Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Dziewczynki czy mogę prosi o nr. konta
  2. Dziewczynki czy mogę prosi o nr. konta
  3. Arguś może dzisiaj uda Ci się wyjśc na spacerek;)
  4. Ja też obstawiam drugie.
  5. Teraz będzie tylko lepiej..
  6. [quote name='amikat'][B][COLOR=red]ALARM!!![/COLOR][/B] [B]Uciekła Kropka - pojechała do nowego domku - Zabrze Mikulczyce ul. Gogola 1. Dom fajny, sprawdzony , troskliwi i ciepli ludzie. Pan wchodząc do domu nie zdążył jej złapać...... śmignęła mu miedzy nogami.......[/B] [B]Nie wiadomo gdzie jest..... Jest świeżo po sterylizacji (w czwartek). Jestem przerażona! Nie wiem co robić. [/B] [B]Kto jest z Zabrza i może pomóc? Pomóc w plakatowaniu, pomóc przez powiadomienie znajomych? [/B][/QUOTE] Biedna Kropeczka mam nadzieje, że się znajdzie:-(:-( Co ona musi teraz przeżywać..:-(
  7. Dziękuje za zaproszenie. Niestety nie wiem jak pomóc... Przejrze ogłoszenia w internecie czy przypadkiem komuś nie zginęła
  8. [quote name='__Lara']Przydałby się dt, a tych brak :( Mogę jej zrobić allegro jak chcecie.[/QUOTE] Może warto spróbować... Trzeba od czegoś zacząć. Przydałby się jakiś dobry tekst do ogłoszeń.Lara możesz taki napisać?Ja mogę opłacić wyróżnione allegro.
  9. [quote name='yuki']Cześć cioteczki, dziękuję Aguś za zaproszenie na wątek :) jestem i zostaję u tej piękności. Taka sunia i jeszcze kisi się w schronisku.... Jutro porobię jej ogłoszenia, na kogo podawać kontakt ? Czy ona jest gdzieś wrzucona na kudłacze ?[/QUOTE] Bardzo mi miło :loveu::loveu: Jest na wątku kudłaczy właśnie tam ją dzisiaj znalazłam. Tylko nie wiem na kogo podawać kontakt:oops::oops::oops:
  10. [quote name='soboz4']Jak taka śliczna sunia może tak długo szukać domu??? Przecież to jest piękność! Zaraz zrobię jej ogłoszenie papierowe i porozwieszam w sklepie zoo i bibliotece, tylko czy jesteśmy w stanie załatwić transport gdyby ktoś fajny się trafił???[/QUOTE] Super... Jak tylko trafi się jakaś dobra duszyczka, która chciałaby dać suni domek to myśle, że wspólnymi siłami na Dogo damy rade.
  11. Dziewczynki ja w tym tygodniu postaram się porozsyłać wątek suni. Czy ona ma jakieś ogłoszenia??? Biedna sunieczka tak dawno założony wątek a ona dalej w schronisku...:-(
  12. .............:loveu::loveu::loveu:
  13. To super:loveu:
  14. [quote name='kuba123']spokojnie dziewczyny kroi się coś dla jednej z nich[/QUOTE] Wiadomo już coś?
  15. Ja dzisiaj wysłałam moje deklarowane 60zł.
  16. Czyli co... Dostanie zastrzyk i jedzie do Agi czy jeszcze niewiadomo...
  17. Właśnie co u Ciebie Wolterku słychac???
  18. Martusia wejdż w mój post nr.727 Tam jest link może skorzystamy a przy okazji skarzystają inne gadzinki...
  19. Koleńko żebyś nie musiała czekac...:-(
×
×
  • Create New...