Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. dziewczyny podmieniłyście psa? :crazyeye: :loveu:
  2. oj jaka zmiana zupełnie inny psiak. buziaki kąsek
  3. na tych fotkach to tak jakby był z nowym państwem od szczeniaka
  4. [quote name='urwisek'] długo koŃbinowałem jak to zrobić, żeby napisać Wam o Kacperku (źrebaku) - tak, żeby nie ściągnąć "miłośników koni" tych, dla których różnią się One od rowerów jedynie ceną. Znalazłem sposób - Prawdziwych Ludzi - tych z sercem - ZAPRASZAM - inni? Wylecą natychmiast!!! Uprzedzam - smutne :( [url=http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?id=9]KACPEREK :( - Link[/url][/QUOTE] przeczytałam ale część już ledwo widziałam. żadne słowa nie są w stanie tego opisać
  5. uchylisz rąbka tajemnicy? plisss
  6. tak czekamy już kolejny dzień i kolejny....
  7. przychodzę kubuś wieczorkiem pomyziać cię na dobranoc
  8. teddy co u ciebie taka cisza, coś się wątek nie kręci.
  9. biszkopciku co ty taki dzikusek jesteś. zacznij współpracować
  10. [quote name='stonka1125']Tiger jest naprawdę jest fantastyczny, cały czas uśmiecha się do świata, zrobiliśmy parę zdjęć, wiem że nic tak nie cieszy jak foty zdrowiejących psiaków, więc proszę [IMG]http://lh5.ggpht.com/_qNss_7XIIIU/S84M9TO9fII/AAAAAAAAGk4/CMEfFBIAY80/P4200117.JPG[/IMG] a troszkę więcej w albumie [URL]http://picasaweb.google.pl/stonka1125/Tiger#[/URL][/QUOTE] eee tam to nie tiger :crazyeye: :lol: normalnie nie wierzę jaka zmiana :loveu: iten uśmiech na pyszczku, super
  11. czy szanta pojechała już do nowego domku?
  12. alfa czy dziewczyny mogą iść do adopcji osobno czy lepiej razem? bo jak razem to u mnie w podpisie jest taki odjazdowy banerek z bonusem. zajrzyj tam. i koniecznie napisz czy razem czy osobno?
  13. [quote name='Monika z Katowic'][COLOR=navy]Widzicie? To przecież jest prawdziwy MISIO do kochania!!![/COLOR] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/2e6ac6eb.jpg[/IMG] [/QUOTE] rozwaliło mnie to zdjęcie i normalnie nie wytrzymałam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183430-Pogryziony-Miso-b%C5%82aga-o-pomoc-%21-Zbieramy-na-leczenie-tej-obola%C5%82ej-kulki-%21-b%C5%82agamy-%21%21%21"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2873/2e6ac6eb.jpg[/IMG][/URL]
  14. ciotki podrzućcie psiaki gdzie się da. kudłate na wątek dla kudłaczy, bullowate do bulli itd... jeżeli ktoś byłby chętny robić psiakom ogłoszenia mogę podesłać spis stronek na których daję.sama nie mogę wziąć kolejnych do ogłoszeń bo mam full
  15. mandarynka to ty czy nie :-o :loveu: zamieniliście psy? :hmmmm:
  16. ja cie jaka cisza zapadłą u gapcia. czekajcie ciotki wunia wpadnie to zadyma będzie że wątek gapciowy się nie kręci :evil_lol: :lol: :evil_lol:
  17. normalnie zadra w niebie
  18. to super że jest ok ale czad
  19. [quote name='RenW']To już norma, nie powinno nikogo dziwić:evil_lol::evil_lol::diabloti: I tylko dokładają tych dzieci i dokładają.. ja nie wiem:roll::diabloti::diabloti:[/QUOTE] [quote name='Ra_dunia']To ja jeszcze do pilnowania tego całego stadka dorzuciłabym Tuptusia ;)[/QUOTE] to ja proponuję jeszcze nianię do nich zatrudnić, taką która by pracowała w cynie społecnym :loveu:
  20. [quote name='Ra_dunia']co tu się wyprawia??? Człowiek musiał chwilę popracować a tu normalnie sodoma i gomora :D Dobrze, że przy okazji tego ślubu to 4 psiaki znajdą domek (chyba dobrze policzyłam? Gapcio-Toluś- Lucky i Szakal...) :D[/QUOTE] szakal to moje maleństwo z avatarka bez niego nigdzie ani rusz. ni huhu
  21. ja jeszcze nic. :crazyeye: trzeba twardym być nie miętkim :loveu:
  22. [quote name='Nikus']wybacz,że nie przytaknę bo za chwilę byłoby :mad::mad::mad:[/QUOTE] nauka nie idzie w las :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  23. [quote name='obraczus87']Kolejny facet z Rudy śląskiej tym razem. Od razu powiedział, że szuka psa do pilnowania obiektu :( ehhh[/QUOTE] to niech sam pilnuje albo założy alarmy czy wynajmie firmę ochroniarską takim mówimy stop :zly7: :zly7: :zly7:
×
×
  • Create New...