Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Ale ten czekoladowy śliczny:) bardzo do mojej Lary podobny
  2. Tak bym chciała żeby obie znalazły domki. Uwielbiam takie wielkie, spokojne suczki:) ta malutka to pewnie szybko trafi do domku
  3. Kurcze faktycznie mają pecha z tą yoreczką :(
  4. Znalazłam ogłoszenie o zaginionej suczce york z Pabianic. Zobaczcie czy to ta? [url]http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,4512/[/url]
  5. :( może jeszcze sie ktoś odezwie
  6. Właśnie, ona juz długo czeka,a jest taka śliczna:)
  7. Musi się ktoś znaleźć bo on jest piękny:)
  8. Wiadomo już czy będzie miał operację łapki?
  9. Czyżby Ares ugryzł kogoś w tyłek?? :D:DD:: od razu mi się humor poprawił
  10. Nie moge przestać patrzeć na te superowe zdjęcia:) i cieszę się cały czas jak nie wiem co:)
  11. Czyli sunie są rozdzielone?:( mam nadzieję że ta mamusia trochę się przełamie, bo jest tak niesamowicie smutna na tych zdjęciach:(
  12. Mi się też podoba Leoś. Albo Leonsjo jak w meksykańskich telenowelach:) Jakby szedł do jakiegoś dt to ja się tez dołożę, tylko niech się jakiś znajdzie...
  13. W górę dziewczyny:) maleństwo niech szybko zdrowieje
  14. Jaka gustowna niebieska skarpeta:) zdrowiej psinko
  15. [quote name='modliszka84']szczerze mowiac to kiepsko widze jego adopcje :([/QUOTE] mam nadzieję że okaże się inaczej...
  16. No przez cały dzień nikt do Aresa nie zajrzał. Tak nie może być:)
  17. Jaki Shrek? przecież on jest piękny:)
  18. Wygląda jak trochę wychudzony mastif angielski. Cudna, tylko taka smutna...
  19. ale śliczne sunie, ta duża to chyba taka molosowata?
×
×
  • Create New...