Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. [quote name='majku33krakow']a gdzie pisze o tym długu?[/QUOTE] W pierwszym poście na dole różowymi literami. Dług już spłacany na raty, zostało jeszcze 100zl
  2. :D super że Zadra wreszcie w domku
  3. to drugie zdjęcie jest super;) jaka to jest kkochana mordeczka i jak zdrowo wygląda:)
  4. Jeśli miałby tam dobre warunki, to jest to jakieś wyjście:)
  5. Jak szybko nauczyłą sie co to kanapa:)
  6. No to już niedługo Bianka będzie w swoim domku. Strasznie się cieszę, ona ma takie oczka jak moja sunia :) i niedługo te oczka będą wesołe
  7. Śliczny psiak. Wygląda na bardzo dużego czy mi się wydaje?
  8. Do góry Frodo
  9. :) Dropsik będzie zbyt mądry jak będzie tyle czasu na szkoleniu w Bogatyni
  10. Szkoda :( chociaż jakieś nowe zdjęcia by się przydały
  11. Może właśnie ogłoszenie w gazecie coś zmieni:)
  12. Wysłałam kaskę na maj i 20 na dropsika w tym samym przelewie
  13. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183203-PrzyjmAE-SuniAE-PodhalankAE?p=14435116#post14435116[/URL] dziewczyny tu ktoś szuka podhalanki.
  14. Piękny jest Dropsik :) taka wiosenna radość na pysku
  15. Wesołych Świąt wszystkim "Sarowym" dziewczynom i nie tylko:)
  16. Ja tą sunię widziałam wprawdzie tylko raz ale nie wydawała się taka strasznie przerażona, ona po prostu potrzebuje ciepłej osoby, cierpliwej. Szkoda że ją wzięli, szkoda że trzymali tyle czasu i nic nie zrobili żeby ją oswoić. Przecież ona nie była jakaś dzika żeby nie można było jej normalnie wychować.
  17. Semir też by mógł się wybrac do nowego domku...
×
×
  • Create New...