[quote name='panbazyl']Wuj Bjuty przypomina mi mojego wuja, też psoluba. Dokarmiał wszelkie bidy w całej dzielnicy i wszystkie psy znał po imieniu.[/QUOTE]
Dzieki Bogu ze sa tacy ludzie na swiecie !
[quote name='Talcott']Oooo super!! Brat Ingrid będzie wiózł jeszcze jednego niedużego psiaka także trzeba chyba pomyśleć o transporterku.[/QUOTE]
Transporterek bardzo by pomogl bo drugi psiak jedzie do kikou prosto ze Schronu i jest bardzo bojazliwy. 10 lat spedzil w Schronie i nic innego nie widzial, wiec nie wiadomo jak bedzie sie zachowywal w stosunku do innych psow w samochodzie. Nie wiem dokladnie gdzie jest kikou ale druga osoba bedzie jechac z Wroclawia wiec moze bedzie po drodze do zuziM ?
[quote name='Wiwi']Ingrid wielkie wielkie dzięki!!!! teraz to już na pewno ruszy ;)[/QUOTE]
Mam wielka nadzieje bo zal mi jego- Taki przytulasny Micho. :)
[quote name='_ogonek_']Pani która była dzisiaj adoptować Tinę zobaczyła Rudiego i widać było że i on jak i wszystkie psiaki w schronisku ją poruszyły...[/QUOTE]
Moze i Rudi wkrotce znajdzie domek. Widac ze Pani ma dobre serce- niestety wiele ludzi nie ma go wcale .
[quote name='Wiwi']a jak tam sesja zdjęciowa, co?
powoli trzeba rozpocząć debatę nad wyborem zdjęcia najlepszego z najlepszych do MP ;)
do kiedy trzeba wysłać ogłoszenie?[/QUOTE]
Do 5 kazdego miesiaca. Jak zrobie do 5 marca to ukaze sie w kwietniu.
Alez on sliczy, juz nie Elvis bo czuprynki nie ma :) :) :) Zupelnie inny kawaler :)
Marlenka, tak jak obiecalam wysle 150 zl na Elvisa. Nie moge zrobic tego przez kompa bo cos sie spieprzylo. W poniedzialek zrobie to napewno jak bede w miescie . :)
[quote name='Szarotka']Hero wylaz bo zaczne wyklinac:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::angryy::angryy::angryy::angryy::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Hero ,ty lepiej wreszcie wylez bo Szarotka juz jest wkurzona .Boje sie myslec co bedzie jutro:motz::motz: