Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Fajnie by było jakby od czasu do czasu pojawiła się jakas wiadomość z nowego domku:)
  2. To ja też dokładam 20zl na sterylke, jutro wpłacę razem z deklaracją na marzec;) jeszcze trochę i się zbierze
  3. To oficjalnie zaczynamy zbiórkę na sterylkę:P
  4. Ale jak ona pasuje do tej kanapy:) taka dostojna, istna dama
  5. :) Ale super wiadomości. Atenka jest naprawdę śliczna. A teraz na dodatek szczęśliwa.
  6. Grunt to dobre ogłoszenia :) a takie już mają Zobaczcie jakie ogłoszenie znalazłam na allegro: Witam mam do zaoferowania Panstwu Mastify Włoskie psy obronno-strurzujace. Pieski urodzone 1.11.09 masci czarnej posiadaja ksiarzeczki zdrowia. Jest to rasa mało popularna w polsce tagze nie traficie panstwo na tagiego drugiego psa na spacerze. Pieski sa chowane z dzieckiem. Prosze ruwnierz o rozwage poniewarz sa tao duze silne psy przekraczajace waga 70 kg a zarazem wymagajace uwagi. na ostatnich zdieciach przedstawiam brata ojca szczeniat ma on w tej chwili 6 miesiecy i warzy 40kg. . tel .... Bardzo mi się podobało:) Chyba więcej błędów nie można było zrobić
  7. No teraz Semir to szczęśliwy, wybiegany pies :)
  8. No to juz można sie cieszyć?:D
  9. Oczywiście że sprawdzonych:) chociaż jak tak jeździł biedny po tym Kluczborku z GPSem to może i mu zależało na szczeniaczku. Ale kto wie.
  10. Pojechała juz Atenka do nowego domu? coś się tu cicho zrobiło
  11. Trzymamy trzymamy:) masz Anett szczęście do pabianickich psiaków
  12. No spróbuję coś więcej wpłać na marzec, jeśli Atena pójdzie już do domu. Może nawet za sterylkę Sary mniej wyjdzie bo ona to z 25kg może ważyć. Albo i mniej.
  13. O jak super, szybka akcja i Atena już do domku niech pędzi.
  14. Musimy im znaleźć domki i koniec:) no przecież musi sie udać
  15. To czekamy na szczęśliwe zakończenie akcji:)
  16. śiczny jest:) może a nuż trafi sie jakis milosnik bouvierow
  17. Ale piękny ten Wasz Niko, wyprzystojniał, zmężniał, nic tylko adoptować:D
  18. LuGosiak - jesteś cudowna po prostu Wiosna i Patryk też:)
  19. Chyba nie. Trzeba resztę kasy zebrać, bo narazie to tylko na sterylkę jest, a jeszcze podróż. Ktoś napisał że mąż Wiosny często jezdzi autem w nasze rejony, to może faktycznie mógłby Atenę zawieźć? Trzeba by wyliczyć ale potrzeba kasy i zbierać szybko, musi się udać
  20. :) fajnie by było, sunia a już tyle lat że najwyższy czas na stabilizację:)
  21. tak była wizyta, na 53str sa zdjęcia z tego domku, a wcześniej opinia :)
×
×
  • Create New...