Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. No trudno, ważne że Sara nie siedzi w schronisku tylko super dt więc ma dobre warunki. Tylko faktycznie tych adopcji coraz mniej:(
  2. jaki fajny:) lubię takie wielkie mordki
  3. zaznaczam narazie, potem poczytam
  4. A mże by bo wrzucić na terierowe forum. Czy już tam jest?
  5. Tapi to naprawdę sliczny psiak. I tak długo już w schronie. Bez sensu
  6. [quote name='agata51']Wracam z wakacji, a tu taka wiadomość!!! :multi::multi::multi: Bardzo, bardzo się cieszę.[/QUOTE] Dobre sa takie powroty
  7. Drops będzie najbardziej znanym psem, będzie we wszystkich gazetach :)
  8. Szkoda że nie wiadomo kto ją adoptował. MOzna by zawsze podejrzeć jak żyje.
  9. To jutro Sara ma być w echu miasta? Piechcia ładuj telefon:)
  10. Tolek moze teraz podrywac u Wiosny Sarę z mojego podpisu;)
  11. Jeszcze z wieczorka podrzucę;)
  12. Ma :) ja się czuję jego wielbicielką
  13. ta sama, ale wcale nie taka mała:)
  14. I jak przebiega leczenie? Co u suni słychać?
  15. Kurcze naprawdę macie masakrycznie drogi hotel. Niech ten Frodo wreszcie znajdzie domek:)
  16. Tak patrzę na te zdjęcia z 1 postu - to on jest naprawdę prześliczny, szczególnie na tym zdjęciu portretowym. Miłośnikom rasy powinien się spodobać :)
  17. Nie mam pojęcia, nie znam się na adopcjach zagranicznych, po prostu strasznie mi się podobał ten piesek i dlatego się tak o niego dopytuję. Adopcje to chyba organizuje jakas niemiecka fundacja, co jakis czas zabieraja kilka psów i chyba są to konkretne psy do konkretnych domów. Nie wiem. Mam nadzieje ze ktoś z Medoru się odezwie i napisze ze wszystko ok
  18. Mam nadzieję że wszystko jest ok, jesli faktycznie mieszka z jakąś starszą panią, to ona może nie korzysta z internetu i zdjęć nie wstawia. To właśnie jest ryzyko zagranicznych adopcji, bo potem nikt nic nie wie...
  19. też podrzucę z rana:)
  20. Znalazłam takie coś odnośnie ceny za ogłoszenia w gazecie Moj pies: Przyjmujemy ogłoszenia drobne do publikacji w miesięczniku "Mój Pies" oraz w serwisie internetowym [url]www.psy.pl[/url]. Ogłoszenia są płatne. Cena ogłoszenia internetowego to 15 zł za każdy miesiąc emisji. Jednorazowa emisja ogłoszenia w miesięczniku "Mój Pies" kosztuje 10 zł za każdą rozpoczętą linijkę (22 znaki) tekstu. Dodatkowo, aby wyróżnić ogłoszenie oferujemy możliwość opublikowania go w ramce (+15 zł), w ramce ze zdjęciem (+ 55 zł) lub na kolorowym tle (+ 20 proc. kwoty). Ogłoszenia do miesięcznika "Mój Pies" przyjmujemy do 5. dnia miesiąca poprzedzającego emisję. Dowód wpłaty za ogłoszenie prosimy przesłać na adres: "Mój Pies", dział reklamy, ul. Postępu 18b (budynek Orion), 02-676 Warszawa lub faxem: (022) 606-05-48. Telefon : (022) 874-51-36
×
×
  • Create New...