Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. A ja tak podglądam wątek i kibicuję sunieczce:) mam nadzieję że szybciutko pójdzie do nowego domku
  2. Proszę mi tu odwiedzać Grzesia;)
  3. A będą zdjęcia z nowego domku?:)
  4. Taka biedna chorowita:(
  5. Właśnie, taka śliczna Tola a tak mało osób zagląda:( macie śliczne psiaczki w tym Łowiczu, a najśliczniejsza jest Ambra:)
  6. a odezwała się ta pani zainteresowana Ambrą?
  7. Ciekawe jak tam sobie radzi w nowym domku:)
  8. Ale ma uśmiechniety pychol. To już nie to samo co w 1 poście;)
  9. Miłość wśród psiaków kwitnie:)
  10. Kurcze taka maleńka sunieczka powinna znaleźć dom szybko; chyba w lokalnej prasie byłoby najłatwiej?
  11. Musimy wierzyć w to że ktoś go pokocha;)
  12. Grzesiu nadal w schronisku?:(
  13. Przeciez to jest taki piękny pies. Już dawno powinien miec domek:(
  14. Nogi ma jak modelka:)
  15. Kurczę faktycznie długo już siedzi w tym hotelu. I się pewnie bardzo przyzwyczaił.
  16. właśnie, nie ma pełnych deklaracji:(
  17. Wygląda na taka spokojniutką;) ja ją widzę tylko na tych kilku zdjęciach, ale chyba jest to taki typ spokojnego, niekonfliktowego psiaka.
  18. Ja mam takie przeczucie że znajdzie domek i już;)
×
×
  • Create New...