Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Zapisuje sobie Groszka
  2. Ja mogę przekazac z Koleńki deklaracji 20zł bo jak Kola znalazł domek 30zł zadeklarowałam na Zuzanke to jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179697-Zuzanka-czarna-mini-suczka-bA-aga-o-deklaracje-Bez-nich-nie-ma-szans/page4[/URL]
  3. [quote name='AgusiaP']Leni a może uda Ci się namówic Agnieszke żeby zalogowała się na Dogo.:iloveyou::iloveyou::iloveyou: Miałybyśmy wtedy informacje na bieżąco...[/QUOTE] [B][I]Leni cytuję sama siebie bo może nie zauważyłaś ;)[/I][/B] [B][I];)[/I][/B]
  4. [quote name='AgusiaP']Jeśli chodzi o Majqę to właśnie ona napisała przepiękny tekst dla Koli. Mnie też jest głupio drugi raz w tym miesiącu prosic ją o przysługę. Znalazłam jak obiecałam nawet udało mi sie wcześniej... [B]WKLEJAM LINK DO OGŁOSZEŃ[/B];) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180580-Na-NowodwA-r-usA-ugowy-zamA-w-tekst-lub-gotowe-allegro-dla-psa-w-potrzebie-do-9-03?p=14176711[/URL][/QUOTE] Cytuję sama siebie Dziewczynki i co z tym ogłoszeniem dla Promysia???
  5. Blood to kiedy sunie jadą do Ciebie?
  6. Jaka tu cisza nananana.....
  7. Wiadomości naprawdę wspaniałe
  8. Blood masz wspaniałych rodziców.... A mozna wiedziec której?:oops::oops::oops:
  9. Mnie też poproszę...
  10. Do góry ślicznotki
  11. Czyli to ta sunia teraz piesek z rekonwalenstentek???
  12. To ja trzymam mocno kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli.
  13. [quote name='amikat']Niestety cały czas staramy się odłowić..... byłam tam wczoraj w nocy. Psy pozamykane w pomieszczeniach na kłódki.....[/QUOTE] Boziu to straszne... To ile tam tych bidulek jeszcze zostało???
  14. [quote name='__Lara']Allegro: [B][url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=937412326[/url] Może ktoś CHCE WYRÓŻNIĆ???????? [/B][/QUOTE] Ja bardzo chętnie to zrobie. Chociaż tak mogę pomóc. Na jaki numer konta mam wpłacic pieniążki.
  15. [quote name='Blood']Nastapila zmiana ta z zacma biore do siebie na dom staly na tymczas ta czarna[/QUOTE] Blood jesteś wielka
  16. Blood, którą czarną?
  17. Ja też tak myślalam. Czekamy z niecierpliwością...
  18. W takim razie czekamy...
  19. Dziewczynki jak Moniśki koleżanka nie mogłaby napisać tego ogłoszenia znalazłam coś takiego można przy okazji pomóc innym bidnym psiaczką...:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180580-Na-NowodwA-r-usA-ugowy-zamA-w-tekst-lub-gotowe-allegro-dla-psa-w-potrzebie-do-9-03?p=14176711[/URL]
  20. Nergi z całego serca Ci współczuje...
  21. Dziewczynki a co z tą sunią/pieskiem? [URL="http://img214.imageshack.us/i/img0313q.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/526/img0313q.jpg[/IMG][/URL]
  22. Arguś nadchodzą zmiany wiejskie powietrze...:lol:
×
×
  • Create New...