Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. :loveu:Lara wielkie dzięki za ten przepiękny tekst dla Dusieńki .
  2. Jasne musi musi musi.........
  3. :ices_bla: Może się wstydzi pokazywac w takim czymś na głowie
  4. Ja też z całych sił
  5. [quote name='agusiazet'] Czy z Psiego Anioła mozna psa wyciągnąć bez problemu, czy robią trudności, czy jest tutaj ktoś kto ew. mógłby się tym zająć?[/QUOTE] [B]Taubi[/B] czy ty masz może takie możliwości???:p
  6. [quote name='Marinkaa']Nie wiem - taką lakoniczną informację dostałam - sprawdzę o co biega? Widzisz, ja niestety nie mam dostępu do konta :shake: i muszę wierzyć w to, co dostaję. W takim razie za marzec jeszcze nie wpłacałaś - ok - Masz podziękowania wcześniej :p[/QUOTE] Jeszcze nie wpłacałam :lol:
  7. [quote name='Marinkaa'][B]AgusiaP :loveu: - [/B][COLOR=red][B]60 złotych[/B][/COLOR][/QUOTE] Marinkaaaaaa a to nie jest przypadkiem to 60 zł, które wysłałam 26 lutego???????????? Bo za nie Słoneczko mi już na wątku dziękowałaś:cool3::cool3: :cool3:
  8. [quote name='Panca']9 dni bez netu a tu same dobre wiesci!!!!!nawet nie jestem w stanie slowami wyrazic radosci mej!!!!teraz kolej na Promyka i Alwarko( jeszcze nie zajrzalam co u nich na watkach slychac)[/QUOTE] Panca noooo własnie.... zastanawiałam się, gdzie ty się podziewasz jak Cię z nami nie było:loveu::loveu::loveu:
  9. Tyle bid potrzebuje deklaracji, dt czy hotelu a ty Wolterku już tak długo grzejesz dupke u Jamora...
  10. Jejku niech szukają niech się nie poddają ona musi gdzieś tam byc skoro próbowała wrócic do domu:-(:-(
  11. [quote name='yuki']Kurcze miałam porobić ogłoszenia, ale nie doczytałam na czyj kontakt i nie wiem gdzie jest tekst do ogłoszeń :oops:[/QUOTE] Yuki Lara obiecała, że wykombinuje jakiś tekst do ogłoszeń.
  12. Znalazłam i wysłałm PW do Bumel, Siekowa, Mariolka. Ale za mnie tępota oni wszyscy oprócz Ania_sami są na pierwszych stronach wątku Dusi. Wyszukiwarka mi nie działa więc Ania_sami poszukam wieczorkiem. Dogo tak chodzi, że krew mnie zalewa :angryy::angryy::angryy:
  13. Groszek nowe lepsze życie sie zaczyna
  14. Gdzie jesteś laluniu...?
  15. To ja wieczorkiem postaram się poszukac tych wolontariuszy na Dogo i zaprosic ich na wątek.
  16. W takim razie trzymam mocno kciuki
  17. To ona uciekła wczoraj???
  18. Kiedy Koleńka jedzie do Agi?
  19. :placz:Jak raz wróciła to miejmy nadzieje, że wróci i drugi raz. Boziu oby...
×
×
  • Create New...