Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Ja też tylko po tajniacku:)
  2. a sunia miałą jakąś obrożę? poszukam ogłoszeń w internecie, może komuś zaginęła.
  3. ślicznie:)
  4. o Jezu ja też tzymam:) czekamy na wieści, ten piesek jest uroczy
  5. Do góry:) ciekawe co tam słychać u naszych psiaczków
  6. Ej ale z tymi zasłonkami ślicznie wyglądają budy:) zdolne jesteście dziewczyny
  7. A koleżanka Misia już sie lepiej czuje? Ja już tu nawet drzewa w lesie oklejam ogłoszeniami i nic. Tzn dzwoniło pare osób ale okazywało się że nie ta sunia - bo np. inna obroża, długowłosa itd. A ja mam ciągle nadzieję że czyjaś. Piechcia a sprawdzał ktoś czy ma chipa?
  8. a to ciekawe że kapoka, osoba która napisała 1 post od razu atakuje ludzi którzy pomagają zwierzętom od kilku miesięcy czy lat. Jeżeli utworzyłaś konto na dogo po to by obrażać innych to gratuluję pomysłu. Może na kozaczek.pl załóż konto, tam też można komentować
  9. [URL]http://zgierz.olx.pl/labrador-biszkoptowy-zagin-l-iid-59606606[/URL] [URL]http://wodzislawslaski.olx.pl/zaginal-labrador-biszkoptowy-iid-51611885#pics[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/zaginal_labrador_aleksandrow_250052_13340.html[/URL] tyle narazie znalazlam
  10. jeszcze poszukam innych bo ostatnio jestem na etapie ogłoszeń
  11. znalazłam takie ogłoszenie z Łodzi-widzew [CENTER]AZ MI SIĘ WIERZYC NIE CHCE!!!! BLAGAM CZY NIKT NIE WIDZIAŁ NASZEGO LABLADORA???? NIE MA GO JUZ 8 DZIEŃ,8 NOC!!!! PROSIMY LUDZI DOBREGO SERCA ODDAJCIE NAM NASZEGO PIESKA!!! NASZE DZIECI TAK BARDZO ZA NIM TĘSKNIĄ A MY Z NIMI, DAMY ZNALAZCY NA 2 TAKIE LABLADORY,TO SOBIE SAM KUPI I WYBIERZE JAKI BEDZIE TYLKO CHCIAŁ, TYLKO BŁAGAM ODDAJCIE NAM NASZEKA PSIAKA!!! MUSIAŁ GO KTOŚ WIDZIEĆ,I GDZIEŚ JEST NASZ PIES,SĄ OGŁOSZENIA W GAZETACH,RADIU,NA SŁUPACH,W INTERNECIE BŁAGAM ODDAJCIE NAM NASZEGO PSA!!!!!! 502 491 991 lub 507 199 755 kazda pora dnia i nocy!!!![/CENTER]
  12. o kurcze to z okolic łasku tez jest ktoś na dogo:) gratuluję szybkiej akcji
  13. [URL]http://warszawa.olx.pl/zgubiono-szczeniaczka-iid-50957121#pics[/URL] zobaczcie jaka podobna, ale chyba raczej nie ona... a w pierwszej chwili mi się wydawało
  14. a to już przesylamy kase? bo nie wiem w koncu? jesli tak to tez poprosze na pw dane:D
  15. Boże ja nie wiem skąd się bierze tyle dziwnych ludzi, którzy biorą psa i jak cokolwiek jest nie tak to oddają. Nie pomyśli taka baba że pies się przyzwyczai, że wtedy jako maleństrwo miała duże szanse na adopcje a teraz juz może nie być tak słodko. Szkoda że jej nie znam....
  16. Właśnie przelałam swoja dole za styczeń, coby potem nie zapomnieć (albo raczej nie wydać). Te małe kluchy to już by naprawdę mogły znależć domki;) a dla Saruni to tylko najlepszy domek ne świecie.
  17. jaka kochana mordeczka, tylko do całowania
  18. wiesz co a stronę wczesniej osoba o nicku malibo57 napisala ze zaplaci za 1 miesiac. MOże przeoczyłaś ten wpis? chyba ze cos sie zmienilo
  19. Serio? Niedawno ktoś pytał to było 15m/c za psa na dt. A 30 dla właścicieli którzy oddają tylko na pare dni. Tak zrozumiałam przynajmniej
×
×
  • Create New...