Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. może tu spróbujcie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144346-Hotel-pod-Lodzia-dla-psiakow-kociakow-i-konikow[/URL]
  2. Oj fajnie, mi się ten artykuł bardzo podoba. Cieszę się że u Sabci wszystko dobrze
  3. Piękna Sarunia :) widać że jest już bardziej ufna i nadal taka grzeczniutka.
  4. Właśnie, przecież są takie słodkie. Ale myślę że niedługo znajda domy, mają przecież dopiero 2 mce.
  5. No nie, ja wracam po 14 godzinach pracy a tu taka wiadomość:D dobrze że nie poszłam spać tylko weszlam na dogo
  6. No własnie, tym bardzeij że miał na sobie obrożę.
  7. Uffffffff. Przynajmniej narazie uffff. Ja nie wiem jak Wy to robicie- że nawet z takiej trudnej sytuacji znajdujecie jakieś wyjście.
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144346-Hotel-pod-Lodzia-dla-psiakow-kociakow-i-konikow[/URL]
  9. Pod Łodzią (ale nie wiem gdzie) jest hotel u amalamutki (ma też swój wątek na dogo). Dzwoniliście tam?
  10. A TOZ nie ma jakiegoś hoteliku czy czegoś w tym stylu? chociaż tymczasowego?
  11. A czy po ogłoszeniu z gazety odezwali się tylko oni? Nie było innych chętncyh?
  12. [URL]http://zwierzeta.eurocity.pl/ogloszenia.php?v=og&p1=21&m_kateg=415[/URL] tu jest ogłoszenie o zaginionym psie, chyba 7 od góry o nr [I]Nr 113357. Dla mnie troche podobny, ale zdjęcia są z takich ujęć że trudno powiedzieć. Pewnie nie ale niech jeszcze ktoś spojrzy[/I]
  13. Skoro miał obrożę to musiał być czyjś pies. Widać że jest zadbany. Poszukam ogłoszeń o zgubionych psach, a nuż jest ogłoszony. A gdzie został znaleziony? w Łodzi?
  14. znalazłam takie ogłoszenie [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2312059_zaginely_bouviery_zagiely_pies_i_suka.html[/URL] z łódzkiego województwa więc może to ten pies, jeśli to bouvier
  15. Wysłałam na Kodinke:) powinno niedługo dojść
  16. Kurcze ze ja tak daleko od wawy mieszkam. Wysłałam tylko wiadomosc do znajomych z wawy. A nuż akurat ktoś ją wypatrzy. Mam nadzieje ze ją znajdziecie.
  17. No proszę:) macie szczęście w tym Łowiczu:D
  18. poproszę o nr konta na pw, postaram się coś wpłacic
  19. :D superowo
  20. :D ale by było pięknie. Musi być bo to cudny psiak
×
×
  • Create New...