Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Jejku... mam nadzieję, że malutka się szybciutko znajdzie
  2. Zapisuje sobie Balbinke wieczorem wątek przeczytam
  3. Czyli jest jakaś szansa...? Temida napisz coś więcej
  4. [quote name='olga7']Jak to nie ma zbytu czy popytu na piękne,kudlate dzikuski jak Dusia ?:p A Lenka pd Myrkur Dagur -też śliczna dzikuska ? Teraz -po pobycie u megii1 -króluje na salonach i dywanach u miłej rodziny -rozpieszczana i kochana ). A to wątek Lenki -takiej drugiej Dusi jakby : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141742-PrzeraA-ona-dzika-sunia-o-imieniu-Lena-MA-DOM[/URL] No i kochane cioteczki -samo trzymanie kciuków nie wystarczy ,by zafundować ślicznej Dusieńce pobyt w hoteliku i socjalizację -trzeba ofiarować kilka zl i pukać do innych ludzi ,by wspomogli naszą Dusię .:loveu::loveu: Skromnie dorzucę jednorazowo -na Dusię -kilka zl .:oops:/co jakiś czas/ Rozslylajcie -prosimy bardzo-komu się da- wątek Dusi i jakoś może uzbieramy na hotelik ![/QUOTE] Olga dzięki. Ja od poniedziałku rozsyłam wątek, ale jak widac nie każdy zagląda do Dusieńki:-(:-(:-(. Bardzo prosimy o pomoc chociaż w podnoszeniu sunieczki i rozsyłaniu wątku:lol:. Musimy ją z tamtąd koniecznie wyciągnąc.
  5. Super wiadomość Szarotka:loveu::loveu::loveu:
  6. A my narazie jak dobrze pamiętam mamy 5 zł stałych deklaracji :shake::shake::shake:
  7. Ja też mocno trzymam kciuki. Musi się udac...
  8. [quote name='agusiazet']Ogłoszenia mile widziane, choć na dzikuski nie ma wielkiego zbytu, nawet takie ładne!:([/QUOTE] Agusia czy możemy liczyc na rezerwacje hotelu jak miejsce się zwolni?:oops: Jeżeli schronisko wyrazi na to zgode.
  9. Boziu ... biedna maleńka:-(:-(:-(
  10. Mam nadzieje, że Felixsik się spodoba i znajdzie w końcu swój domek.
  11. [B]UBOCZE Szarotka[/B] i co wy na to??? :siara::siara::siara:
  12. [quote name='UBOCZE']Bardzo dziękujemy!!!!:multi::multi::multi: Bardzo cicho, coraz ciszej, Bo brakuje pięciu dyszek... Kto dokona teraz wpłaty, Będzie gromkie miał wiwaty...:lol:[/QUOTE] ................:shiny::lol!::klacz:
  13. [quote name='Szarotka']Groszek siedzi w schronie cicho i rozglada sie za dycha Od Agusi przyjdzie dycha Juz z radosci Groszek wzdycha :):)[/QUOTE] Dziewczyny jesteście rewelacyjne :cool2::cool2::cool2:
  14. [quote name='UBOCZE']Zapytała raz kokoszka::roll: -Widzieliście gdziesik Groszka?:lol: -W schronie siedzi -odparł lisek.:shake: -Trzeba złożyć się po dysze...;) [FONT=Arial Black]Groszkowi do bezpiecznego życia poza schronem brakuje jeszcze 70 zł. deklaracji...[/FONT] [/QUOTE] UBOCZE poplułam monitor ze śmiechu, aleeeeeeeee piękny wierszyk... Deklaruje 10zł na Groszka niestety więcej nie dam rady...
  15. [quote name='agusiazet']W hoteliku mam swoje stałe miejsce, obecnie zajęte. Ja je opłacam, w miarę pobytu w Polsce odwiedzam psa i jestem w stałym kontakcie z właścicielem hoteliku! Ostatnio w hoteliku była Mona (obecnie Misza), ma wątek na DG i już grzeje dupkę we własnym domu. Potrzebuję jedynie pomocy z wyciągnięciem psa ze schronu i jego dowiezienie do hoteliku![/QUOTE] Agusia czyli pieniążki na hotelik nie są potrzebne... Może coś źle zrozumiałam :oops::oops::oops:
  16. [quote name='jotka']jak będziecie szukać w ogłoszeniach to patrzcie, czy komus nie zginęła suka beagle. Jest w schronie sosnowieckim, ledwo zipie. Jak sie nie znajdzie dt to skona.[/QUOTE] Niestety naszej suni nikt nie szuka, ale przejrze jeszcze raz ogłoszenia czy ktoś nie szuka tej suni beagle. Biedna sunieczka.
  17. Kamień z serca... Tak się martwiłam o Ciebie Kropeczko.
  18. [quote name='Pipi']A tu mój nowy "nabytek".Zabrałam żeby wyleczyć od sąsiadów.Ma koci katar,robale,bo brzusio twarde.Maleńka kotunia,ma jeszcze mleczne ząbki.Umowa taka,że wyleczę i ma wrócić do swoich ludzi.Oni znaleźli we wsi kilka kociaczków,zostało tylko dwa,nie miały mamy,zabrali ich do chlewa,gdzie mieszkają krowy.Jednemu krowa nastąpiła na główkę.Inne gdzieś pozdychały w mrozy.Nie mogłam patrzeć i wzięłam.Nie chcieli dać,ale obiecałam,że jak będzie zdrowa,to oddam.Bardzo ruchliwa jest i czarna,ciężko zdjęcie zrobić. [IMG]http://images42.fotosik.pl/179/acac6f4cb771cfe1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/267/3df7787e455fd0d0med.jpg[/IMG][/QUOTE] Jednemu krowa nastąpiła na główkę...:shake: Boziu i im Pipi musisz oddac to biedne kociątko :-(
  19. [quote name='mariolka']no piekna i przerazona... jest młoda sunią. Po sterylce. Ze strachu załatwia się pod siebie. Kto nie doczytał, keidys wyskoczyla przez zamkniete okno, do psów z którymi była znaleziona.. Takze ze strachu, stresu jest w stanie zrobic cos takiego w domu.. na spacerach jest w miare spoko. Mysle ze w domu by sie zsocjalizowała. Tylko potrzebuje czasu i cierpliwosci. I krat w oknach :) Aha i przez boks próbuje gryzc, choc ona tego nie chce i nie ma w niej w ogole cienia agresji! Ja jej zawsze daje reke, raz wezmie do pyska jakby chciala ugryzc, a potem szczeka. Ona nie potrafi inaczej... Jesli chodzi o kontakt bym wolala, zeby był bezposrednio do azylu. Ja juz bywam baaardzo rzadko. 501-258-303, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Może przegapiłam, ale gdzie można przeczytac, że Dusia wyskoczyła przez okno za psami z którymi została znaleziona??? A wiadomo skąd trafiła do schroniska?
×
×
  • Create New...