Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Dosia się rozkręca i pokazuje Zorbie swoje babskie humory:)
  2. ale super, że będzie teraz miał stały kontakt z ludźmi:) na tym ostatnim zdjęciu ma taki spokojny wyraz pyszczka
  3. doczekal się wreszcie biedaczek;)
  4. Zupełnie zapomniałam o tej suni. Ciekawe co tam u niej.
  5. No proszę jak się szybko nauczyła spania w łóżku:)
  6. Kurczę........ a jak oni nie odbierają tej suni tyle czasu to ten dług wzrasta z każdym dniem?
  7. Podrzuce Dosię od rana;)
  8. Cześć wszystkim od rana;)
  9. Mam nadzieję że labek szybko znajdzie domek. Tak naiwnie myślę że może się zgubił:(
  10. Ale ja lubię takie wiadomości. :)
  11. Świetne zdjęcie) a co to za zmoknięty kudłacz?
  12. Jaki on był spokojny podczas kąpieli :) przynajmniej tak wygląda.
  13. super, bardzo się ciesze i gratuluję udanej akcji:)
  14. MOzliwe. A może najbliższy weterynarz będzie ją kojarzył? może właśnie w najbliższej lecznicy daj ogłoszenie?
  15. Jak pozna smak lepszego jedzonka to od razu zacznie lepiej jeść:)
  16. dziwne ze z okolic znalezienia suczki nikt się nie odzywa:(
×
×
  • Create New...