-
Posts
21162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgusiaP
-
Jejku... mam nadzieję, że malutka się szybciutko znajdzie
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
AgusiaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zapisuje sobie Balbinke wieczorem wątek przeczytam -
Błagał o pomoc na środku ulicy Felix JUŻ SZCZĘŚLIWY W DS
AgusiaP replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Czyli jest jakaś szansa...? Temida napisz coś więcej -
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']Jak to nie ma zbytu czy popytu na piękne,kudlate dzikuski jak Dusia ?:p A Lenka pd Myrkur Dagur -też śliczna dzikuska ? Teraz -po pobycie u megii1 -króluje na salonach i dywanach u miłej rodziny -rozpieszczana i kochana ). A to wątek Lenki -takiej drugiej Dusi jakby : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/141742-PrzeraA-ona-dzika-sunia-o-imieniu-Lena-MA-DOM[/URL] No i kochane cioteczki -samo trzymanie kciuków nie wystarczy ,by zafundować ślicznej Dusieńce pobyt w hoteliku i socjalizację -trzeba ofiarować kilka zl i pukać do innych ludzi ,by wspomogli naszą Dusię .:loveu::loveu: Skromnie dorzucę jednorazowo -na Dusię -kilka zl .:oops:/co jakiś czas/ Rozslylajcie -prosimy bardzo-komu się da- wątek Dusi i jakoś może uzbieramy na hotelik ![/QUOTE] Olga dzięki. Ja od poniedziałku rozsyłam wątek, ale jak widac nie każdy zagląda do Dusieńki:-(:-(:-(. Bardzo prosimy o pomoc chociaż w podnoszeniu sunieczki i rozsyłaniu wątku:lol:. Musimy ją z tamtąd koniecznie wyciągnąc. -
Super wiadomość Szarotka:loveu::loveu::loveu:
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
AgusiaP replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super wiadomości:loveu: -
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
A my narazie jak dobrze pamiętam mamy 5 zł stałych deklaracji :shake::shake::shake: -
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
AgusiaP replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też mocno trzymam kciuki. Musi się udac... -
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Ogłoszenia mile widziane, choć na dzikuski nie ma wielkiego zbytu, nawet takie ładne!:([/QUOTE] Agusia czy możemy liczyc na rezerwacje hotelu jak miejsce się zwolni?:oops: Jeżeli schronisko wyrazi na to zgode. -
Boziu ... biedna maleńka:-(:-(:-(
-
Błagał o pomoc na środku ulicy Felix JUŻ SZCZĘŚLIWY W DS
AgusiaP replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, że Felixsik się spodoba i znajdzie w końcu swój domek. -
[B]UBOCZE Szarotka[/B] i co wy na to??? :siara::siara::siara:
-
[quote name='UBOCZE']Bardzo dziękujemy!!!!:multi::multi::multi: Bardzo cicho, coraz ciszej, Bo brakuje pięciu dyszek... Kto dokona teraz wpłaty, Będzie gromkie miał wiwaty...:lol:[/QUOTE] ................:shiny::lol!::klacz:
-
[quote name='Szarotka']Groszek siedzi w schronie cicho i rozglada sie za dycha Od Agusi przyjdzie dycha Juz z radosci Groszek wzdycha :):)[/QUOTE] Dziewczyny jesteście rewelacyjne :cool2::cool2::cool2:
-
[quote name='UBOCZE']Zapytała raz kokoszka::roll: -Widzieliście gdziesik Groszka?:lol: -W schronie siedzi -odparł lisek.:shake: -Trzeba złożyć się po dysze...;) [FONT=Arial Black]Groszkowi do bezpiecznego życia poza schronem brakuje jeszcze 70 zł. deklaracji...[/FONT] [/QUOTE] UBOCZE poplułam monitor ze śmiechu, aleeeeeeeee piękny wierszyk... Deklaruje 10zł na Groszka niestety więcej nie dam rady...
-
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']W hoteliku mam swoje stałe miejsce, obecnie zajęte. Ja je opłacam, w miarę pobytu w Polsce odwiedzam psa i jestem w stałym kontakcie z właścicielem hoteliku! Ostatnio w hoteliku była Mona (obecnie Misza), ma wątek na DG i już grzeje dupkę we własnym domu. Potrzebuję jedynie pomocy z wyciągnięciem psa ze schronu i jego dowiezienie do hoteliku![/QUOTE] Agusia czyli pieniążki na hotelik nie są potrzebne... Może coś źle zrozumiałam :oops::oops::oops: -
[quote name='jotka']jak będziecie szukać w ogłoszeniach to patrzcie, czy komus nie zginęła suka beagle. Jest w schronie sosnowieckim, ledwo zipie. Jak sie nie znajdzie dt to skona.[/QUOTE] Niestety naszej suni nikt nie szuka, ale przejrze jeszcze raz ogłoszenia czy ktoś nie szuka tej suni beagle. Biedna sunieczka.
-
Kamień z serca... Tak się martwiłam o Ciebie Kropeczko.
-
[quote name='Pipi']A tu mój nowy "nabytek".Zabrałam żeby wyleczyć od sąsiadów.Ma koci katar,robale,bo brzusio twarde.Maleńka kotunia,ma jeszcze mleczne ząbki.Umowa taka,że wyleczę i ma wrócić do swoich ludzi.Oni znaleźli we wsi kilka kociaczków,zostało tylko dwa,nie miały mamy,zabrali ich do chlewa,gdzie mieszkają krowy.Jednemu krowa nastąpiła na główkę.Inne gdzieś pozdychały w mrozy.Nie mogłam patrzeć i wzięłam.Nie chcieli dać,ale obiecałam,że jak będzie zdrowa,to oddam.Bardzo ruchliwa jest i czarna,ciężko zdjęcie zrobić. [IMG]http://images42.fotosik.pl/179/acac6f4cb771cfe1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/267/3df7787e455fd0d0med.jpg[/IMG][/QUOTE] Jednemu krowa nastąpiła na główkę...:shake: Boziu i im Pipi musisz oddac to biedne kociątko :-(
-
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
AgusiaP replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']no piekna i przerazona... jest młoda sunią. Po sterylce. Ze strachu załatwia się pod siebie. Kto nie doczytał, keidys wyskoczyla przez zamkniete okno, do psów z którymi była znaleziona.. Takze ze strachu, stresu jest w stanie zrobic cos takiego w domu.. na spacerach jest w miare spoko. Mysle ze w domu by sie zsocjalizowała. Tylko potrzebuje czasu i cierpliwosci. I krat w oknach :) Aha i przez boks próbuje gryzc, choc ona tego nie chce i nie ma w niej w ogole cienia agresji! Ja jej zawsze daje reke, raz wezmie do pyska jakby chciala ugryzc, a potem szczeka. Ona nie potrafi inaczej... Jesli chodzi o kontakt bym wolala, zeby był bezposrednio do azylu. Ja juz bywam baaardzo rzadko. 501-258-303, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Może przegapiłam, ale gdzie można przeczytac, że Dusia wyskoczyła przez okno za psami z którymi została znaleziona??? A wiadomo skąd trafiła do schroniska? -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
AgusiaP replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Promyczku do góry