Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Wpłaciłam na Grosia 20 zł za maj i czerwiec;)
  2. Czyli te fotki co są w ogłoszeniach są ok?
  3. Ja miałam wpłacić w maju 25zł jednorazowo więc postaram się wpłacić jutro 30 zł. Poproszę nr. konta
  4. Dziewczyny nie jestem w stanie przeczytać całego wątku 30 zł brakuje na hotel za kwiecień???
  5. Leć prosić dobre cioteczki o pieniążki dla siebie
  6. Strasznie biedny ten Murzynek, ale najważniejsze, że już jest bezpieczny.
  7. Dziewczynki wejdzcie na wątek sprawa bardzo pilna [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184553-dwa-szczeniaki-ON-i-ONA-w-typie-LEONa-XXL-podrzutki-na-niezamieszkałej-działce-DT-DS/page2[/URL]
  8. Dziewczynki błagam wejdzcie na wątek sprawa pilna [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184553-dwa-szczeniaki-ON-i-ONA-w-typie-LEONa-XXL-podrzutki-na-niezamieszkałej-działce-DT-DS/page2[/URL]
  9. [quote name='siekowa']Aktualnie sytuacja wygląda tak, że spróbujemy zrobić w azylu miejsce dla obu suń. Jeśli się uda to zobaczymy jak się tam będą zachowywać. Jeżeli będą mogły zostać w azylu do czasu znalezienia dla nich domów, to potrzebne będą pieniądze na weta i sterylki. Z wpłatami najlepiej poczekać do wyjaśnienia sytuacji suniek. Jeśli ktoś chce już wpłacić to przypominam numer konta:[/QUOTE] Siekowa to wpłacac czy czekac?:cool3:
  10. Tak tylko Zuza wysłała linki Taubiemu i ona już chyba nie może zmienic
  11. A to nie są stare zdjęcia Dusi? Już się pogubiłam... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=963481138[/URL]
  12. Tak jest dostałam wszystko. Zaraz prześle wszystko Zuzie.
  13. Jestem i ja. Koosiek chciałam wykupić bazarek ogłoszeniowy dla Brutuska, ale widzę, że Piromanka zrobiła już całą masę ogłoszeń. Widziałam jak na wątku Dusi apelowałaś o pomoc dla niego, ale z braku czasu jestem dopiero teraz. Więc może Saturn potrzebuje więcej ogłoszeń?
  14. Fotki te co były w ogłoszeniach na Allegro a ogłoszenia były robione parę dni temu.
  15. [quote name='kamilawa']Tak... Możesz zrobić kilka? ;)[/QUOTE] Chciałam wykupic Kładce bazarek ogłoszeniowy. Sunia miałaby ogłoszenia na 70 portalach. Wyśle Ci na PW wieczorkiem co potrzeba mi do ogłoszeń. Napewno jeden krótki tekst do 300 znaków i długi 1000 znaków. Tylko czy jakaś dobra cioteczka może napisac te teksty?????
×
×
  • Create New...