Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. No chyba zgłupiał ten Drops:) a tak serio to może kiedys musiał walczyć o swoje i stąd to zachowanie?
  2. NO to niech się teraz rozdzwonią telefony:)
  3. Cześć:) Ale Tolek ładnie wyszedł na zdjęciach:)
  4. [quote name='andzia69']ech Drops, Drops...ty jak Dixon i Baron zasiedziałeś się w hotelu...:(:([/QUOTE] Ale jest im tam dobrze;) i to najważniejsze
  5. Cicho u Dropsa to ja trochę pohałasuję:):):)
  6. Faktycznie bardzo podobna do Sary. A Sarunia jest najpiękniejsza i wogóle. A jaką ma śliczna sierść:)
  7. Cześć wszystkim:) życzę miłej rannej kawki. A Lonia do góry:)
  8. A co z tą drugą sunią? Chyba że cos przeoczyłam
  9. Tak sobie czytam i oglądam - i faktycznie takiej zmiany w zachowaniu psa chyba jeszcze nie widziałam. Nie wiem co w tym hotelu wyprawiają, chyba jakąś czarną magię:) Piękna jest sunia, cudowna:)
  10. Dziewczyny to jest strasznie przykre, ale pocieszające jest to, że przez ostatnie tygodnie był u boku kochającej osoby, był kochany, wygłaskany, szczęśliwy. Wszystkie bardzo dużo dla niego zrobiłyście...
  11. To maleństwo powinno szybko znaleźć domek, tak mi się wydaje.
  12. A wiadomo coś o tej ONce co poszła po raz drugi do adopcji?
  13. :( przykro mi bardzo
  14. a o co chodzi z tym karmieniem??
  15. Podrzucę psinkę, może ktoś wypatrzy;)
  16. NO to ładne ma atrakcje, na basen sobie chodzi, na siłownie;) Wysyłam na Dropsa 50zł:)
×
×
  • Create New...