Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Całe szczęście, że psiaki bezpieczne. Ale to co się dzieje na tych terenach- tragedia:(
  2. Trzeba trochę poczarować i ściągnąć jeszcze trochę ludzi na wątek:)
  3. już wchodzę, odwiedzam ;) i apeluję o deklaracje
  4. Wreszcie weekend:) co tam u naszej chudzinki?
  5. to trzymam kciuki że by się zakochał:)
  6. No to ja podrzucam, może jakieś nowe deklaracje się zbiorą:)
  7. A będą jakieś zdjęcia z nowego domku?
  8. Ambrula trzeba ci domek znaleźć:)
  9. Trzeba przywołać pana Ubocze:)
  10. Dzięki Romka;) strasznie mi się podoba ta rasa. Muszę zwiększyć metraż bo na razie mam tylko 1 labka, a chciałabym jeszcze jakiegoś psiaczka. Ale to w przyszłości. A tak w ogóle, nigdy bym nie pomyślała że to basset szorstkowłosy:D
  11. Właśnie przelałam deklarację za wrzesień
  12. ale cudowne zdjęcia;) a te 2 białe psiska - piękne. Jakiej rasy jest niższy?
  13. Powiedzcie czy czekamy na całość deklaracji czy już wpłacamy, bo nie mam nr konta i nie wiem czy juz wpłacać i gdzie
  14. Dla niej to musi być okropne przeżycie, nie wie biedna co się dzieje. Ale jeszcze chwilka i będzie miała domek:)
  15. I nawet Dosia ma finanse na plusie:)
  16. Ale szybko napływają deklaracje:) jeszcze trochę i się uzbiera. A Kora będzie w tym samym hotelu co ten czarny Antoś?
  17. Biedna Tola:( a długo jeszcze będzie siedziała w lecznicy?
  18. Podrzucam i wierzę że niedługo coś się zmieni;)
×
×
  • Create New...