Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Promyczku maleńki do góry na sam początek
  2. :-(Dalej cisza...
  3. To czekamy z niecierpliwością dalej Koleńko...
  4. Co chwilke zaglądam a tu dalej cichutko....:sadCyber::sadCyber::sadCyber::sadCyber::sadCyber::sadCyber::sadCyber::sadCyber::sadCyber:
  5. Będzie dobrze Pipi. Dobrze, że coś zjadła bidulka.
  6. Ok.. w takim razie cicho szaaaaa i wysyłamy pozytywne wibracjeeeeeee:lol::cool3:
  7. Z niepewności, ale mam nadzieje, że również z radości
  8. Czekamy.........
  9. :modla::niewiem::eek2:Dziewczynki, gdzie wy wszystkie jesteście?????? Nie wiem normalnie co z sobą zrobić...
  10. Boziu brzuch mnie rozbolał w momęcie... Koleńko kciuki zaciskam BARDZO MOCNOOOOOOOOOOOOO..............
  11. Tak czekamy z niecierpliwością na wiadomości
  12. To superrrrrrrrr
  13. Dogo07 nie mogę wysłać do Ciebie PW:lol:
  14. [quote name='Dogo07']ZAGINIONY KUDŁATY PIESEK ! Wkleję zdjęcie żeby się rzucało w oczy: Jejku... Jesteś kochana. Dziekuje:lol:
  15. Zaginiony kudłaczek:-(:-(:-(. Może ktoś spotkał na swojej drodze tego staruszka. Miejsce zaginięcia: ŚLĄSK - DĄBROWA GÓRNICZA http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3079135_zaginal_maly_czarny_kundelek_dabrowa.html
  16. Święte słowa ech.... :-(:-(:-(
  17. Koleńko do góry maleńka
  18. Iskiereczko to ja Cię podniose... Bardzo cichutko dzisiaj u Ciebie.
  19. Dzieczynki ja nie mogę zamieścić banerka Promyczka:placz::placz::placz: Nie mam już miejsca-chyba??? Nie mogę nikogo usunąć bo jeszcze ani jedna gadzinka z mojego banerka nie znalazła domku:-(:-(:-(. Co robić...Co robić:shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...