Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Podrzucę Antosia:) moja koleżanka wzięła kilka lat temu identycznego psiaka prosto z ulicy. Bardzo kochany z niego psiak. Mam sentyment do takich podpalanych czarnuszków:)
  2. Jakie się tu zrobiło poruszenie;) super że go zabieracie
  3. Świetne zdjęcia:) chyba Semir troche przytył:D
  4. Już wysyłam moją deklarację.
  5. Właśnie przelałam moją deklarację.
  6. A ten hotelik macie jakis fajny? Będzie miał kontakt z ludźmi?
  7. To ja tez 20zł jednorazowo, poproszę o nr
  8. To podnoszę moją deklarację do 50zł. tylko czy juz wpłacac czy jeszcze czekamy?
  9. [quote name='piechcia15']mam nadzieję, że nie będzie to potrzebne ale dziękujemy ci ciociu:) a może lepiej dałabyś tą deklarację Dosi cooo??ona tak pilnie potrzebuje kasy a Drops ja ma w całości:( plissss dzięki tej deklaracji mogłaby już jechać do DT:( dziewczyny proszę:([/QUOTE] ok, to niech będzie dla dosi:) Oby Drops juz poszedł do swojego domu
  10. A juz ją ogłaszacie, czy czekacie aż wyzdrowieje?
  11. Piechcia, skoro Sara juz się dobrze zaklimatyzowała w nowym domku, to możesz dopisać mnie 50zł/mies w stałych. Chyba że może nie będzie juz takiej potrzeby:D
  12. Zmieniło się coś u sunieczek?
  13. A tych na "o" to nikt nie zaprosił:( więc wpraszają się sami:) mogę zadeklarować 20/mies.
  14. Przybywam z wątku pabianickiego;) mogę zadeklarować jednorazowo jakieś 20zł, jak będziecie już zbierać to poproszę dane na pw.
  15. [quote name='Lu_Gosiak']ta czekoladka to Bursztynek odebrany z domu, gdzie wisial biedak na łańcuchu i prawdopobodnie byl bity[/QUOTE] Piękny jest ten bursztynek:) on ma swój wątek?
  16. Jaki on uśmiechnięty;) i radosny na spacerku
  17. O kurczę to trzymamy kciuki:) A on się nie nadaje dla takich większych dzieci?? Ja myslałam że złagodniał :(
  18. Fajny, jak był mały, wyglądał jak dog niemiecki, a teraz faktycznie astek:)
×
×
  • Create New...