Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Ja myślałam, że ona jest dużo mniejsza...;)
  2. Proszę jaka pańcia na włościach
  3. Trzymam kciuki Hidi
  4. Taka piękna psinka Ech...A domku brak...
  5. Dziewczynki przeklejam z innego wątku. Super sprawa...Kliknijcie proszę;) [B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/185431-Wesoła-Heidi-szuka-domku-na-dobre-i-na-złe/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [INDENT]WYSTARCZY KLIKNĄĆ [URL="http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to"][COLOR=#4444ff]http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to[/COLOR][/URL] jest strobnka wystarczy kliknąć na zwierzaka i może dostać karmę...proszę o pomoc [/INDENT]
  6. I ja Cię odwiedzam kochany Promyczku. Co tam u Ciebie słychac?
  7. Leni dziękujemy za zdjęcie naszej Koleńki. Jaka morducha uśmiechnięta.
  8. Takkkkkkk mocno trzymamy kciuki za sterylke Nadinki...
  9. A coś się stało z Nesi czy też brak odzewu na ogłoszenia?
  10. Ja myślę, że ślicznie. Takiej piękności to we wszystkim ładnie... Małgoś pamiętaj o Dusi proszę :cool3:
  11. [quote name='malagos']Tak sobie myslę, ze Dusia podobna jest do naszej Ninki. Moze jakby był "nadmiar" zgłoszeń domkowych (Boziulko, ależ ja jestem optymistką......), to pokazywać Duśkę?[/QUOTE] Pewnie Małgoś jak tylko będzie ten "nadmiar" to pokazuj Duśke...;)
  12. [quote name='__Lara']On ma już 2 obserwatorów na allegro :)[/QUOTE] Bursztynku będzie dobrze. Musi byc...
  13. Liluniu będzie dobrze. Trzymaj się. Wczoraj wysłałam moją deklaracje.
  14. Leni ślicznie dziękujemy za wiadomości o Koli i czekamy na następne mam nadzieję, że dobre. Koleńko trzymaj się maleńka. Tak bardzo sie cieszę, że znalazłaś taki wspaniały domek.
  15. [quote name='AgusiaP']Czy są już ogł. czarnulek? Miały byc najpóźniej na poniedziałek...[/QUOTE] To ja sama siebie zacytuje :cool3:
  16. Naprawdę wspaniałe wiadomości. Dziewczynki kochane teraz będzie już tylko lepiej.
  17. Jejku aż mi ciarki przeszły. Mam nadzeję, że kochaniutka Nineczka zapadnie głęboko w serducho tych państwa... Ale cichoooo szaaaa, żeby nie zapeszyc....
  18. [quote name='sunnivaa']ja tez dzisiaj wszystkich i Dusie przywitam ;)[/QUOTE] Witamy serdecznie. Dusieńko w następnym tygodniu wyśle Twoje zdjęcia i wszystko co potrzebne jest do ogłoszeń. Może w końcu się uda... Ja wybierwam się z Wami na wirtualny spacerek Akrum ;)
  19. Pipi przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale tam w tych ogłoszeniach są straszne opóźnienia. Zuza napisała, ze ten bazarek może byc przeznaczony dla kotków tylko będzie na mniejszej ilości portali. Jeżeli się zdecydujesz to napisze Ci co potrzebne jest do ogłoszeń na PW.
  20. To ja jeszcze raz zapytam... Czy u Koleńki wszystko ok???
  21. Bardzo sie cieszę, że Łatek ma domek. Jeszcze w piątek widziałam jego ogłoszenie na tablicy Fundacji w Dądrowie jak byłam u weterynarza. Naprawdę wspaniała wiadomośc. Czy ten biało-czarny piesek to nie ten sam co był na zdjęciach jak była akcja odbierania psów tej czarownicy?
  22. Witam. Jestem na zaproszenie agady. Biedny Bursztynek. Jak będę miała tylko wolną chwilkę to poczytam.
×
×
  • Create New...