Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. No jeszcze trochę i sie uzbiera;)
  2. Ta malutka jest śliczna. Jak to możliwe że jej nikt jeszcze nie adoptował:(
  3. Ale ten jużak jest śliczny. On już chyba długo jest w schronisku?
  4. Oj to już niedługo:)
  5. też już wysłałam deklarację na Antosia:) oby jak najszybciej znalazł się w hoteliku
  6. oj to ja też poprosze bo jeszcze nie dostałam
  7. Kurczę jakie wiersze tworzy Pan Ubocze;)
  8. Ona wygląda jak taki charcik:)
  9. Fajnie że udało się wszystko dograć:)
  10. Antek w górę:) po nowe życie
  11. Temida, jesteś niesamowita:) żeby było więcej takich osób.
  12. On na tych zdjęciach ze spacerków wygląda na dużo młodszego
×
×
  • Create New...