Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Ale ona jest śliczna:) taki pycholek, do domku z ogródkiem mogłaby trafić
  2. No właśnie, podnosimy:) czy coś się wyjasnia w sprawie ewentualnego domku?
  3. :) jeszcze takiego domku dla Hugo i Sary
  4. :( bardzo przykre, sama mam labka i wiem jak te psy przeżywają każdą zmianę w ich życiu. Chyba ten dom w Poznaniu po prostu nie podołał - ale w sumie nie wiem jak można nie podołać z labradorem, który (przynajmniej mój) całe dnie śpi, nie sprawia żadnych problemów. Na ten niewypał w postaci ds fundacja nie miała pewnie wpływu, bo ludzie adoptujący psy czasem wydają się fajni a potem okazuje się że niekoniecznie. Nie zawsze się to przewwidzi. No ale dobrze że fundacja chociaż dt zapewnia. Tylko szkoda że Was nie powiadomili
  5. A w Dobroniu nie można zrobić sterylizacji?
  6. Czyli nie bierzecie pod uwagę takiego czegoś żeby pies tam został a facet zobowiązał się do polepszenia warunków? Bo skoro tak kocha psa to może by się postarał. Chyba że to taki koleś że nie warto wogóle gadać?
  7. Śliczny jest ten Nikuś. Jeszcze troszeczkę i będzie miał domek, a tymczasem podrzucamy w górę:)
  8. Żeby ten czas szybciej leciał i żeby Atena była już w domku.
  9. pozostaje czekać, ale mam nadzieję że to będzie "ten" domek
  10. oj tam trochę pobiega i schudnie:) moja labka też w którymś momencie wyglądała jak serdelek, trochę spacerków i się niezła laska robiła:) ja jestem optymistycznie nastawiona do adopcji, skoro ją konkretnie wybrali, chociaz faktycznie trzeba uprzedzić że Atence kuracja fit się przyda
  11. :) widzę, że Łowicz powoli przenosi się do Warki. Mam nadzieję, że ta psinka też szybko znajdzie domek. Chociaż ten hotel to chyba jest całkiem spoko:D
  12. jakie kochane:) normalnie jak małe dogi. A z Saruni jaki łakomczuszek sie zrobił.
  13. [quote name='agata51']A ja z uporem maniaka powtarzam - na sierść olej z pestek winogron. Łyżka stołowa do obiadku.[/QUOTE] oo dobrze wiedzieć , to mojemu pieskowi zaaplikuję:D
  14. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3119441_zaginal_mieszaniec_labradora.html[/URL] a może ten?
  15. :) jaka ma fajną zabaweczkę
  16. Własnie wysłałam za styczen i luty:)
  17. No ta sunieczka to jest przepiękna i koniec. Cały czas naiwnie wierzę że znajdzie sie własciciel. Ale fajnie że trafila na takiego kolege jak Misiu:)
  18. chyba jak się zwolni dla niej miejsce:(
  19. Jaka piękna:) nieźle ją Piechcia podtuczyłaś, bo ona była taka chuda że prawie ją podniosłam:) A mogłabyś jej zrobić jakieś zdjęcie przy okazji to bym powstawiała do ogłoszeń. Może się jeszcze ten właściciel znajdzie...
  20. swoją drogą co za ludziee- skoro mają kase to czemu psa trzymają w jakijs betonowej budzie, i jeszcze te wiadra zamiast misek... a macie juz jakis hotel na oku?
  21. POstaram się coś wpłacić po wypłacie czyli w tym tygodniu. A macie pewność że pieska oddadzą? On tam jest zupełnie sam na tej działce?
×
×
  • Create New...