Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Malńka jutro Walentynki. Jutro wracają z nart ludzie do których Anita wysłała mms z Twoim zdjęciem. Życzę ci żeby się udało i żebyś dostała Walentynke w postaci KOCHAJĄCEGO DOMKU i trzymam z całych sił kciuki.
  2. Majqka jesteś niesamowita. Dziękuje.
  3. [quote name='dogomanka_']Dziewczyny jak tylko będzie coś wiadomo o reportażu w tv to piszcie od razu na wątku kiedy,gdzie itp. Masakra, nie sądziłam, że Ci ludzie są w stanie ZJADAĆ psy! :placz: :angryy:[/QUOTE] Był już pierwszy reportaż TVS informacje. Mówili, że wszystkie zwierzęta zabrane. Następne informacje na TVS o 17 45.
  4. Dzięki wiedziałam, że można na Ciebie liczyc.:bye::bye::cool2::cool2::cool2:
  5. Mam nadzieję , że już niebawem się skończy. Znajdusiu ważne, że domek już na Ciebie czeka.
  6. Witaj Pipi. Dawno mnie tu nie było, ale teraz jestem już z Wami :bye::bye::bye:
  7. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po waszej myśki
  8. :iloveyou:Dobranoc i kolorowych snów maleńka
  9. Dziewczynki to ja napisze wieczorem do Mantis, która robiła banerek dla Koli może zrobi.
  10. [quote name='kora78']powiem szczerze, że mi się Kola śniła, że ds znalazł i żadneho hotelu nie trzeba było płącić :)[/QUOTE] Oj...przepiękny sen oby się spełnił
  11. Dziękujemy za nowe deklaracje:multi:
  12. Marta naprawdę nie ma za co. Ja nie umiem robic banerków, bazarków czy ogłoszeń. Chociaż tak jej mogę pomóc;););)
  13. Dziewczynki a ja wysłałam 29.01. moje deklarowane pieniążki na Argo . Jeszcze nie doszły?
  14. [quote name='Panca']u Koli sie ruszylo to moze i bannerek dla promyk aby coc pomogl? jest gdzies takowy?[/QUOTE] Panca ja rozesłałam w wekend prośbę o pomoc na PW do ponad 80 osób w sprawie Koli i dalej będe rozsyłac;).
  15. Dziękujemy za zdjęcia naszej piękonotki. Smutna jest na nich:-(
  16. Tak mi się wydaję, że z pyszczka wydoroślała nasza Koleńka.
  17. Promyczku to ja Cię chociaż podniose
  18. Ja też się melduje - to się nigdy nie skończy:-(
  19. Ja mam taką cichą nadzieje, że wypali ten domek co załatwia Anita
  20. ;)To ja dziękuje, że jesteś;)
  21. To super, oby dało Ci maleńka pomóc
  22. Trzymam z całych sił kciuki. Oby się udało. Brzuch mnie boli ze strachu.
  23. [quote name='Lucyna']Ja dam 30 pln miesięcznie dla ślicznoty[/QUOTE] Dzięki Lucyna, czyli mamy 120zł:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...