[quote name='agata51']Póki nie ma kasy, nie ma co szaleć z karmą.[/QUOTE]
Racja, tym bardziej że one za jakiś miesiąc (mam nadzieję) znajdą domki, a wątpię żeby przyszły właściciel kupował niewiadomo jaką karmę, ludzie zwykle kupują pedigree lub chappi -to co dostana w najbliższym sklepie. Wiem po sobie;)