Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. O Boziu to juz jutro...:-o Domyślam się co czujesz. Czekamy z niecierpliwością na wiadomości;). A kto zawozi Znajdusia do nowego domku???
  2. Biedactwo:-(:-(:-(
  3. Ojojoj...Kawał naprawdę dobrej roboty Piromanka.Dzięki
  4. Musimy jeszcze poczekać... Pisałam z Anitą na PW i państwo mają zadzwonić Anita promuje Kole jak tyko się da. Trzymamy kciuki.
  5. :bye::cool2:Majqka brak mi słów ogłoszenie rewelacja :loveu:
  6. [quote name='Dogo07']Paoletto, propozycje tak na szybkiego :). Romek. Średniej wielkości. Snoopi, średniej wielkości. Limba, ok. 30 kg. I niewielkie pieski : Nelly Tibbi. I był jeszcze taki fajny młody rudy ale nie mogę znaleźć :). Dziewczynki a skąd jest ten piesek, który jest na pierwszym zdjęciu??? Jest bardzo podobny do pieska moich sąsiadów. Zginął im 31.12.2009.:-(:-(:-(
  7. Ludzie są beznadziejni...:angryy:Jak to zawsze trzeba uważać:shake:
  8. Dzień dobry maleńka i znowu cisza u Ciebie... Co robic, co robc??????
  9. :modla:Bardzo długo ech...
  10. Promyczku widzę, że coś bardzo mało osób teraz do Ciebie zagląda.....:-(:-(:-(
  11. Na nią już czas... dorośleje nam maleńka
  12. Ja pamiętam Feliksiu/xsiu? o Tobie...
  13. Wolterku do góry coś nie masz szczęścia...
  14. Dziękujemy bardzo;););)
  15. Super...:sweetCyb::sweetCyb::bye::klacz::sweetCyb:
  16. Och... jak to miło słyszeć. Czekamy z niecierpliwością na filmik i zdjęcia.
  17. Cajus JB załatwi nam tak jak doradzała mi Majqka, żeby Kole umieścic na Joe Monster. Tam też umieszczają info o psach w potrzebie.
  18. Kurcze mnie się Promyczek nie mieści muszę coś pokombinować.
  19. Dzień dobry MOJA WALENTYNKO.
  20. ŚLICZNIUTKI BANEREK OD BOSKIEJ MANTIS.:loveu::loveu::loveu: BARDZO DZIĘKUJEMY. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135543-niegdyA-sparaliA-owany-dziA-chodzi-Promyk-nadal-szuka-domu"][IMG]http://i46.tinypic.com/f51rpu_th.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ja też czekam z niecierpliwością na Anite to ona przekaże nam decyzje czy zdecydowali się na maleńką, ale myślę, że Panca ma racje musza to przemyśleć to bardzo powazna decyzja .
  22. :???:Miałam nadzieje, że Ci ludzie z Sosnowca jednak się odezwą. Widzę jednak, że się pomyliłam :shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...