Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Kurczę, dużo jeszcze brakuje tych deklaracji:(
  2. Ja juz też nie mogę zaglądać na dogo z pracy, bo założyli nam podglądacza stron, na które wchodzimy ;) także z domku tylko mogę
  3. zapraszam na bazarek z psimi rzeczami [url]http://www.dogomania.pl/threads/188661-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-SZELKI-nowe-koniec-16.07?p=14988970#post14988970[/url]
  4. zapraszam na bazarek z psimi rzeczami [url]http://www.dogomania.pl/threads/188661-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-SZELKI-nowe-koniec-16.07?p=14988970#post14988970[/url]
  5. zapraszam na bazarek dla pabianickich psiakow [url]http://www.dogomania.pl/threads/188661-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-SZELKI-nowe-koniec-16.07?p=14988970#post14988970[/url]
  6. przy okazji zapraszam na bazarek dla pabianickich psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/188661-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-SZELKI-nowe-koniec-16.07?p=14988970#post14988970[/url]
  7. zapraszam na bazarki z psimi rzeczami, dla pabianickich psiaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/188661-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-SZELKI-nowe-koniec-16.07?p=14988970#post14988970[/url]
  8. zaraz pospamuję bazarkiem:)
  9. Pączków nie mam ale ma ciasteczka imbirowe;)
  10. Diety nie mają sensu:) ja zastosowałam ostatnio dietę białkową Dukana, jadłam same białe sery przez cały tydzień i nic a nic nie schudłam:)
  11. :) rozmarzyłam się, a tu wokół wszystkie sklepy zamknięte;(
  12. A bardzo proszę:) z pączuszkiem?
  13. Odwiedzam Tolka i Ciotki tolkowe. Tolkowy wątek zawsze kojarzy mi się z kawą i chyba sobie zaraz zrobię:)
  14. Fajnie to brzmi, że Ares nie ma towarzystwa do kastracji;)
  15. Zobaczcie do czego to doszło żeby psy były alergikami :). Moja Lara jest uczulona na trawę:) i po każdy spacerze ma cały czerwony brzuch. Może Fara też ma tego typu alergię?
  16. ;) o to już w sobotę?
  17. Jak tam Łapek, dochodzi juz do siebie?
  18. Jeszcze kilka dni i zacznie się lepsze życie:)
  19. :) super, mam nadzieję że już dziś sunia będzie w domku. Tylko jeszcze ta druga...
×
×
  • Create New...