Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. super spacerek:)
  2. Uff wreszcie bezpieczne... ale Drops odmieniony po strzyżeniu:)
  3. ale słodka na tym ostatnim zdjęciu
  4. ale one są piękne:) fajnie jakby poszły razem do adopcji :)
  5. wiadomo coś na temat Grzesia?
  6. ale pięknie wyrósł:) a co słychać u mamusi szczeniaczków?
  7. zaglądam:) faktycznie w ich przypadku schronisko będzie chyba najlepszym (narazie ) rozwiązaniem
  8. Dosia w takiej odsłonie jeszcze bardziej mi się podoba :D
  9. Dziewczyny znacie jakiegoś dobrego chirurga/ortopedę psiego w Łodzi albo Pabianicach?
  10. przelalam własnie deklarację za lipiec
  11. to się porobiło... ale na fb już sporo osób się pojawiło :)
  12. To ja juz na nowe konto przelewam deklaracje za 3mce:)
  13. hej:) mogłabym dostać nowy nr konta Florci? czy jeszcze nie jest ustalony?
  14. Wysyłam deklaracje na kolejne 3 mce dla Ninki :) prawdziwe agrowczasy jej się trafiły :)
  15. wysyłam deklaracje za kolejne 3 mce:) i nadal trzymam kciuki za domek
  16. a ja trzymam kciuki za ewentualny domek:)
  17. Śliczna psinka ;) no i tereny spacerowe też macie piękne :)
  18. Przelałam deklarację za maj i czerwiec
  19. dodałam do mojego profilu na fb :( może ktoś wypatrzy
  20. jak ja zamówiłam tort na urodziny mojej psiny to się ze mnie wszyscy śmiali :D ale widzę że nie tylko ja mam takie dziwne pomysły:P
×
×
  • Create New...