[quote name='amikat'][B][COLOR=red]ALARM!!![/COLOR][/B]
[B]Uciekła Kropka - pojechała do nowego domku - Zabrze Mikulczyce ul. Gogola 1. Dom fajny, sprawdzony , troskliwi i ciepli ludzie. Pan wchodząc do domu nie zdążył jej złapać...... śmignęła mu miedzy nogami.......[/B]
[B]Nie wiadomo gdzie jest..... Jest świeżo po sterylizacji (w czwartek). Jestem przerażona! Nie wiem co robić. [/B]
[B]Kto jest z Zabrza i może pomóc? Pomóc w plakatowaniu, pomóc przez powiadomienie znajomych? [/B][/QUOTE]
Biedna Kropeczka mam nadzieje, że się znajdzie:-(:-(
Co ona musi teraz przeżywać..:-(