Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Dziewczyny jak byście potrzebowały jakiś psich rzeczy, to zapraszam na fajny bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185102-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-i-SMYCZE-nowe-koniec-16.05?p=14631232#post14631232"]http://www.dogomania.pl/threads/185102-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-i-SMYCZE-nowe-koniec-16.05?p=14631232#post14631232[/URL]
  2. Co za babsko. zawsze jest możliwość że ktoś ją adoptuje prosto ze schroniska, to śliczna sunia. Pewnie że musi mieć swój wątek:)
  3. Super, cieszę się. Teraz trzeba będzie wyadoptować koleżanke Elzy - Sarę:)
  4. Czyżby znalazła dom Elza - koleżanka Sary,która jest u Wiosny? mogę prosić link do jej wątku?
  5. Wszystkie ogłoszenia są ważne, byleby cieszyły się powodzeniem:)
  6. [quote name='wojtuś']Z pozdrowieniami dla Wszystkich:) A dla Dropsa - jak przewiduje Piechcia - domku, dobrego domku;)[/QUOTE] I to jak najszybciej:)
  7. [quote name='andzia69']super, ze mu się wreszcie uda:) moze osoby, które pomagały Semirkowi pomogłyby finansowo Dropsowi? ten bidul nie ma szczęscia:(:([/QUOTE] Super by było jakby ktoś chciał pomóc Dropsikowi. A Semirek jeszcze trochę i do domku:D
  8. Kurcze strasznie się Frodo zasiedział:(
  9. Mam nadzieję że za parę dni Semirek będzie już w domku:)
  10. No to już wszystko co złe za nią:) tylko żeby wyzdrowiała
  11. [URL]http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=91&catid=1&Itemid=13[/URL] troche podobna do tej suni ale trudno powiedziec z tych zdjęć
  12. Jaki fajny szczeniaczek, juz zapomniałam jak to jest mieć w domu takiego malucha :) on po tej operacji tak szaleje??
  13. wysyłam deklaracje na czerwiec:) mam nadzieje ze juz sie nie przyda Sarze
×
×
  • Create New...