Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. wyslane;) mmd jakbyś robila bazarek z łódzkich rzeczy to napisz:) to dołożę jakieś książeczki
  2. super że Dosia już na miejscu:)
  3. Wpłacę 20zł, tylko niech mi ktoś napisze czy na nr konta z 1 postu? Na bazarek może też bym coś znalazła tylko oczywiście jak większość nie potrafię wystawic.
  4. Proszę bardzo:) mam nadzieję że chociaż maila odbiorą. Komórka zawsze mogła sie rozładować niby...
  5. Przypadkowo trafiłam na ten wątek i poszukałam ogłoszeń. Znalazłam jeszcze jedno ogłoszenie tej suni [url]http://zaginione.adopcje.org/drukuj_ogloszenie1896.html[/url] i tam jest podany mail oprocz tego nr telefonu. [email][email protected][/email]
  6. Czekamy na wiadomości z dt:)
  7. Jaka mordeczka szczęśliwa;) tylko posiwiał troszkę
  8. Dziwne, że Tola jeszcze nie ma domku. Śliczna jest:); zobaczycie że jeszcze trochę i ktoś się zakocha.
  9. Wszyscy tu mają nadzieję że Drops wreszcie znajdzie fajny domek...
  10. Ale fajna kąpiel:) Moją sunię też ostatnio wykąpałam w rzeczce ale dostała jakiegoś uczulenia:(
  11. Nikt do Grzesia nie zagląda?:(
  12. Fajnie że macie taki wybieg w schronisku gdzie pieski mogą się wyluzować;)
  13. Najfajniejsze są pieski starsze;) nie wymagają tyle ruchu, śpią sobie pod kocykiem:) gorąco polecam
  14. [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8c2877b4abf5f75.html[/url] wyglada jak moja Lara:)
  15. [IMG]http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8c2877b4abf5f75.html[/IMG]
  16. Czyli Antoś ma pełne deklaracje:D
  17. :) fajnie że sa zdjęcia z nowego domku
×
×
  • Create New...