Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. I tak dobrze że szczeniaki poszły do adopcji :) Muszę zrobić jakiś bazarek dla Sary tylko nie mam pojęcia jak, taka jestem zdolna:D
  2. O matko, biedna sunia, przecież oni ją wzięli już pare miesięcy temu i teraz nagle problemy... Ja pier....lę, najpierw ta babka mówiła że to ich zaginiona suczka, póżniej że nie... Ciekawe co powiedzą temu dziecku, skoro najpierw jeden owczarek im zginął, a teraz drugiego oddadzą sami. Pozostaje tylko nadzieja że taka śliczna sunia znajdzie szybko nowy domek.
  3. O jak się szybko wątek rozkręca, a dopiero co powstał. Cześć wszystkim :)
  4. ślicza sunia. Może dajcie ją na forum podhalanów, bo troche tak wygląda. Jak krzyżówka podhalana z labradorkiem:)
  5. trzymam kciuki za Dropsa, już tak długo czeka
  6. przelałam 10zł na konto podane w 1 poście. Nie mogę więcej narazie ale trzymam kciuki za pieska:)
  7. Jaki śliczny Marcelek z zabaweczkami:) psy bawią się pluszakami chyba lepiej niż dzieci
  8. Jaki gigant:)
  9. ale to dogo działa... szkoda gadać. Co tam u Saruni?
  10. :):):) gratuluję baardzo bardzo mocno
  11. przelałam kasę za kwiecień+mały bonus:) tak się pusto zrobiło u Sarki
  12. :) fajnie że Sarka ma tylu cichych wielbicieli. Ale jeszcze fajniej by było jakby się już znalazł jakis na stałe
  13. Na stronie schroniska jest ołoszenie o zaginionym owczarku niemieckim 4letnim - Chechle, to może ten? [URL]http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=143&catid=1&Itemid=13[/URL] . Tylko zdjęcia nie ma.
  14. ale mi poprawiłyście humor tym "wykajstrowanym " psem:D
  15. a może to ona? [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3921807_zaginela_suka_w_lodzi.html[/URL] chyba że to w innym mieście, niedoczytałam:(
  16. Kurcze czytam i nie wierzę własnym oczom. Ciekawe czy takiej baby nie można o to zaskarżyć. Jeśli można udowodnić że to jej pies i ona wie gdzie on przebywa - to prawie jak pozbycie się psa. Ale znając nasze prawo to pewnie nic nie można zrobić....
  17. Labek to pewnie się komuś zgubił, znalazłam np takie ogłoszenie [URL]http://www.zgubione-znalezione.org/announcements/zgb/5///2746/1/Zaginal_labrador_Lodz[/URL]
×
×
  • Create New...