-
Posts
3433 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by oska1983
-
Ziutek nie przeŻyje kolejnej zimy w swetrze
oska1983 replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Super, czekam na zdjęcia z niecierpliwością -
Ziutek nie przeŻyje kolejnej zimy w swetrze
oska1983 replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Wiadomo coś o Ziutku? -
masz rację, jezeli u amalamutki tez bedzie ileś psów to i tak nie bedzie miala czasu zeby się sunia zajmowac. i co ona w tej stajni bedzie siedziala?? kurcze bez sensu. ja nigdy wczesniej nie bylam w takim domu tymczasowym, nie wiedzialam jak to wygląda. A teraz jak juz wiem to jakos mi tak strasznie smutno. Miałam zupełnie inne wyobrażenie, no ale to nie jest Ameryka. faktycznie zanim się zawiezie psa to trzeba najpierw samemu jechac.
-
MOże faktycznie lepsze schronisko, bo ja wiem.. Na jden miesiąc na hotel uzbieramy a potem znowu będzie ten sam dylemat. kurcze ze to nie moze byc tansze... Ja się bardziej boje o sunie niz o małe, bo one za miesiąc znajdą dom, a teraz chodzi o to zeby bylo cieplo i jedzonko. A ona sie bedzie przyzwyczajala najpierw do zuzki potem do kogos nastepnego. W schronisku ma stabilną sytuacje i szanse ze ją ktos wypatrzy "na zywo". Chyba nie ma nic gorszego niż konieczność decydowania o czyimś zyciu:(
-
no chyba że w pt ale rano. tylko kurcze gdzie je przewiezc. tu się jeszcze jedna dziewczyna oferowała z dt. jakas donka bodajze. z jednej strony fajnie jakby sie jakis domek załatwiło, a z drugiej kurcze jak ja tak będziemy wozic co tydzien gdzie indziej to tez nie bedzie dla niej dobre. Jutro przelew zrobie. Moze ze ją na gratce ogłosić? tam dużo osób zagląda.
-
Amstaf Rudolf - uciekł przed śmiercią i ma nowy dom!
oska1983 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Widząc taką szczęśliwą mordkę aż chce się żyć :D -
hmmm no taki normalny:) ford fusion. jak duży jest "transporter"? ja w życiu psa w czymś takim nie wiozłam. Tak w sumie jakby sunie i maluchy wrzucic w transporter jakis i na tylne siedzenie? a piesek przed przednie siedzenie? Mój labek tak zawsze jeździ i się miesci a malutki ani chudziutki nie jest. tylko ktos musialby siedziec w przodu i go trzymac. Cyrk normalnie :D zreszta zobaczymy czy sie Zuzka odezwie.
-
W zasadzie jeśli w pt pojedziemy z amstafem do łodzi, to sunie o razu mozna by zabrac za jednym zamachem. Chyba że kolega Rudolf może jej krzywdę zrobić? Ja ich nie znam, nie wiem jak się będą razem zachowywać. Ale to pewnie głupi pomysł bo nawet mój labrador nie potrafiłby jechac z innym psem autem, a co dopiero amstaf.
-
Jak rozumiem Zuzka jest z Łodzi albo z okolic więc spokojnie mogę sunieczkę odwieźć. Trzeba tylko dogadać się do terminu, w tym tygodniu jestem wolna tak od 15, w przyszłym dla odmiany od rana do jakiejs 13 mogę. I tak na zmiane. A w weekend sobota albo bardzo wczesnie albo tak od 13, nd mam wolna całą. Do wyboru do koloru. A bazarek robicie jakis wspólny? Ja tam nie umiem:/ ale cos może bym znalazła
-
Ziutek nie przeŻyje kolejnej zimy w swetrze
oska1983 replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Super. CIeszę się strasznie, byleby tylko do dobrego domu trafił.