Znalazłam ogłoszenie o zaginionej suczce york z Pabianic. Zobaczcie czy to ta? [url]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,4512/[/url]
Mi się też podoba Leoś. Albo Leonsjo jak w meksykańskich telenowelach:) Jakby szedł do jakiegoś dt to ja się tez dołożę, tylko niech się jakiś znajdzie...