Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Gratuluję Nikusiowi super domku, a Państwu super pieska:)
  2. O kurcze, tutaj wszystko tak szybko się dzieje. Jeszcze troche i domek się znajdzie a my się nawet nie spostrzeżemy
  3. W manufakturze nie ma psów ani kotów, przynajmniej nigdy nie było a często tam chodzę. Takie pomysły mają tylko w dawnym geancie. Kiedyś były yorki, sznaucerki i cholera wie co jeszcze. No i koty. Powinno się tego zabronić. Prawdę mówiąc w żadnym innym sklepie nie spotkałam się z obecnością psów.
  4. On jst pręgowany trochę czy mi się wydaje? Super wieści tak od samego rana
  5. Najważniejsze że nowy Pan jest wyrozumiały :) a pieski z czasem się dotrą
  6. :) no przecież wiadomo że kobiety rządzą światem, więc Atena rządzi labkiem
  7. :) ale dobre wiadomości, to teraz wreszcie skupiamy sie na Sarze
  8. ma http://www.dogomania.pl/threads/174078-MOKKA-3-m-ce-dog-MA-DOM
  9. to zdjecie jest genialne[IMG]http://i46.tinypic.com/4kzkzq.jpg[/IMG]
  10. Jaka fajna sesja zimowa:) to o malucha nikt nie pyta?
  11. Ja w grudniu znalazłam przemarzniętą śliczną ONKę, zawiozłam ją do schroniska skąd została odebrana (chyba przez właściciela lub adoptowana). W tym czasie dałam o niej ogłoszenie i odezwało się do mnie 5 osób z moich okolic, którym zaginęły ONKI. Zwykle w lesie na spacerze pobiegły za zwierzyną. Ja swojego psa już w życiu w lesie nie puszczę.
  12. Dziewczyny taki pies to - no dla mnie niemożliwe żeby został wyrzucony. Może komuś uciekł? Poszukam potem ogłoszeń o zaginionych psach. Ostatnio ludziom ginie mnóstwo owczarków:(
  13. to wpiszcie mnie 30zl jednorazowo, tylko w razie czego proszę o przypomninie
  14. Hej, dostałam zaproszenie na wątek. Mogę wspomóc jednorazowo i niewiele ale może ziarnko do ziarnka i jakoś uzbieracie. Na jakie konto wpłacać?
  15. koleżanka Miśka ma bardzo gustowny kubraczek:)
  16. przelałam 37 zl :D więc jeszcze 300 zostaje. Pewnie dopiero w poniedziałek wpłynie
  17. [quote name='agata51']modliszko, to najlepsza ze wszystkich twoich decyzji![/QUOTE] :D bardzo dobra decyzja
  18. No właśnie, tylko musi ktoś odpowiedni trafić na jej ogłoszenie;)
  19. Sarka do góry:) po tym jak Atena znalazła domek jestem jakoś bardziej spokojna, że Sara też go niebawem znajdzie.
×
×
  • Create New...