli się da. Ja własnie nie umiem robic plakatów ,dlatego pytałam. ALBO WYSŁAŁA POCZTĄ......
-
Czy ktoś robił plakaty? Tak coś mi się wydawało. Piekny psiak. Wstawię allegro na Nk.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaminki dla kochanej dziewczynki.Mała musi sie uczyć,co jest zdrowe.:) -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Javena replied to ata's topic in Już w nowym domu
Cajbus, Twoje wpłaty rozpisałam na 1ej stronie. Jesteś czysty . Chciałabym poprawic nick. Jacek ,to Cajus JB..........Czy moja wpłata dotarła.? -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czyżby cos sie kroiło??? Jakiś domek dla Grosi? :) Pani bibliotekarka była z Krakowa. -
2 maleńkie szczeniaczki Jamniczko-Pokraczki. W NOWYCH DOMACH :)
Javena replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ooooo,jakie dobre nowiny.:loveu::loveu: Dziś wreszcie trochę uśmiechu:lol: ,po tylu dniach płaczu. :-(Tyle piesków odeszło przez ostatnie dni.Pszczyńskie wykończyła nosówka.:placz:Mojego deklarowicza,Opalika,zjadł rak.:placz: Tylko było siedziec i płakać. Dziś odmiana,od rana.:evil_lol: DWA PIESIORKI IDĄ DO NOWEGO DOMU.:multi::multi: -
:multi::multi: Jejku ,co ja tu czytam.......Dylanka,nasza słodycz będzie miała dom!!!!!! :multi::multi: To dopiero wiesci.Nareszcie uśmiech zagościł na mojej twarzy ,bo od kilku dni tylko rycze. Opaliś za T.M. Blue,Choco ,Bora ..Z Pszczyny zabrała nosówka. Wszystkie młode,a nawet szczeniaki.:-( Dylanko ,nawet nie wiesz ile jeszcze szczescia przed Tobą. AlfaLS DZIĘKUJEMY!!!!!:lol:
-
2 maleńkie szczeniaczki Jamniczko-Pokraczki. W NOWYCH DOMACH :)
Javena replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Faktycznie nazwisko na Ż. to ja się machnęłam. Natomiast nie było że od Javeny, ale dopisek na Gucia był. Dziękujemy :) Bardzo proszę aby osoby które wpłaciły na Gucia odpowiedziały na pytania z postu 118, czy zgadzają się na pokrycie kosztu szczepienia i ponownego (lepszego) odrobaczenia szczeniaczków.[/QUOTE] Jesli o mnie chodzi ,to decyzja jest Twoja. Reszta niech powie za siebie. -
2 maleńkie szczeniaczki Jamniczko-Pokraczki. W NOWYCH DOMACH :)
Javena replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Napewno napisane było Javena, sprawdzałam kopie. Musze im tam napśtykać trochę ,bo to nie jest pierwszy raz. Jakby nie umiały pisac "V" .