Wpłacę 20zł, tylko niech mi ktoś napisze czy na nr konta z 1 postu?
Na bazarek może też bym coś znalazła tylko oczywiście jak większość nie potrafię wystawic.
Przypadkowo trafiłam na ten wątek i poszukałam ogłoszeń. Znalazłam jeszcze jedno ogłoszenie tej suni [url]http://zaginione.adopcje.org/drukuj_ogloszenie1896.html[/url] i tam jest podany mail oprocz tego nr telefonu. [email][email protected][/email]